قاضی نگه می دارد و سنگ تاریخ صدور حکم خواهد شد در وزن جدید خود را از دادگاه درخواست

یک قاضی فدرال در نگه داشتن سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی راجر سنگ در مسیر به محکوم on Feb. 20. او گفت: او نمی خواهد او را به زندان قبل از توجه به درخواست خود را برای یک محاکمه جدید.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به و مانع کنگره و شاهد دستکاری. یک تیم جدید از دادستان درخواست کرده اند “قابل توجهی” از زندان زمان برای سنگ اما گفت که باید آن را “بسیار کمتر” از 7 تا 9 سال درخواست شده توسط تیم قبلی بود که خارج از این مورد پس از وزارت دادگستری nixed خود را از صدور توصیه به عنوان “بیش از حد.”

در فوریه. 14 سنگ در زمینه مهر و موم شده حرکت برای یک محاکمه جدید ادعا داور در آوریم. در فوریه. 18 او اصلاح حرکت است. در همان روز دولت در زمینه مخالفت به اصل حرکت نیز تحت مهر و موم.

حرکات نشده است unsealed توسط دادگاه اما به احتمال زیاد مربوط به سرب داور در سنگ مورد Tomeka هارت سابق نامزد حزب دموکرات برای کنگره که بارها و بارها ساخته شده توهین به نظرات در توییتر در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او.

سنگ و پاكستان استراتژیست شناخته شده تهمت و برای چندین دهه بوده است یکی از ترین و جان سخت طرفداران.

در طول داوران انتخاب فرایند هارت گفت که سنگ وابستگی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را “کاملا” تحت تاثیر قرار دهد و او را “توانایی او قضاوت منصفانه و بی طرفانه.”

در طول یک Feb. 18 تلفنی منطقه قاضی امی برمن جکسون طرفه با دادستان ماند و البته در صدور حکم.

“من فکر می کنم که به تأخیر انداختن صدور حکم نخواهد بود محتاطانه چیز تحت تمام شرایط مگر اینکه من نیاز به انجام,” او گفت: با توجه به سیاست.

دفاع می خواستم مختصری تاخیر در صدور حکم.

جکسون همچنین گفت که او نمی خواهد اجرای حکم و ارسال سنگ به زندان قبل از پرداختن جدید خود را از دادگاه درخواست. او گفت که او بود با توجه به برگزاری جلسه در آن است.

توییتر نظرات

مغلوب ساختن پیشی جستن شده و خشم از جمله از دادستان کل ویلیام Barr برای انتقاد از صدور حکم از سنگ در توییتر.

بیش از 2000 دادگستری سابق گروه مقامات به نام Barr به استعفا ادعا بر مداخله در سنگ مورد به عنوان یک نفع برای مغلوب ساختن پیشی جستن. وزارت دادگستری گفت: این مورد بود که مورد بحث با کاخ سفید است. Barr گفت: تهمت نمی خواست او را به انجام هر چیزی در مورد هر مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن-سنگ

سنگ گفت: او بود که در ابتدا تصور می شد در سال 1980 ایده که تهمت باید اجرا برای رئيس جمهور. او استعفا داد اما از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری در ماه اوت 2015.

“من یک استراتژیست و مبارزات انتخاباتی نمی تواند دو استراتژیست” گفت: در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او اخراج سنگ.

“من واقعا نمی خواهم تبلیغ متقاضیان می شود که در مجلات و یا کسانی که برای خود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن پست در زمان. “این کمپین است که در مورد آنها. آن را در مورد پیروزی و ساخت امریکا بزرگ دوباره.”

سنگ ادامه داد: برای کمک به مبارزات انتخاباتی پس از اخراج و پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im