کمال نات: Madhya Pradesh دوم بر تاج مرگ لیست شده است اما هیچ وزیر بهداشت

دهلی نو: سابق, Madhya Pradesh وزیر کمال نات در یکشنبه سرزنش BJP دولت برای coronavirus بحران گفت: تا به حال در ادامه به اجرای مجلس با وجود وضعیت قبر.

کمال نات که دولت در MP سرنگون شد توسط BJP مدت کوتاهی قبل از این مستند در سراسر کشور به اجرا در مارس 25, گفت: مرکز نگهداری پارلمان در حال اجرا تنها به اطمینان حاصل شود که Madhya Pradesh مجلس در ادامه به عملکرد به طوری که دولت خود می گیرند.

کنگره دولت سقوط نکرد و Shivraj سینگ Chouhan شد سوگند به عنوان نخست وزیر این دولت بی جی پی در مارس 23. اما او شده است تنها در این وزارت تا کنون.

کمال نات سوال غیاب یک وزیر بهداشت و یا حتی یک شورای وزیران در زمانی که Madhya Pradesh است که در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت در مجموع 572 تاج موارد مثبت با 44 مرگ و میر تا کنون. صنعتی آن شهر ایندور پدید آمده است به عنوان یک کانون عفونت است.

مردم از دولت بود “befooled” توسط BJP کمال نات گفت: “در هیچ کجای دنیا این اتفاق افتاده است.”

او اشاره کرد که 45 نفر از جمله اصلی وزیر بهداشت در وزارت بهداشت دولت بودند coronavirus مثبت است. گفت: این وضعیت در MP و این کشور را “بسیار جدی” او گفت اگر بیشتر تست انجام شد تعداد موارد مثبت خواهد شلیک کردن.

کمال نات گفت: این کشور مواجه شد بسیار جدی بحران اقتصادی با توجه به Covid-19 و مرکز نیاز به جلو آمده و با یک بسته اقتصادی. “ما زنجیره تامین نباید شکسته شود. دانه-تولید متحده باید باک کردن منابع خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im