تا hotshot خوان گومز د Liaño تصمیم می گیرد به جست و خیز بعدی kaizer chiefs فصل تنها چند روز پس از برادر خود Javi اعلام کرد همان

منتشر شده 9:15 PM, فوریه 06, 2020

به روز شده در 9:15 ب. ظ, فوریه 06, 2020

NEW FOCUS. Juan Gomez de Liaño says he'll keep the UP comeback door ajar. File photo by Josh Albelda/Rappler

تمرکز جدید. خوان گومز د Liaño می گوید او را نگه دارید تا باز گشت درب نیمه بسته نگهداشته شده. فایل عکس از جاش آلبلدا/Rappler

مانیل فیلیپین – پس از ماه ها حدس و گمان خوان گومز د Liaño شکسته است سکوت خود را در مورد بسکتبال آینده.

بالا مبارزه با Maroons ستاره گارد را به پیوستن به برادر خود Javi در نشستن آینده kaizer chiefs فصل 83 به تمرکز تمام وقت بر روی لئامت دادن خود را با Gilas فیلیپین.

“من صحبت کرد به من و خانواده من مردم با. من تصمیم به نشستن اين فصل آینده نیز گفت:” در طول توانا ورزشی پیروزی حزب در Makati در پنج شنبه, مه 6. “زمان بیشتری به تمرکز بر روی Gilas.”

“به عنوان آنچه که من گفته ام این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. نه هر کس این فرصت را برای نشان دادن و بازی برای Gilas. من واقعا میخوام امکان استفاده از این. من احساس می کنم این یک شروع عالی برای کمک به من و بسکتبال حرفه ای و من واقعا سپاسگزار برای این فرصت.”

19-year-old احساس باقی مانده است مادر خود را در آینده با Maroons همیشه از تیم رو منعکس خارج از فصل 82 نردبان متحرک نیمه نهایی توسط UST Growling ببر.

از آن پس او اجازه اقدامات خود را به صحبت کردن به او بلافاصله ابراز تمایل خود را برای ارتکاب به توانا ورزشی در رقابت های بین المللی پیگیری ایران برگشتی.

اما در روز پنج شنبه شب گومز د Liaño در نهایت allayed ترس از طرفداران خود که او را از خروج از مدرسه به نام او به خانه برای 7 سال گذشته.

“نه البته که نه. من نه بسته شدن درب برای فصل 84, اما همانطور که از در حال حاضر من واقعا با تمرکز بر Gilas, او گفت:. “من می خواهم به نمایندگی از کشور دوباره. این واقعا یک افتخار به نمایندگی از کشور است.”

خوان و خاوی هم انتخاب شده است در جدید جوانان پر Gilas استخر برای آینده اولین پنجره از FIBA Asia Cup مقدماتی و پس از شروع تحت آموزش مربی موقت خوانده شده را علامت Dickel. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im