وزارت دادگستری به اتهام بیش از 400 نفر از متهمان به اتهام تقلب در طرح هدف قرار دادن سالمندان

دادستان متهم اند که بیش از 400 نفر از متهمان از سراسر جهان که گفته می درگیر در طرح های تقلب که هدفمند شهروندان ارشد و باعث بیش از یک میلیارد دلار ضرر وزارت دادگستری (DOJ) اعلام کرد.

زبان در سالمند عدالت اجلاس در فلوریدا در روز سه شنبه دادستان کل ویلیام Barr گفت که اجرای اقدامات ساخته شد به عنوان بخشی از آنچه که گروه تماس “بزرگترین هماهنگ رفت و برگشت از سالمند موارد تقلب در تاریخ است.” او گفت: بیش از 400 نفر از متهمان به اتهام در این سال اقدام به مراتب فراتر از 260 متهمان متهم در موارد به عنوان بخشی از سال گذشته رفت و برگشت.

“همانطور که مردم دیگر زندگی می کنند تقلب علیه سالمندان تبدیل شده است به طور فزاینده ای مشکل جدی” بر گفت. “در واقع آن شده است قارچ در سال های اخیر است.”

بیش از یک چهارم از اجرای اقدامات به عنوان بخشی از رفت و برگشت شده اند تحت پیگرد قانونی توسط فراملی سالمند تقلب نیروی ضربت مشترک در اجرای قانون تلاش تاسیس در سال 2019 با هدف شناسایی و پیگیری موارد سالمند تقلب در بخش گفت. اعتصاب نیروی ساخته شده است تا از وکلای آمریکا FBI عوامل پستی بازرسان و دیگر اجرای قانون است.

در طول این رویداد ساخته شده بر پیشگیری از جرایم سالمند تقلب یکی از DOJ چهار اولویت دارد. او همچنین اعلام کرد جدید دپارتمان طرح برای محافظت از آمریکایی های قدیمی تر از جمله راه اندازی یک ملی خط با هدف ارائه خدمات به سالمندان که ممکن است قربانیان از تقلب مالی و ایجاد یک ملی پرستاری صفحه اصلی ابتکار است که هماهنگی و افزایش مدنی و کیفری اقدامات به دنبال سوء استفاده سالمند در خانه سالمندان.

“در طول چند سال گذشته بخش کشف هولناک نمونه هایی از برخی, امکانات, پرستاری که در آن سالمندان هستند که جامعه دچار سوء تغذیه و غفلت” بر گفت. “این حوادث بسیار نگران کننده است و من نمی خواهد بیش از حد گرافیک.”

گروه گفت: برای مثال برخی از مشکل ساز خانه های پرستاری همواره موفق به ارائه مناسب پرسنل پرستاری برای مراقبت از ساکنان و نیز موفق به پایبندی به پایه پروتکل های بهداشت و کنترل عفونت. برخی از خانه های پرستاری نیز موفق به ارائه ساکنان با مواد غذایی به اندازه کافی به غذا خوردن منجر آنها را به تبدیل شدن به لاغر و ضعیف است. علاوه بر این بخش اضافه شده است که برخی از این امکانات و همچنین نیروی برخی از سالمندان ساکن که نمی تواند ترک به زندگی در “کثیف و خطرناک که در آن شرایط وجود نشت در سقف قالب رشد یافت و جوندگان زندگی می کنند در ساکنان اتاق.”

به DOJ همکاری را با وزارت بهداشت و خدمات انسانی به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود را به دنبال مانند خانه های پرستاری است که به ارائه به شدت-عام و مراقبت خود را به ساکنان دادستان کل گفت. او افزود که تلاش کرده است در حال حاضر آغاز پروب به حدود 30 فرد پرستاری امکانات در نه متحده است.

“علامت گذاری کلمات من: ابتکار عمل را به عدالت کسانی که صاحبان و اپراتورهای قرار داده است که سود قبل از بيماران و آن را به کمک به اطمینان حاصل شود که ساکنان دریافت مراقبت که آنها تحت عنوان” بار گفت.

پیوستن به دادستان کل در فلوریدا مراسم بود در کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی و جو Grogan معاون رئیس جمهور و مدیر داخلی شورای سیاستگذاری. هر دو در کاخ سفید و مشاوران و تصریح کرد: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به حفاظت از آمریکایی های قدیمی تر از درنده رفتار که اهداف سالمندان مالی از لحاظ جسمی و عاطفی.

کانوی ذکر شده چند مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت مصرف برای رسیدن به وعده خود از جمله ارائه اضافی $7.2 میلیون دلار بودجه برای کمک به حمایت فراملی سالمند تقلب نیروی اعتصاب و افزایش مجازات در برابر مجرمین از سالمند تقلب.

“رئیس جمهور تهمت و کل دولت را متعهد به حفاظت از بزرگان از شرکت های جنایی که به طور فزاینده ای در تاریکی, وب, وب متن باز و همچنین در خارج از کشور پنهان در زیر لایه های آنلاین و آفلاین” کانوی گفت. “آنها دشوار است برای تشخیص و دشوار را به عدالت اما که نمی خواهد ما جلوگیری از به دنبال عدالت و جبران خسارت به مطمئن شوید که سالمندان ما هستند نه قربانی دیگر برای این نوع از شرکت های جنایی.”

در گذشته چند ماه از DOJ اعلام کرد اجرای اقدامات علیه افراد و یا شرکت هایی که تا به حال گفته های درگیر در یا تسهیل درنده رفتار است که مقامهای آمریکایی های قدیمی تر. در ماه دسامبر این اداره اقدام به توقف بیش از 600 “پول قاطر” از کمک در طرح های تقلب که سرقت پول از قربانیان و رو به جلو حاصل به مجرمان خارج از کشور. آن گفت که قاطر فعالیت که به طول انجامید بیش از 85 فدرال مناطق عمدتا قربانی شهروندان ارشد. اقدامات خطاب انواع سالمند طرح های تقلب از جمله پدربزرگ و مادر بزرگ کلاهبرداری عاشقانه کلاهبرداری و قرعه کشی و قرعه کشی کلاهبرداری این اداره گفت.

به طور مشابه در ماه ژانویه این گروه اعلام کرد که از آن گرفته شده بود اقدام علیه متعدد مخابراتی حامل به اتهام تسهیل صدها میلیون robocalls که منجر به ضرر و زیان مالی قابل توجهی به افراد مسن و آسیب پذیر و قربانیان در سراسر کشور است.

قربانیان را دریافت تماس به دروغ و تهدید آنها را با انواع مختلف “فاجعه بار اقدامات دولت” مانند فسخ از مزایای تامین اجتماعی, دستگیری به اتهام تقلب مالیاتی و همچنین اخراج برای قرار عدم پر کردن فرم های مهاجرت به درستی. این تماس های مقامات گفت: طراحی شده برای ترساندن قربانیان به پرداخت مقدار زیادی از پول را به scammers برای جلوگیری از تقلب اقدامات دولت.

ملی سالمند تقلب خط تلفن را با شماره تلفن رایگان است 1-833-تقلب-11 (1-833-372-8311).

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im