وزارت دادگستری می گوید دادگاه به تاخیر شروع راجر سنگ حکم زندان

وزارت دادگستری گفته است که یک دادگاه تجدید نظر فدرال که آن را پشتیبانی از a پایین تر تصمیم دادگاه که دستور راجر, سنگ, سیاسی سابق و مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شروع حکم زندان خود در ژوئیه 14.

گروه وکلای نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده در روز پنج شنبه در حالی که آنها در مخالفت سنگ درخواست را به عقب براند تاریخ از خود تسلیم آن پشتیبانی منطقه تصمیم دادگاه نیاز به سنگ به گزارش به هفته آینده.

“[T]او در دادگاه بخش مستقل تصمیم به گسترش تجدیدنظرخواه خود تسلیم تاریخ 14 روز است که مناسب ورزش است که دادگاه تشخیص بر اساس کلیت حقیقی و حقوقی با شرایط ویژه داده تجدیدنظرخواه شکست برای برآوردن الزامات قانونی برای ادامه انتشار در انتظار تجدید نظر” وکلای نوشت: در پرونده.

سنگ وکلای مدافع روز سه شنبه ثبت اضطراری درخواست برای جلوگیری از این منطقه حکم دادگاه که او را تحت خانه حبس خود را در فورت Lauderdale خانه و سفارشات او را به گزارش به زندان در جولای 14.

آنها استدلال می کنند که 67 سال سن رنج می برد از نامعلومی مسائل پزشکی که ترک او را آسیب پذیر در سیستم زندان در میان CCP ویروس همه گیر. FCI فیتزجرالد زندان های پیچیده که در آن سنگ است تعیین شده به خدمت مي کند و گزارش شده است که پنج عضو هیات آزمایش مثبت برای این ویروس و شش زندانی باید “تست COVID-19 مثبت و در انتظار تایید” با توجه به آخرین شماره ارائه شده به سنگ وکلای مدافع.

خود را وکیل خواسته دادگاه تجدید نظر به اعطای درخواست خود را اجازه می دهد تا سنگ به تسلیم به اداره زندانها بازداشت در سپتامبر. 3.

در پاسخ به درخواست گروه وکلا استدلال می کنند که سنگ شکست خورده نشان می دهد کافی استدلال است که می توانیم او دیفرانسیل درمان با دیگر محکوم به زندان و او را از زندان در این زمان.

سنگ قبلا گفت: در رسانه های اجتماعی که او را به رسمیت می شناسد که “شانس قریب به اتفاق قربانیان است که دادگاه تجدید نظر خواهد بازداشتگاه این موضوع را به قاضی جکسون” اما که او مصمم به دنبال هر گزینه در سیستم حقوقی تا “مردم آمریکا دیدن تمام ادعاهای دروغین در تازه ترین حکم و من می خواهم رئیس جمهور به می دانم که من باید در ایمان خوب است و خسته از همه من راه حل های قانونی و که تنها یک عمل بخشش توسط Presideny [sic] ارائه خواهد شد عدالت در مورد من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا با انتقاد از دادگاه دست زدن به سنگ را مورد سوخت رسانی حدس و گمان است که او ممکن است عفو و یا رفت و آمد به حکم سابق خود دیرین مرتبط. او قبلا به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط سیاسی و اجتماعی مفسر لری Hendry گفت: “از آن زمان به #PardonRogerStone.”

دادستان کل ویلیام Barr گفت: او فکر کرد که قاضی را در صدور حکم از سنگ مناسب بود.

“من فکر می کنم دادستان بود صالح و من فکر می کنم حکم قاضی در نهایت به عادلانه بود” Barr گفت: در مصاحبه با ABC News.

بار نیز وزن در بر حدس و گمان است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دخالت در این مورد گفت که “رئیس جمهور حق.”

“این یک قدرت منحصر به فرد است که رئيس جمهور است. و این قطعا چیزی است که متعهد است به قضاوت خود را. اما به من می گویند من احساس آن مناسب دادستان و من فکر کردم این حکم عادلانه بود,” او گفت:.

سنگ محکوم شد on Feb. 20 به سه سال و چهار ماه در زندان است. او محکوم شد و در نوامبر سال 2019 در تمام هفت فقره با او متهم بود از جمله انسداد شاهد دستکاری و اظهارات نادرست به کنگره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>