وزارت دادگستری طرف با ویرجینیا کلیسا در COVID-19 محدودیت اختلاف

وزارت دادگستری (DOJ) دارای طرفه با یک کلیسا در برابر ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اقامت-در-خانه جهت است که بارها در فرد مذهبی خدمات که بیش از 10 نفر در طول CCP ویروس همه گیر.

ایالتی و محلی اقدامات برای کاهش گسترش CCP (دیروز) ویروس به تازگی موجب بحث بر سر چه حد اقدامات می تواند به حفاظت از بهداشت عمومی قبل از آنها تلقی یک تخطی از حقوق اساسی و آزادی های مدنی.

گروه وزن در این مسئله در بیانیه ای از علاقه حمایت از فانوس یاران کلیسای جماعت در Chincoteague, ویرجینیا, پرونده در یک دادگاه فدرال در روز یکشنبه. DOJ وکلا استدلال می کنند که کلیسای “نشان داد احتمال موفقیت” زیر آن رایگان ورزش ادعا می کند به دلیل نرتهم محدودیت به نظر می رسد به تبعیض علیه گروه های مذهبی و موسسات.

فانوس Fellowship Church یک جماعت که caters به socioeconomically محروم شکایت کرد نرتهم ادعا که فرماندار صادر کرد, محدودیت هایی که نادرست مجرد از تجمعات مذهبی در مکان های عبادت در حالی که اجازه می دهد قابل مقایسه گردهمایی های سکولار از جمله “عملیات کسب و کار ارائه حرفه ای به جای خرده فروشی خدمات است.” کلیسا مدعی شد که دولت در حال نقض در ورزش رایگان بند از قانون اساسی ایالات متحده.

طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شرقی ویرجینیا پس از Chincoteague اداره پلیس صادر کلیسا کشیش جنایی استناد و احضار برای برگزاری 16-فرد خدمات عبادت در آن 225-صندلی پناهگاه. کلیسا مدعی است که آن را به حال تحمیل دقیق اجتماعی-فاصله شخصی و پروتکل های بهداشت در طول خدمت.

اگر مجرم نقض نرتهم سفارش کشیش می تواند مجازات تا یک سال حبس یا 2500 دلار جریمه نقدی و یا هر دو.

ralph northam
ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم حرکات در طول یک کنفرانس خبری در کنگره آمریکا در Richmond, Va., در تاریخ 8 آوریل سال 2020 است. (استیو Helber/عکس از آسوشیتدپرس)

در مارس 1, دادگاه منطقه محروم (pdf) کلیسا درخواست به صورت موقت ضابط سفارش و دستور به جلوگیری از اجرای نرتهم باشد. کلیسا وکیل پس از ثبت درخواست و خواسته دادگاه منطقه به اعطای یک دستور در انتظار تجدید نظر شود.

در آن بیانیه وزارت استدلال کرد که ویرجینیا تا به حال راضی نیست آن بار نشان می دهد که این دلیل قانع کننده برای درمان کلیسای متفاوت نسبت به مشابه غیر مذهبی و کسب و کار.

“[T]در اینجا دلایل خوبی برای تضعیف تجمعات بیش از ده نفر و برای تشویق مردم به ماندن در خانه در هر زمان ممکن است. اما ورزش رایگان بند به طور کلی مقرر که محدودیت در تجمعات اعمال می شود به همان اندازه” وکلای نوشت (pdf).

“[B]y معافیت فعالیت های دیگر اجازه فرصت های مشابه برای فرد در تجمعات بیش از ده نفر در حالی که در همان زمان منع کلیساها از جمع آوری در گروه های بیش از ده حتی با اجتماعی فاصله اقدامات و سایر اقدامات احتیاطی—دارای impermissibly با دخالت کلیسا ورزش از دین است.”

فرماندار وکلای پرونده مقدماتی پاسخ (pdf) به DOJ استدلال استدلال که کلیسا و DOJ به حال غلط ماهیت دولت در جمع بان کی مون اضافه کرد که فرماندار را ارائه توضیح در مورد سفارش خود را.

