فرماندار کانزاس سفارشات ساکنان به ماندن در خانه

کانزاس ساکنان نیاز به ماندن در خانه به جز ضروری سفر فرماندار تگزاس لورا کلی گفت: در یک اطلاعیه در روز شنبه.

منظور می رود به اثر در 12:01 صبح روز دوشنبه و می رود از طریق حداقل مارس 19.

COVID-19 یک بیماری ناشی از جدید CCP ویروس از چین در حال گسترش در سراسر ایالات متحده و تعدادی از عفونت شده اند افزایش در میانه دولت به 261 در آخرین شمارش.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

“پیش بینی ما همچنان به نشان می دهد که تعداد تایید مثبت coronavirus موارد در کانزاس می تواند به عنوان آنجا که بیش از 900 هفته آینده” کلی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “موارد مثبت ظاهر می شود در همه جا.”

“من اعلام دشوار است اما غیر قابل اجتناب تصمیم به اضافه کردن کانزاس به لیست 22 کشورهای دیگر است که باید صادر اقامت موقت در خانه سفارش” گفت: در Topeka چشمه و اضافه کرد او می خواست یکنواختی در سراسر کشور پس از چند استان ها خواسته ساکنان را تا حد زیادی در خانه باقی می ماند.

ساکنان باید منازل خود را ترک کنند مگر اینکه آنها در حال انجام یک فعالیت ضروری با توجه به کلی منظور اجرایی. کسانی که شامل پنج دسته ها: به دست آوردن مواد غذایی و پزشکی و دیگر خانواده ضرورت انجام یا رفتن و یا از کار در یک کسب و کار ضروری; به دنبال مراقبت های پزشکی; مراقبت از فرزندان و اعضای خانواده و حیوانات خانگی یا یک فرد آسیب پذیر و درگیر شدن در فعالیت در فضای باز.

Epoch Times Photo
یک نمای کلی از نرخ تضمین شده زمینه که در آن Chicago White Sox شد برنامه ریزی برای باز کردن فصل فردا در برابر Kansas City Royals در شیکاگو, ایلینوی در 25 مارس سال 2020 است. لیگ اصلی بیس بال است و تاخیر در این فصل با توجه به COVID-19 بحران است. (Jonathan Daniel/گتی ایماژ)

سفارش نمی جلوگیری از خانواده ها از جمع خصوصی.

کلی قصد ندارد به طور مستقیم سرباز گارد ملی به اجرای سفارش اما محلی حوزه های قضایی می تواند اجرای آن را به فرماندار گفت.

برخی از ایالات آمریکا دستگیر یا جریمه افراد نقض ماندن در خانه سفارشات در میان CCP ویروس همه گیر.

“من می دانم که سخت است و من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من مایل به آن نیست لازم کند.” “اما ما باید یک پنجره کوچک به اطمینان حاصل شود که کانزاس می کند رنج می برند نیست همان سرنوشت وحشتناک از دیگر سخت ضربه متحده مانند نیویورک و میسوری. ما همه رو به انجام بخشی خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است. در خانه بمانند. ایمن ماندن.”

در بسیاری از موارد در کانزاس هستند در جانسون ویاندوت, Sedgwick, داگلاس و Leavenworth شهرستانهای استان است. تعدادی از سایر استان ها باید شش یا کمتر مورد تأیید.

دولت ثبت کرده است پنج مرگ و میر.

آمریکا تایید کرده است بیش از 115,000 موارد است. حدود نیمی از آنها در ایالت نیویورک در درجه اول در شهر نیویورک که در آن 517 بیماران فوت کرده اند. این کشور کشته و نزدیک 1,900 در روز شنبه.

بسیاری از بیماران که قرارداد جدید بیماری بهبود می یابند در خانه با علامت درمان و دیگران در حال ترخيص از بيمارستان پس از گرفتن مراقبت های حمایتی.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im