فقط با من تماس Harry, prince می گوید به عنوان سلطنتی خروج بافندگی

JUST HARRY. Britain's Prince Harry, Duke of Sussex, addresses a sustainable tourism summit at the Edinburgh International Conference Centre in Edinburgh on February 26, 2020. Photo by Andrew Milligan/Pool/AFP

فقط هری. بریتانیا هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس آدرس یک گردشگری پایدار اجلاس در ادینبورگ مرکز همایش های بین المللی در ادینبورگ در 26 فوریه سال 2020 است. عکس اندرو میلیگان/استخر/AFP

EDINBURGH, United Kingdom – شاهزاده هری خواست برای معرفی به عنوان فقط “هری” در یک رویداد در پنج شنبه, فوریه 26, لگد زدن نهایی دور از درگیری های قبل از او و همسر مگان گام به عقب از وظایف سلطنتی خود را.

دوک ساسکس نوه ملکه الیزابت دوم متوقف خواهد شد با استفاده از “او رویال حضرت” از پایان ماه مارس زمانی که زن و شوهر توقف در حال کار royals.

اما در یک کنفرانس در ادینبورگ برای گردشگری پایدار پروژه Travalyst آن پدید آمده و او در حال حاضر اتخاذ غیر رسمی روش.

“او روشن ساخته است که ما همه فقط به او هری بنابراین خانم ها و آقایان – لطفا یک گرم اسکاتلند خوش آمدید به هری” میزبان عایشه Hazarika گفت: در مقدمه.

35 سال از شاهزاده مواجه شده است و اتهام نفاق برای استفاده از هواپیمای شخصی در حالی که دفاع از اقدام برای مبارزه با گرمایش جهانی است اما او اصرار دارد او بیشتر سفر از طریق پرواز تجاری است.

او با استفاده از اظهارات خود در ادینبورگ برای هشدار دادن از خطرات ناشی از افزایش گردشگران در نقاط کلیدی است که او گفت می تواند باعث آلودگی پایمال کردن جوامع محلی و رانندگی از حیات وحش است.

به عنوان ششم در خط به تاج و تخت هری اطلاعیه در ماه ژانویه که او و همسرش می خواستم به قدم به عقب از سلطنتی خود را در موقعیت لرزاند سلطنت.

این جفت ارز نشان داد قصد دارد به تقسیم وقت خود را بین بریتانیا و کانادا پس از شکایت در مورد رسانه های نفوذ و ابراز تمایل به لحاظ مالی مستقل است.

هری وارد ادینبورگ با قطار روز یکشنبه فوریه 25, بدون مگان یا نوزاد خود را پسر مورچه.

در روز شنبه, مارس 28 او را در لندن به دیدار ما خواننده راک جان بون جووی که در حال ضبط یک آهنگ خاص برای شاهزاده Invictus بازی بنیاد جانبازان نظامی.

آنها را در ملاقات Abbey Road Studios که در آن بیتلز ثبت بسیاری از آلبوم های خود را و که در آن Bon Jovi نیز ضبط آهنگ خود را با یک گروه کر ساخته شده از زخمی جانبازان و خدمت پرسنل.

در یک مصاحبه بی بی سی این هفته در مورد این رویداد خواننده پکتیا میباشد که پس از خروج از خط مقدم سلطنتی زندگی هری باید شناخته شده به عنوان “هنرمند که قبلا شناخته شده به عنوان شاهزاده.”

نوازنده شاهزاده در زمان این عنوان پس از اجتناب نام خود را به نفع یک نماد است.

هری و مگان خواهد شد پیوستن به ملکه در مارس 9 برای کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر است که انتظار می رود به گذشته خود را رسمی ظاهر به عنوان کار royals. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de