کارناتاکا وعده Rs 200 کرور برای تاج مبارزه و گسترش shutdown تا پایان ماه

بنگلور: در کارناتاکا دولت تمدید ایالت coronavirus shutdown تا 31 مارس به عنوان تعداد موارد مثبت افزایش به 14 از آنها 11 کسانی هستند که از کشورهای خارجی است.

در شرایط اضطراری کابینه در جلسه دولت راه اندازی یک نیروی کار از چهار وزرای منجر به دفاع در برابر ویروس. این تیم هسته ای را Rs 200 کرور به هماهنگ به مبارزه با.

زمانی که وزیر B S Yediyurappa اعلام تعطیلی در هفته گذشته این بود که در نیروی تا مارس 21 بود اما همیشه بعید است که Covid-19 ترساندن خواهد مشکلاتی روبرو شده اند ،

چندین محدودیت بودند امروز اعلام کرد. قرنطینه خواهد بود و اجباری برای همه مسافران پس از رسیدن از کشورهای خارجی است. در حالی که مدارس و موسسات کسب و کار ادامه خواهد داد بسته و محدودیت های تمدید شده است به ازدواج, نمایشگاه ها و وظایف اجتماعی نیز هست.

عمومی ورود به Vidhana Soudha, Vikas Soudha و M. S. ساختمان منع شده است تا 31 مارس است.

در حالی که راه اندازی کارگروه دولت اختصاص داده Rs 200 کرور برای coronavirus مبارزات انتخاباتی. رئیس جمهوری گفت: هیچ کمبود بودجه برای مبارزه با ویروس.

نیروی کار خواهد شد که معاون وزیر Ashwathnarayana صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai پزشکی, وزیر آموزش و پرورش Sudhakar بهداشت و رفاه خانواده وزیر B Sreeramulu و دبیر کل T M Vijaybhaskar. Sreeramulu را سر نیروی کار.

نیروی کار نظارت خواهد coronavirus موارد به صورت روزانه و هماهنگ پاسخ همه ذینفعان. آن را موضوع یک بولتن روزانه, در این بیماری همه گیر و همچنین اجرای برنامه های آگاهی دهی.

با قرنطینه در حال حاضر اجباری برای مسافران آینده در کشورهای خارجی, جامعه, مراکز و هتل ها و کنوانسیون مراکز تفریحی و حتی PGs اجاره خواهد شد به جای تازه واردان.

اجباری قرنطینه خواهد بود برای 15 روز است.

یک قرنطینه تمبر خواهد بود حک شده بر روی دست راست مسافران در آینده از کشورهای خارجی است.

از آنجا که مرکز آرام, قوانین استفاده از SDRF بودجه دولت خواهد شد و قرعه کشی از آن را شامل همه گیر; بنابراین وجود خواهد داشت بیشتر بودجه در دسترس برای همه مناطق, وزیر B S Yediyurappa گفت: در مجلس است.

در بیشتر اقدامات همه مسافران و مشکوک Covid-19 موارد خواهد بود با ردیابی تلفن همراه خود را.

اولیه مرحله

“ما در مراحل اول و دوم این بیماری همه گیر. این ویروس هنوز در مرحله اولیه است و نه گسترش به جامعه سطح” پزشکی وزیر آموزش و پرورش گفت: Sudhakar در مجلس است.

“این مهم است که ما اجازه نمی دهد این بیماری همه گیر وارد مرحله سوم. ممکن است اگر ما پیاده سازی اقدامات سختگیرانه. مردم پاسخ مثبت به دولت را از اقدامات و همکاری با تصمیمات ما” Sudhakar گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de