بنگلور: این شب را مرضی داستان از مرض بولتن قرار داده کارناتاکا وزارت بهداشت و ثروت خانواده است که دولت در نهایت به 500 مورد را علامت.

اما این هفته محبوب اخطار قبلی که کارناتاکا دولت که گزارش اول Covid-19 مرگ در هند آغاز خواهد شد بسیار مخوف تاج شتاب هنوز اتفاق افتاده است. افزایش جدید کروناویروس poisitive موارد ثبت شده در این شب بود و نه در ده اما فقط دو بیت 26 در واقع. نه زیادی نسبت به همسایه شمالی ماهاراشترا که اضافه شده نزدیک به 400 در 24 ساعت گذشته.

قطعا این ویروس به طور آهسته تر كردن در کارناتاکا پس از آن اولین قربانی در مارس 14, یک محقق اسلامی که سقوط کرد و درگذشت پس از بازگشت از اقامت خود در شهر جده عربستان سعودی است. آن روز وجود دارد 6 تاج موارد مثبت در کارناتاکا و 14 در ماهاراشترا.

در حالی که کارناتاکا رسیده 500 امروز, Maharashtra ساخته شده که علامت راه طولانی پیش در مارس 4. به عبارت دیگر 21 روز پیش. این واگرایی دادن دامنه به برخی از سوالات وسوسه انگیز در واتساپ گروه Karnataka: ما واقعا آن را به کار گرفته بهتر است ؟

اخبار بوده است خیلی بد تمام اطراف هیچ کس واقعا عجله به جشن می گیرند. حتی سیاستمداران همیشه مشتاق به اعتباری که در آن هیچ کدام علت بوده است هوشیار در مورد کارناتاکا را numers شرایط. دولت معاون وزیر Dr Aswathnarayan در مصاحبه با گفت: Deccan Chronicle که این کمک کرد که وزارت امور خارجه در واکنش اولیه به coronavirus تهدید اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن به شکستن زنجیره ای از این بیماری همه گیر.

بنابراین این موارد را در آینده حفظ: از 26 مورد جدید گزارش شده پس شب جمعه, 13 بودند از بنگلور 9 از Belagavi و هر یک از Dakshin Kannada, Chikkaballapura, Mysuru و مندیا. دولت ادعا می کند اعتباری که وجود دارد 10 صفر تاج مناطق در کارناتاکا.

قابل توجه چیزی که در مورد 26 عفونت های جدید گزارش پس از جمعه شب بود که یک روزنامه نگار در میان آنها است. به گفته منابع روزنامه نگار که تست مثبت است یک فیلمبرداری با کانادا اخبار کانال. این به پیروی از گسترش عفونت به بیش از دو دوجین روزنامه نگاران در تامیل نادو و دیگر حوادث در کشورهای دیگر.

دیگر ویژگی های قابل توجه از حقایق پس از Friay هستند که از 13 مورد جدید از بنگلور 9 از Hongasandra خوشه که تشکیل شده در اطراف یک کارگر مهاجر زندگی در Jyothi نگر زاغه. او شده است با توجه به تعداد P419 و پنج مورد از موارد جدید خود مخاطبین اولیه و ثانویه.

این Hongasandra خوشه کمک کرده 30 مورد به کارناتاکا مورد بارگذاری.

مقامات بهداشتی اعتراف نمی, آن, اما آنها رسم رهایی از این واقعیت است که خوشه موارد هنوز هم کمک بسیاری از اعداد است که نشان می دهد که این بیماری هنوز به مرحله جامعه است و می تواند هنوز هم می شود شکست داد اگر مناطق قرمز می تواند کاملا گیرد.

حمایت از این مورد برای تسکین تمام نه موارد گزارش شده از Belagavi از Hirebagevadi محل آن منطقه و همه آنها در حال ثانویه مخاطبین مثبت بیمار 20 ساله که تا به حال یک سفر سابقه به دهلی نو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de