وزارت دادگستری بررسی می یابد بیشتر اشتباهات در FBI نظارت برنامه های کاربردی

یک وزارت دادگستری داخلی بررسی کرده است شناسایی شده است که اف بی آی به حال ساخته شده “مواد خطاها و حذفیات” در دو نظارت حکم برنامه های کاربردی با توجه به تازگی unsealed دادگاه پرونده.

اشتباهات فاش شد به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی (FISC) در یک redacted 54-صفحه پر کردن ساخته شده در مارس 3. این پرونده که این هفته میسازد مراحل DOJ و FBI گرفته شده بود برای رسیدگی به مسائل در دقت و نظارت برنامه ها و اعتبار محرمانه منابع انسانی است که با تکیه بر تحقیق و تفحص است.

بخش نمی شناخت که تحقیقات خطا داشت اما گفت که آنها کشف شد طی دقت بررسی انجام شده توسط وزارت امنیت ملی در بخش 2019. که در آن سال گروه انجام 30 بررسی آشکار “دو مواد خطا” در یک نرم افزار و “برخی از مواد حذفیات” در یکی دیگر از نرم افزار پس از دقت نظر و متعاقب آن پیگیری بحث انجام شد در حالی که آماده شدن برای یک درخواست تجدید.

مشخص شد در هر دو مورد که علت احتمالی هنوز وجود دارد برای پیدا کردن که هدف از حکم بودند اقدام به عنوان عوامل اطلاعاتی خارجی.

“در هر دو این موارد دولت گزارش این خطاها و حذفیات به دادگاه و ارزیابی است که با وجود این خطا و یا حذفیات علت احتمالی وجود داشته که برای پیدا کردن اهداف بودند اقدام به عنوان یک عامل قدرت خارجی” با توجه به تشکیل پرونده.

بخش مصرف شده است مراحل را برای بهبود روند نظارت برنامه های کاربردی ارائه شده به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی پس از یک DOJ ناظر گزارش منتشر شده در ماه دسامبر 2019 یافت “حداقل 17 قابل توجهی خطا و یا حذفیات” و “بسیاری از اضافی خطا در جنگل روش” در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) برنامه های کاربردی برای نظارت بر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه.

پس از دسامبر گزارش DOJ بازرس کل Michael Horowitz خود را گسترش نقد و بررسی برای تعیین اینکه آیا اداره شد مطابق با فرآیندهای دیگر FISA برنامه های کاربردی به عنوان بخشی از خود را در حال انجام ممیزی.

پیگیری بررسی مشخص شد که ماموران اف بی آی را شکست اداره سیاست عدم پیروی از “جنگل روش” که نیاز به عوامل به تدوین اسناد برای هر واقعیت در یک FISA نرم افزار, با توجه به یادداشت (pdf) منتشر شده توسط Horowtiz ماه گذشته. جنگل روش اجرا شد و در سال 2001 در تلاش برای “به حداقل رساندن واقعی اشتباهی در FISA برنامه های کاربردی” نیز به اطمینان حاصل شود که این اظهارات “موشکافانه دقیق است.”

هوروویتس بررسی یک نمونه از 29 FISA برنامه پوشا یک دوره پنج ساله از هشت FBI زمینه دفاتر. از کسانی که اف بی آی می تواند کردهاید جنگل فایل ها—رکوردی که حاوی اسناد و مدارک که substantiates حقایق ادعا در یک FISA نرم افزار—برای چهار نفر از برنامه های کاربردی انتخاب شده برای بررسی.

در همین حال دفتر “شناسایی خطاهای آشکار و یا ناقص پشتیبانی حقایق” در چوب فایل های دیگر 25 برنامه های کاربردی.

FBI مدیر کریستوفر Wray ابراز “تاسف عمیق” در اداره خطاها و دستور داد بیش از 40 اصلاحی مراحل رسیدگی به این مسائل در ژانویه. دادگاه پرونده را فراهم می کند به روز رسانی و اطلاعات به عنوان به آنچه که این اداره انجام داده است برای حل مشکلات.

برخی از اقدامات عبارتند از: توسعه یک چک لیست است که عوامل می توانید استفاده کنید برای تعیین قابلیت اطمینان از محرمانه منابع انسانی مورد استفاده در یک FISA نرم افزار با توجه به دادگاه پرونده. مراحل دیگر شامل اصلاح قانون FISA درخواست فرم های تکمیل شده توسط عوامل.

“این فهرست را کمک OI وکلای’ رویکرد پیشگیرانه در استخراج تمام اطلاعات در مورد مواد CHS قابلیت اطمینان تعصب و انگیزه از مامور اف بی آی” این پرونده متحده است.

دقت و بررسی است که شامل سفر و در شخص بازدیدکننده داشته است به FBI زمینه دفاتر قرار داده شده است در مکث با توجه به CCP ویروس همه گیر است اما در نهایت سر “با 50 درصد افزایش نظارت مواضع و افزایش دقت” از جمله نظرات اعلام نشده گفت: جان Demers DOJ دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است.

“به عنوان پر کردن نشان می دهد گروه خود را طول می کشد مسئولیت نظارت جدی و گزارش همه به طور بالقوه مواد خطا به دادگاه بی درنگ” Demers در بیانیه ای گفت.

اف بی آی در بیانیه ای جداگانه گفت که آن را با اعتماد به نفس قدم آن است که مصرف خواهد شد و رسیدگی به مشکلات شناسایی شده توسط بازرس کل و که آن را ادامه خواهد داد به روز رسانی دادگاه در پیشرفت آن را می سازد.

در همین حال دادستان کل ویلیام بر گفته فاکس نیوز در مصاحبه ای پخش شده در روز پنج شنبه او فکر می کند ممکن است برای رفتن به جلو با FISA روند اگر “رژیم که آن را بسیار سخت برای هر دو عمدا دور زدن FISA و یا به انجام این کار sloppily بدون توجه توجه برای آمریکا فرد درگیر” در محل قرار داده شد.

“من فکر می کنم آن را بسیار غم انگیز است. و افرادی که مورد آزار قرار گرفته FISA بسیاری برای پاسخ به دلیل این بود که یک ابزار مهم برای محافظت از مردم آمریکا” بار گفت. “آنها مورد آزار قرار گرفته آن است. آنها تضعیف اعتماد عمومی در FISA اما همچنین اف بی آی به عنوان یک نهاد و ما باید به بازسازی آن است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im