عدالت Kanagaraj به عنوان منصوب جدید, Andhra Pradesh, نظرسنجی, رئیس

Amaravati: عدالت V Kanagaraj یک قاضی بازنشسته از مدرس دادگاه عالی در روز شنبه فرض بر این اتهام به عنوان دولت, انتخابات, کمیساریای آندرا پرادش.

سریع تحولات آغاز شد که در شب جمعه با اعلام فرمان اصلاح بخش 200 AP Panchayat راج قانون سال 1994 که منجر به حذف از وقت SEC N رامش کومار اوج خود رسید در روز شنبه با فرماندار Biswa Bhusan Harichandan صدور ابلاغ انتصاب عدالت Kanagaraj به عنوان دولت جدید انتخابات کمیسر.

“از نظر فرمان شماره 5 از سال 2020 مورخ 10-4-2020 و در نتیجه توقف از تصدی مسوولیت وزارت امور خارجه انتخابات کمیسر و از نظر اصلاح بخش 200 از آندرا پرادش Panchayat راج عمل, 1994, من, Biswa Bhusan Harichandan فرماندار آندرا پرادش بدینوسیله انتصاب روپیه عدالت V Kanagaraj بازنشسته بالا قاضی دادگاه به عنوان دولت انتخابات کمیسیون برای تصدی سه سال از تاریخ فرض از دفتر” فرماندار اطلاع رسانی گفت.

عدالت Kanagaraj بلافاصله فرض شارژ “در اطاعت از دستورات” و بعد از آن به نام فرماندار در راج Bhavan و ارائه خود را به “اتهام فرض” گزارش.

منابع دولت به نام انتصاب عدالت Kanagaraj یک “پارادایم جدید در سیستم حکومت” به عنوان وجود دارد خروشان بزرگتر بحث در مورد اینکه آیا یک بازنشسته بوروکرات یا قاضی باید دولت انتخابات کمیسر.

این YSR کنگره دولت در آندرا پرادش در روز جمعه به طور ناگهانی حذف, دولت, انتخابات, کمیساریای N رامش کومار از پست promulgating فرمان اصلاح AP Panchayat راج عمل 1994 محدود کردن تصدی SEC به مدت سه سال از پنج.

“در تسریع از اعلام فرمان شماره 5 از 2020, Dr N رامش کومار IAS (Retd), وقت, دولت, انتخابات, کمیساریای متوقف به داشتن دفتر دولت در انتخابات کمیسر و با اثر از 10.04.2020,” Panchayat راج و توسعه روستایی بخش اصلی کار گوپال کریشنا Dwivedi گفت: در “محرمانه” سفارش.

تحولات آمد و در پس زمینه از یک دشمنی بین وزیر Y S Jagan موهان ردی و SEC پس از دوم به تعویق افتاد انتخابات شهری و روستایی بدن محلی در مارس 15 در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

Jagan شکایت علیه او به فرماندار.

دولت پس از ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی به چالش کشیدن SEC تصمیم اما دادگاه راس تنها تایید تعویق انتخابات است ،

رامش کومار بعدا نوشت: به اتحادیه دبیر خانه وی از سوی مامورین تهدیدی برای زندگی خود و همچنین لیست از بی نظمی متعهد حاکم YSR کنگره در مناطق روستایی و شهری و محلی در بدن روند انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im