قاضی نوار تابعیت از محکوم تروریستی بود که درگیر در توطئه ای برای نابود کردن پل بروکلین

یک قاضی فدرال به لغو تابعیت یک محکوم تروریستی بود که درگیر در یک برنامه به سقوط پل بروکلین در نیویورک در سال 2002 وزارت دادگستری (DOJ) اعلام کرد در روز سه شنبه.

Iyman Faris, 50, از پاکستان به اعدام محکوم شده و محکوم به 20 سال زندان در سال 2003 برای ارائه و توطئه برای ارائه کمک مادی به گروه تروریستی داعش. این شامل یک نمونه در سال 2002 که در آن Faris ارزیابی عملی از یک طرح به سقوط پل بروکلین با استفاده از گاز برش و برقراری ارتباط یافته های خود را به القاعده از طریق پیام های رمزی با توجه به DOJ, ملاقات با اسامه بن لادن در سال 2000 و تحقیق در مورد هواپیما فوق سبک برای اعضای ارشد این گروه تروریستی است.

با توجه به دادگاه و تشکیل پرونده Faris اعتراف به وابستگی و اقدامات حمایت از القاعده و توافق کردند به همکاری با اف بی آی به عنوان دو عامل به عنوان بخشی از خود را در مورد درخواست اما او بعد از آن به دنبال برداشت خود را از گناه و ادعا کردند که او به دروغ FBI و دادگاه.

به DOJ نقل مکان کرد (pdf) به نوار فارس از حق شهروندی خود در مارس 2019 که داده شد توسط یک قاضی فدرال در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب ایلینوی در روز دوشنبه (pdf).

بخش استدلال در آن حرکت است که فارس را به القاعده وابستگی ظرف پنج سال پس از تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده تاسیس شد که او نه هم تراز با اصول قانون اساسی و به خوبی دفع به جهت خوب و شادی ایالات متحده آمریکا یک نیاز برای تابعیت. همچنین استدلال کرد که فارس بود واجد شرایط برای تابعیت و حال “به طور غیر قانونی تهیه” تابعیت خود را با ارائه عمدی اطلاعات نادرست از حقایق در برنامه های او و زمانی که او به دروغ به ماموران اداره مهاجرت در حالی که تحت سوگند.

این اداره گفت Faris شد قابل پذیرش نیست چرا که او با استفاده از فرد دیگری ویزا و پاسپورت در طول زمان به او وارد شده به ایالات متحده در مارس سال 1994 ساخته شده و اظهارات نادرست در برنامه های مهاجرت.

در درخواست پناهندگی او ادعا کرد که او تا به حال وارد ایالات متحده بدون بازرسی در بوفالو, نیویورک در ماه مه سال 1994. فارس و سپس ازدواج با یک شهروند آمریکایی یک سال بعد و کاربردی برای تنظیم وضعیت خود را برای اقامت دائم و قانونی بر ازدواج و اعلام کرد که در فرم است که او تا به حال وارد ایالات متحده آمریکا از کشور کانادا با توجه به حرکت. گروه گفت: در این پرونده که Faris هرگز به کانادا. گروه گفت: فارس پس از آن دروغ در مورد این حقایق به افسران مهاجرت در حالی که تحت سوگند در مصاحبه های مربوط به این نرم افزار است.

فرد درخواست برای تابعیت باید نشان دهد که آنها یک فرد از “شخصیت اخلاقی خوب” با توجه به U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی وب سایت.

“ایالات متحده آمریکا تولید کرده است روشن و صریح شواهدی وجود دارد که متهم Iyman فارس به دست آمده تابعیت غیرقانونی ،” قاضی Staci M. Yandle نوشت: در حکم (pdf).

دستیار دادستان کل جودی شکار برای DOJ مدنی تقسیم استقبال حاکم در بیانیه ای گفت که این گروه هدف به دنبال denaturalization شناخته شده و مشکوک به تروریست ها است.”

“چه فارس را نامعقول است–او وانمود به پشتیبانی ایالات متحده آمریکا و قانون اساسی به طبیعی در حالی که او به طور فعال در حمایت Usama bin Laden و ارشد القاعده رهبری در برنامه های خود را برای حمله به ایالات متحده است. این denaturalization از فارس و از دیگران که به طور مشابه فریبکاری ایالات متحده کمک می کند تا دفاع از یکپارچگی سیستم مهاجرت ترویج حاکمیت قانون و آمریکا امن تر,” او اضافه شده است.

فارس در حال حاضر در خدمت او جنایی جمله در آمریکا زندان در, Marion, ایلینوی است و انتظار می رود منتشر شد مدتی در ماه اوت سال 2020 است. با توجه به این دادگاه را سفارش فارس است و دیگر یک شهروند ایالات متحده است و ممکن است در معرض رسیدگی به حذف بخش گفت.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im