بنگلور: کابالا مسابقه بوفالو دوانی Srinivas Gowda بود که تبلیغ به عنوان “هند اوسین بولت’ توسط یک نفس clickbait رسانه های ظاهرا در حال اجرا 140 عجیب و غریب متر در 13 و چیزی ثانیه به رد دعوت ورزشی اقتدار هند (SAI) به نظر می رسد برای محاکمه در هند دو و میدانی تیم.

SAI قبلا ادعا کرد که Srinivas خواهد بود رسیدن به آن مرکز در بنگلور در روز دوشنبه و با توجه به زمان acclimatize قبل از اینکه trialled. سای در این باره گفت: “Srinivas Gowda داده خواهد شد و یک یا دو روز استراحت و هم هوایی قبل از محاکمه اش می گیرد. تاریخ دنباله نشده است ثابت نشده است.”

اما Srinivas Gowda با استناد به یک برنامه Kamabala مسابقات در Dakshina کانادا منطقه گفت: او می تواند بازدید های ورزشی اقتدار هند امکانات تنها پس از Kambala مسابقه فصل به پایان می رسد.

صحبت با خبرنگاران در بنگلور پس از او تکيه توسط وزیر B. S. Yediyurappa, Gowda گفت: من بیش از خوشحال به رسمیت شناخته شده به عنوان چهره Kambala که من احساس می کنم من زمانی به حدی ممکن است. قبل از مراجعه به سای, من آرزو می کنم به افتخار من و تعهدات. من در حال حاضر در وسط از من Kambala فصل است. طول می کشد تا یک ماه دیگر برای تکمیل آن است. من به پایان رسید و 12 از 18 مسابقه همانطور که از در حال حاضر.

به گفته او هنگامی که او خود را کامل Kambala مسابقه فصل او نیاز به یک ماهs استراحت قبل از حضور در هر دادگاه.

من می دانم که Usain Bolt. او مشهور جهان قهرمان. من نمی توانم او را به مسابقه. من اجرا با کمک یک جفت از گاومیش در زمین گل آلود. من در حال اجرا به سبک کاملا وابسته به بوفالو’ سرعت به عنوان به خوبی. پس از آن است که غیر منصفانه به مقایسه او با من. این هم درست است که راه من اجرا در زمین حتی آقای پیچ ممکن است قادر به بازی سرعت من. او اجرا می شود بر روی پای جلو و من به عنوان یک Kambala مسابقه به اجرا در پشت من ، بنابراین ما هر دو دونده قطع برای زمین های مختلف در دسترس نباشد, او گفت:.

در حالی که مربی خود رئیس جمهور از Kambala آکادمی پروفسور K. Gunapala Kadamba گفت reprorters که آن را غیر منطقی برای هر کسی که به مقایسه Gowda با پیچ. هر دو موقعیتهای کاملا متفاوت هستند و آموزش استعداد نیز کامل متفاوت است. من قطعا بیشتر خوشحال می شود اگر Gowda برنده مدال در بازی های المپیک و یا هر رویداد بین المللی است. اما لطفا به ما اجازه می دهد برای لذت بردن از لحظه حال. ما بیش از خوشحال است که Kambala بود که فقط منطقه خاص رویداد امروز با توجه به Gowdas رکورد ما قادر به گسترش آگاهی در مورد منطقه ای ما,ورزش, او گفت:.

در حالی که ورزش قدرت هند در بنگلور مدیر Ajai کومار Behl اضافه شده است که سعی کرده همیشه معتقد بودند در پرورش استعداد و اگر Gowda مایل به آموزش برای پیگیری حوادث سای بود مایل به ارائه پشتیبانی از جمله تغذیه و تهویه مطبوع. از طرف ما این است که یک دعوت نامه به او. هر زمان که او می خواهد به او می تواند به ما می آیند ما را آماده او را برای آموزش در مرکز ما, او اضافه شده است.

ورزشی اقتدار هند با کارایی بالا مدیر Saju Joesph مشاهده شده است که Gowda بسیار خوب در ایجاد توازن در حالی که در حال اجرا در زمین گل آلود. این نیاز به یک استاندارد بالا از آموزش و همچنین به عنوان غلظت. او خوش شانس با این کیفیت و این ویژگی ها نیاز به اکسل در هر زمینه ورزش است. اگر او آموزش دیده در SAI تسهیلات, من مطمئن هستم که او می تواند اجرا شود و حتی سریع تر در مسیر گفت: این روزنامه است.

به گفته وی در Kambala مسابقه اسب دوانی دلچسب با کنترل یک جفت از گاومیش به عنوان به خوبی. دست خود را اشغال کردند. این یک روش غیر معمول در حال اجرا به عنوان با توجه به این که او تمایل به از دست دادن سرعت خود را به عنوان به خوبی. اگر او آموزش داده است به درستی و به اندازه کافی او بهتر می تواند خود را Kambala ضبط حتی در مسیر او توضیح داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de