کانزاس بسته شدن تمام مدارس باقی مانده از سال تحصیلی و فرماندار می گوید

کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی اعلام کرد او در حال بسته شدن تمام مدارس در کشور تا پایان سال تحصیلی.

اعلام آخرین مرحله که دولت برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس. کانزاس در حال حاضر برای اولین بار دولت به مدارس باقی مانده از سال تحصیلی در میان همه گیر.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“این آسان نیست تصمیم را” کلی در بیانیه ای گفت. “آن آمد و پس از نزدیک به مشورت با متخصصان آموزش و پرورش که به نمایندگی از مدرسه محلی تخته مدیران مدارس و معلمان محلی. این شرایط بی سابقه ای تهدیدی برای امنیت ما دانش آموزان و حرفه ای که کار با آنها را هر روز و ما باید پاسخ درآمده است.”

چندین ایالت دیگر اعلام کرد تعطیلی مدارس در هفته در حالی که برخی از فرمانداران باید پیشنهاد آن می تواند باقی مانده از سال است.

“مراحل ما امروز اعلام خواهد شد و ایجاد این فضا ما باید در سطح دولت به منظور توسعه استراتژیک, انعطاف پذیر زیرساخت به طوری که ما می توانیم پیش از این تهدید و محدود کردن آن در دراز مدت تاثیر به Kansans کند.”

برخی از مدارس یک بار آنها را تمیز و مقادیر ممکن است مجاز به باز کردن دوباره در اعداد کوچک به عنوان مربیان تلاش به آمده تا با یادگیری مستمر در برنامه است.

“کروناویروس است موجب اختلال در تمام زندگی ما. به عنوان Kansans ما همیشه انجام آنچه لازم است برای محافظت از خانواده های ما این لحظه هیچ تفاوتی ندارد” کلی گفت: با توجه به KMBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im