کارناتاکا گسترش shutdown به کل دولت

بنگلور: در کارناتاکا دولت تصمیم گرفت در اواخر این عصر به گسترش آن coronavirus تحریم به کل دولت تا 31 مارس است.

آن اعمال کرده بود prohibitory سفارشات در نه منطقه که در آن COVID-19 موارد مثبت گزارش شده است.

تصمیم به گسترش shutdown به کل دولت پس از سلامت نیروی کار ابراز ترس که ویروس وارد بسیاری از مناطق.

در مکان هایی مانند بنگلور, آن ممکن است وارد مرحله سه که گسترش در جامعه به جای مانده در درون خارجی-بازگشت جمعیت.

وزیر B S Yeddyurappa توییتی تصمیم دولت در 9.30 شب جمعه.

سخت تر اقدامات شامل مجموع تعلیق همه اما ضروری ترین خدمات.

مواد غذایی باز خواهد شد به عنوان آنلاین خدمات تحویل مواد غذایی مانند Swiggy و Zomato. اما تمام اشکال حمل و نقل تعطیل شده اند و در بخش 144 تحمیل شده علیه مونتاژ بیش از پنج نفر است.

این بنگلور پلیس گفته اند که آنها دخالت اگر کسی نقض prohibitory سفارشات و راه اندازی یک تیم ویژه برای پیگیری کردن خارجی-بازگشت مردم را به دیدن اگر آنها نقض انزوا هنجارهای.

پیش از آن در روز, وزیر Yediyurappa جلسه با کارشناسان مختلف و اعتراض به زندگی مردم در شهرستانها به ترک خانه خود شهرهای مبادا آنها از گسترش این ویروس وجود دارد.

او همچنین درخواست کارشناسان و پزشکان و صاحبان بیمارستان های خصوصی به زمین با تلاش برای جلوگیری از عفونت است.

Yediyurappa اضافه شده است که کارشناسان و پزشکان و صاحبان بیمارستان های خصوصی باید به او توصیه کرد به منظور “کامل خاموش” علاوه بر راه اندازی تب کلینیک های اولیه که در آن چک آپ انجام می شود.

“سی و تب درمانگاه آغاز خواهد شد,” او گفت: در پاسخ به یک سوال.

در پاسخ به سوال دیگری Yediyurappa اضافه شده است که در پی خاموش کردن مواد غذایی ارائه شده خواهد بود به dailywagers هزینه از طریق ایندیرا محیط های اغذیه فروشی. “دولت با حمایت یارانه ‘ایندیرا محیط های اغذیه فروشی’ به عنوان در حال حاضر در خدمت صبحانه در Rs 5 و ناهار و شام با هزینه 10 تومان. به نفع فقرا از آن تصمیم گرفته شده است برای خدمت به مواد غذایی رایگان برای فقرا است. از طریق ایندیرا محیط های اغذیه فروشی, رایگان, مواد غذایی خواهد شد در خدمت برای تمام روز به فقرا,” او گفت:.

با هفت جدید COVID-19 مورد تایید در کارناتاکا تعداد کل coronavirus عفونت افزایش یافته و به 33. این بیشترین میزان افزایش در یک روز در دولت است.

با کروناویروس ترساندن رشد شدید تر از Karnatka دادگاه عالی دستور بسته شدن تمام منطقه دادگاه خانواده و کار دادگاه ها و در دولت از مارس 24 آوریل 6 (هر دو روز گنجانده شده است).

با توجه به اطلاعیه منتشر شده توسط کارناتاکا دادگاه عالی وجود داشته باشد حداکثر یک یا دو تعیین شده در شارژ دادگاه در تمام ولسوالی مقر که عملکرد بین 11 صبح تا 12:30 pm در مارس 24, 27 و 31 و 2 آوریل.

توجه داشته باشید بیشتر اضافه شده است که موارد ذکر شده تا آوریل 4 به طور خودکار موکول تاریخ جلسه بعدی این مسئول دادگاه را تنها در موارد ضروري مانند وثیقه دادخواست.

علاوه بر این دادگاه همچنین محدود کردن ورود خود را در نوار اعضای مدافع-کارمندان و طرفین دعوا. ورود طرفداران کارکنان و طرفین دعوا باید وارد دادگاه محل تنها مگر اینکه آن را کاملا اجباری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im