قاضی انتقال برانگیخته ردیف

دهلی نو: در کمتر از 24 ساعت پس از نیمکت رهبری عدالت S. Muralidhar قابل توجهی ساخته شده و مشاهدات مطرح تیز سوالات با توجه به دهلی پلیس دست زدن به شورش قانون وزارت دست خود را به او انتقال دهید.

“در اعمال قدرت اعطا بند (1) ماده 222 قانون اساسی هند, رییس جمهور پس از مشورت با رئیس دادگستری و هند و خوشحال است برای انتقال شری عدالت S Muralidhar قاضی از دادگاه عالی دهلی نو به عنوان یک قاضی از پنجاب و هاریانا دادگاه عالی و به طور مستقیم او را به عهده مسئول دفتر خود در پنجاب و هاریانا دادگاه عالی” وزارت گفت: در اواخر شب اطلاع رسانی.

عدالت S. Muralidhar بود چهارشنبه شب در حدود 11 ساعت, تحویل, منظور انتقال. قضات معمولا 14 روز داده شده برای پیوستن در محل جدید. اما عدالت Muralidhar انتظار می رود که به اتهام به عنوان قاضی از پنجاب و هاریانا بالا دادگاه در تاریخ 6 مارس.

جدای از عدالت Muralidhar یک قاضی هر یک از بمبئی و کارناتاکا بالا دادگاه نیز انتقال به دیگر دادگاه قانون وزارت گفت. عدالت Ranjit Vasantrao بیشتر از دادگاه عالی بمبئی منتقل شد به مگالایا دادگاه عالی در حالی که عدالت راوی Vijay Kumar Malimath از کارناتاکا بالا دادگاه منتقل شد به Uttarakhand بالا دادگاه با توجه به اطلاعیه های جداگانه صادر شده در روز چهارشنبه.

هر چند انتقال او توصیه شده توسط دیوان عالی کشور Collegium حدود دو هفته به عقب در زمان از دستور زیر نور سوال و انتقاد از احزاب مخالف جامعه مدنی مشترک مردم و کانون.

سیاسی و ردیف را شکست و در روز پنج شنبه بیش از انتقال و کنگره در مورد زمان انتقال در حالی که وی از سوی مامورین که مودی تقدیر شد و به راه انداختن یک جنگ انتقام در برابر قوه قضائیه.

“به یاد شجاع قاضی شورا که نبود منتقل شده ایم” راهول گاندی.

عدالت لویه بود که با شنیدن مشخصات بالا Sohrabuddin شیخ جعلی برخورد مورد گجرات بود در اثر ایست قلبی در Nagpur در دسامبر 1, 2014 وقتی که او رفته بود برای شرکت در عروسی یک همکار ، برخی از گزارش ها ادعا کرده بازی ناپاک در مرگ او.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra گفت: این مرکز تلاش برای “muzzle” عدالت و “شکستن ایمان مردم در درست قضائیه در حال اسفناک”.

“نیمه شب انتقال دادگستری Muralidhar نیست تکان دهنده با توجه به زمان اعطای اما آن است که قطعا غمگین & شرم آور است. میلیون ها نفر از سرخپوستان ایمان انعطاف پذیر & نشسته قضائیه تلاش دولت برای پوزه عدالت و ایمان خود را در حال اسفناک,” پریانکا گاندی توییتی.

خواستار انتقال یک کلاسیک “hit-and-run بی عدالتی” توسط دولت بی جی پی ارشد کنگره رهبر Randeep Surjewala گفت: زعفران حزب “سیاست انتقام” در معرض شده است. “به نظر می رسد کسانی که در انجام عدالت در کشور را در حال حاضر نمی توان در امان ماند. دهلی نو HC قاضی S Muralidhar منتقل شده توسط دولت برای نجات BJP رهبران در دهلی خشونت مورد او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی.

اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد رد اتهامات گفت: عدالت Muralidhar منتقل شد و در توصیه دیوان عالی کشور Collegium و متهم کنگره politicising یک روال انتقال’. او افزود که “به خوبی حل و فصل روند” شد و به دنبال آن در انتقال از عدالت Muralidhar به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی.

“انتقال Hon’ble عدالت Muralidhar انجام شد و به موجب پیشنهاد مورخ 12 فوریه دیوان عالی کشور collegium به ریاست رئیس دادگستری هند” وزیر گفت. “توسط politicising روال انتقال, کنگره هنوز دوباره نمایش داده می شود آن اندک توجه به قوه قضائیه” آقای پراساد گفت: در یک سری از توییت. وی افزود: یک قاضی رضایت گرفته شده است قبل از انتقال او و یا او.

با اشاره به یک صدای جیر جیر توسط کنگره رهبر راهول گاندی در مرگ قاضی شورا در این اتحادیه گفت: این شورا در حکم شده بود به خوبی حل و فصل توسط دیوان عالی کشور است. “کسانی که طرح سوال از احترام نمی گذارند حکم دادگاه راس تلفظ پس از استادانه درست شده استدلال. آیا Rahul Gandhi نظر خود را بالاتر از حتی دادگاه عالی” او پرسید.

پراساد گفت: دولت در احترام به استقلال قوه قضائیه. “رکورد کنگره در به خطر انداختن استقلال قوه قضائیه جانشین قضات حتی از دیوان عالی کشور در طول اضطراری است که به خوبی شناخته شده است. آنها شادی تنها زمانی که حکم از شهوت و میل خود را در غیر این صورت بالا بردن سوال در موسسات خود را,” او گفت:.

در طول دادرسی فوری دادخواست با توجه به دهلی شورش عدالت Murlidhar تا به حال در مترو پلیس دهلی برای آن نقش و خواست آن را به ثبت نام دپو در برابر برخی BJP رهبران برای بیان نفرت و دستور پلیس دهلی برای اطمینان از عبور امن به مجروح شدند.

“ما هرگز نباید اجازه دیگری 1984…به خصوص تحت تماشای دادگاه و تحت خود را (پلیس دهلی) سازمان دیده بان..ما باید بسیار بسیار هوشیار” نیمکت دادگستری Murlidhar و Anup Bhambhani مشاهده شده در سه شنبه شب. مورد در حال حاضر ذکر شده قبل از این رئیس دادگستری دادگاه عالی دهلی نو شد, عدالت Dhirubhai Naranbhai پاتل.

در حالی که پرسش از زمان انتقال ارشد مشاوره و دادگاه عالی کانون جمهور Dushyant دیو گفت: “انتقال بخشی از روال روند اما شیوه و عجله در آن انجام می شود کاملا malafide و تنبیهی است.”

عدالت Murlidhar که به او تحویل داده یکی از آخرین سفارش در روز پنج شنبه در دادگاه گفت هیچ 38 دادگاه عالی دهلی: “من بود که آخرین قضایی به عنوان قاضی این دادگاه است.”

در آخرین روز چند نفر از اعضای دهلی کانون ابراز قدردانی خود را به او گفت. “شما الهام بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im