کمال نات گروه: روز rajas-maharajas رفته

بوپال: MLAs حمایت از کمال نات با حضور در محل اقامت او در این روز و اعلام کرد آنها باید اعداد را ضرب و شتم به تلاش Jyotiraditya Scindia برای بیرون راندن Madhya Pradesh وزیر.

Jyotiraditya Scindia گله از MLAs هستند پر از سوراخ در یک رفت و آمد مکرر در بنگلور. او خود را ملاقات کرد نارندرا نخست وزیر و وزیر آمیت شاه و فکر است به طور خاص برای عبور به بی جی پی و یا منجر به یک BJP-حمایت کودتا علیه کمال نات.

کمال نات ارشد آرجون سینگ, MLA, گفت, آمده, مارس 16 وزیر زنده خواهد ماند.

“کنگره و کمال نات دولت خواهد ماند. شما ببینید در 16th, اعداد (از MLAs) همان خواهد ماند. او (Jyotiraditya Scindia) ترک می کند تاثیر نمی گذارد هر روز از Rajas-Maharajas از بین رفته” آرجون سینگ گفت.

یکی دیگر از MLA Narayan سینگ Patta گفت: وزیر در ارتباط با MLAs که در بنگلور. “وجود دارد هیچ تهدیدی برای دولت است. آنها ممکن است گمراه شده اند که همچنین یک احتمال است. فقط صبر کنید و به تماشای همه چیز روشن خواهد شد به زودی.”

یکی دیگر از MLA, Ashok Marskole اضافه شده است که هیچ تضمینی وجود ندارد که بنگالور تیپ از قانونگذاران را برنده انتخابات دوباره.

“ما با اعتماد به نفس و MLAs که استعفا خود را متوجه اشتباه است. اگر آنها را ترک کنگره امروز هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را برنده انتخابات آنها در یک موقعیت برای برنده شدن در این انتخابات گفت:” دکتر Marskole.

MLA Kunal Chaudhary از سوی دیگر به دادگاه تجدید نظر به وجدان حزب قانونگذاران و افزود که حزب قطعا اثبات آن اکثریت در خانه.

در روز سه شنبه کنگره ارسال دو تن از رهبران آن — Sajjan سینگ ورما و Govind Singh-به بنگالور به منظور تسکین برخی از شورشی MLAs که تسلیم در هتل وجود دارد و کسی که ادعا می کرد به استعفا از دولت قانونی مجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de