کارناتاکا سانتی متر باز به مستند فرمت به مارس 30

بنگلور: با Covid-19 موارد در کارناتاکا در ادامه به افزایش, البته بیشتر در حد متوسط وزیر B S Yediyurappa است تمایل نسبت به گسترش کنونی مستند در دولت تا مارس 30.

پزشکان و کارمندان مشاوره او را به گسترش بسته شدن برای 15 روز دیگر فراتر از 15 آوریل است.

وزیر نشده بود بیش از حد زیاد است. اما سلامت و رفاه خانواده مقامات و پزشکان به او هشدار داد که Covid-19 موارد ممکن است جهش دوباره یک بار مستند جهت برداشته شده است. در خصوص Covid-19 خوشه در Nanjanagudu ممکن است تصویب به جامعه.

حتی این مرکز توصیه احتیاط پس از آن ارزیابی خرید اینترنتی از Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin در دهلی نو. همسایه تامیل نادو بوده است و بدترین ضربه با Covid-19 مواردی که دولت عبور 650 و به همین دلیل است که به احتمال زیاد به گسترش مستند تا پایان ماه مه. با توجه به حرکت ساخت و ساز و کارگران مهاجر از تامیل نادو دولت ممکن است گسترش مستند تا پایان ماه گفت: یک وزیر ارشد در Yediyurappa کابینه.

به وزیر خود گفت: موفقیت این مستند در کارناتاکا شده است 75 درصد است. در حال حاضر پر قدرت داده شده به پلیس به ثبت نام موارد در برابر افرادی که نقض مستند سفارش.

ملی مدیریت بحران همراه بیش از حد پیشنهاد به مرکز گسترش مستند برای یک ماه.

در کارناتاکا مدیریت بحران همراه پیشنهاد کرده است که ادامه یک خوشه عاقلانه مستند در این حالت ممکن است کار نمی کند. در اوایل دولت دولت تصمیم گرفته است برای ادامه clusterwise مستند در بخشی از دولت که در آن تعداد بیشتری از موارد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de