Kanhaiya کومار ضد کا تور برای پایان دادن به در فوریه 27

پتنا: سابق JNUSU جمهور Kanhaiya کومار مطرح سیاسی دما در بیهار منجر عظیم ‘Jan گن مرد Yatra’ در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) NPR و NRC.

در حالی که پرداختن به یک جلسه عمومی در بیهار را Purnea در روز پنج شنبه سابق دانشجویی رهبر با انتقاد از بی جی پی به رهبری دولت در ” مرکز “تفرقه” در قانون شهروندی.

“نبرد در برابر این تفرقه کا, NPR و NRC در حال مبارزه برای تبدیل شدن به یک رهبر است اما برای نجات کشور است. بیکاری افزایش یافته و کشاورزان و بیکاران جوانان این کشور در حال ارتکاب به خودکشی اما آنها در حال بحث در مورد مسائل مانند کا, NPR و NRC. حدود 3 کرور جوانان در این کشور از دست داده اند شغل خود را در چند ماه گذشته” او گفت:.

هدف قرار دادن BJP بیش از تعدادی از مسائل از جمله بحار مجمع انتخابات گفت که “دین به عنوان یک ابزار سیاسی است. هر زمان که وجود دارد این است که انتخابات موضوع صرفه جویی در دین سطوح. به جای صحبت کردن در مورد توسعه و دیگر مسائل هسته ای آنها بحث CAA و NRC”.

فعالان و سازمان دهندگان از “Jan گن مرد Yatra’ گفت: این روزنامه که Kanhaiya کومار نیز به احتمال زیاد به آدرس ضد کا معترضان که نشسته است در پتنا در فوریه 22.

Kanhaiya کومار دولت گسترده ای تور آغاز شد که در دسامبر 30 از Bhitiharwa گاندی آشرام در غرب Champaran برنامه ریزی شده است به این نتیجه با تجمع در موضوع Naagrikta Bachao Desh Bachao (صرفه جویی شهروندی نجات کشور) در پتنا در فوریه 27.

Kanhaiya حامیان گفت که رهبران مرتبط با کنگره و Jitan Ram Manjhi را هندوستانی عوام مورچا تمدید نیز حمایت خود را به این تجمع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im