“بر خلاف شاکی و دولت فدرال مشاجره مثلا سفارشات به چالش کشیده و در این مورد نمی ‘معاف همه غیر از کسب و کار خرده فروشی از جمله خدمات حرفه ای از جرم در جمع محدود,'” فرماندار وکلا نوشت.

وکلای اضافه شده که فرماندار نیز در نظر دارد به فایل اعلامیه از کارشناسان بهداشت عمومی توضیح دهد که چرا تجمع ممنوع شد و ضروری است.

آزادی وکیل موسس حصیر Staver استقبال DOJ بیانیه گفته است که “تبعیض آمیز و هدف از عبادت مذهبی با محدود کردن عبادت به 10 نفر حتی با اجتماعی فاصله در حالی که اجازه می دهد شبیه گردهمایی های سکولار نقض متمم اول قانون اساسی.” آزادی وکیل واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از کلیسای.

Epoch Times Photo
دادستان کل لایحه Barr در وزارت دادگستری در واشنگتن در ژانویه. 13, 2020. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

این بیانیه مورد علاقه پس از, دادستان کل ویلیام بر صدور نامه کارگردانی دادستان فدرال برای “مواظب باشید” برای دولت های محلی و محدودیت های است که می تواند در حال اجرا گرفتار قانون اساسی حقوق و آزادیهای فردی شهروندان است.

در یادداشت Barr گفت: در این رویداد یک فرمان “عبور از خط” بین متوقف کردن گسترش ویروس و نقض قانون اساسی و قانونی حمایت از DOJ “ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال.”

“بسیاری از سیاست هایی که غیر قابل تصور خواهد بود در زمان به طور منظم تبدیل به امری عادی در هفته های اخیر و ما نمی خواهیم بی جهت تداخل با مهم تلاش دولت و مقامات محلی برای حفاظت از مردم” بار گفت. “اما قانون اساسی است به حالت تعلیق در زمان بحران.

این دومین بار است که این اداره ثبت شده است بیانیه ای از علاقه در حمایت از یک کلیسا که به نظر می رسد تبعیض در دولت های ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات. این گروه قبلا پشتیبانی می سی سی پی کلیسا به نظر می رسد که به طور خاص توسط یک شهردار محلی را در برابر رانندگی در خدمات.

Epoch Times Photo
یک نشان دهنده دارای نشانه ای در ایالت ویرجینیا کنگره در Richmond, Va., در 16 آوریل سال 2020 است. (ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

مت C. Pinsker وکیل و استاد کمکی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه می آموزد که قانون اساسی گفت: عصر فردا در یک ایمیل که او معتقد است برای دولت به هدف قرار دادن یک سرویس کلیسا از 16 نفر که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و در یک پناهگاه که از 225 کرسی است “نادان” و “تبعیض آمیز است.”

“در حالی که فرمانداران موسسه می توانند اقدامات لازم برای حفاظت از مردم این مثال کامل است جنون و نتواند برای محافظت از هر کسی” Pinkster گفت. “مشکل با دولت پاسخ این است که همه مردم به همان اندازه آسیب پذیر پس از آن آشکار بی عدالتی محروم همه آمریکایی ها از آزادی های مدنی است.”

“راه به اعتصاب تعادل است که به تصویب اقدامات برای محافظت و حمایت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما در حالی که اجازه می دهد کمتر آسیب پذیر برای از سرگیری زندگی عادی خود,” او اضافه شده است.

بسیاری از آمریکایی ها در حال نا امید محدودیت است که باعث آنها را به از دست دادن شغل خود را در حالی که ياوه کشورهای خود را به یک رکود اقتصادی. در هفته های اخیر وجود داشته است افزایش در تظاهرات علیه دولت و دولت های محلی بیش از دستورات است که باید هم زده جنجال مانند میشیگان ممنوعیت فروش دانه در برخی از فروشگاه ها.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de