کای ستو است ‘در بسیاری از حرکت صعودی’ – NBA G لیگ رئیس

PIONEER. Kai Sotto becomes the first international player to join the NBA G League pathway program. Photo by Paul Mata/Rappler

پایونیر. کای ستو تبدیل به اولین بازیکن بین المللی برای پیوستن به NBA G لیگ مسیر برنامه است. عکس از پل ماتا/Rappler

مانیل فیلیپین – NBA G لیگ جمهور Shareef Abdur-رحیم می بیند کای ستو به عنوان یک بازیکن با یک “بسیاری از وارونه” با وجود فیلیپینی مرد بزرگ نه به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ستاره پنج چشم انداز در ایالات متحده آمریکا است.

ستو شده است رتبه بندی شده در خارج از top 50 در کلاس 2020 متعدد سراغ وب سایت – گریه به دور از هم تیمی های آینده اش در G لیگ تیم را انتخاب کنید که همه در حال رتبه بندی در داخل بالا 20.

Jalen سبز تبلیغ به عنوان یک پتانسیل بالا 3 انتخاب در 2021 NBA پیش نویس در حالی که اشعیا تاد و Daishen هیچ کس هر دو پنج ستاره در چشم انداز.

هنوز G لیگ هنوز امضا 7-پا-2 ستو او اولین بین المللی چشم انداز برای پیوستن به آن مسیر برنامه به NBA.

“ما فکر می کنم کای در برخی از راه های می تواند یک کمی تحت رادار و او فقط به ایالات متحده و رسانه های عمومی ارزیابی بازیکنان” Abdur-رحیم گفت فیلیپینی خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

“مردمی که نه او را دیده و اگر شما او را دیده و سپس شما می دانیم که او ساخته شده است که پیشرفت فوق العاده ای.”

Abdur-رحیم گفت: ستو است که به دنبال تبدیل شدن به اولین وطنی فیلیپینی برای رسیدن به NBA دارای صفات آنها به دنبال یک بازیکن برای دیدن اکشن برای G لیگ تیم را انتخاب کنید.

“ما می خواهیم برای دیدن NBA-سطح استعداد و اخلاق کار بالا شخصیت و میل به فشار و چالش کشیده می شود” Abdur-رحیم گفت.

“بسیاری از بازیکنان با استعداد در سراسر جهان [اما] نه همه آنها مناسب خواهد بود و در این برنامه به دلیل برخی ممکن است آماده برای تعهد از آماده شدن برای, NBA,” او اضافه شده است.

Abdur-رحیم می داند به خوبی آنچه در آن طول می کشد برای رفتن به لیگ بزرگ بودن برداشت شماره 3 به طور کلی در سال 1996 NBA پیش نویس که شامل کوبه برایانت استیو نش Allen Iverson و ری آلن.

بازیکن-تبدیل-اجرایی normed 18.1 7.5 امتیاز و ریباند در 13 فصل NBA به دست آورده و همه ستاره نود در سال 2002.

Abdur-رحیم گفت: G لیگ کمک خواهد کرد ستو توسعه مهارت های خود را و بدن در راه خود را به تحقق خود NBA رویا.

“او است که جدید به سیستم بنابراین برخی از مردم وجود دارد که ممکن است او را نمی دانم. ما با دیدن کای که داشتن واقعا بسیاری از حرکت صعودی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de