جی پی مورگان اقتصاددانان پیش بینی 20 درصد بیکاری 40 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی

اقتصاددانان در جی پی مورگان آمریکا بزرگترین بانک گفت: شدت این بیماری همه گیر خواهد به احتمال زیاد در نتیجه 40 درصد افت در کشور محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و منجر به نرخ بیکاری 20 درصد است.

“با این اطلاعات در دست ما فکر میکنیم مارس شغل گزارش نشان می دهد حدود 25 میلیون شغل از دست رفته پس از این نظرسنجی در ماه مارس در هفته و نرخ بیکاری در حدود 20 درصد” از تحلیلگران نوشت, CNBC گزارش شده است. “با توجه به انتظار ضربه زدن به ساعت کار این سه ماهه ما در حال حاضر به دنبال -40.0 درصد سالانه رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 2Q از -25.0 درصد قبلا.”

می آید پس از جی پی مورگان چیس اجرایی جیمی Dimon نوشت: در نامه سالانه به سهامداران (pdf) که او انتظار دارد “بد رکود است.”

“ما نمی دانیم که دقیقا چه آینده برگزار خواهد شد—اما حداقل ما فرض کنیم که آن را شامل بد و رکود اقتصادی همراه با نوعی از استرس های مالی شبیه به بحران مالی جهانی سال 2008” او گفت:.

این کشور آماده نیست برای یک بیماری همه گیر اما “ما می توانیم و باید آمادگی بیشتری برای چه می آید بعدی,” او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
نشانه ای آویزان در یک تعقیب و گریز پلازا در پایین منهتن شهر نیویورک در یک عکس گرفته شده در Oct. 14, 2014. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

جدید تجزیه و تحلیل زیر زودتر گلدمن ساکس پیش بینی است که پیش بینی 34 درصد سقوط در سه ماهه دوم و بانک آمریکا پیش بینی است که انتظار دارد نرخ بیکاری افزایش می یابد به بیش از 15 درصد است.

اما جی پی مورگان اقتصاددانان و همچنین بانک مرکزی امریکا و Goldman Sachs همه انتظار تیز ارتجاعی پس از همه گیر فروکش.

پیش بینی دنبال متناوب هفتگی مدعیان آمار و ارقام نشان داد که بیش از سه هفته گذشته تقریبا 17 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری.

Epoch Times Photo
با پوشیدن یک ماسک صورت و با استفاده از یک چوب برای حفظ فاصله خود را در میان COVID-19 شیوع بیکاری مردی به نام پل panhandles در یک تقاطع در Falls Church, Virginia در مارس 3, 2020. (ایسنا/Kevin لمرقو)

تلاش برای به اقتصاد آمریکا بهترین فرصت برای تیز bounceback آمده اند از یک تاریخی COVID-19 امداد لایحه و همچنین اقدامات اخیر وزارت خزانه داری و فدرال رزرو به کانال پول به امریکا کوچک و متوسط کسب و کار به آنها را تشویق به مردم غیر روحانی.

فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد اجرای چندین جدید اعطای تسهیلات در مجموع حدود 2.3 تریلیون برای کسب و کار و دولت های محلی تحت تاثیر CCP ویروس همه گیر.

به طور جداگانه رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی ادامه خواهد داد به استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود را تا زمانی که اقتصاد ایالات متحده شروع به دوباره بجای اول برگشتن به طور کامل.

صحبت کردن در پخش از موسسه بروکینگز در مارس 9, پاول گفت: تغذیه به طور کامل در نظر دارد به استفاده از قدرت خود “زور فعالانه و به شدت تا ما با اعتماد به نفس است که ما استوار در مسیر بهبودی است.”

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه COVID-19 وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 7 آوریل سال 2020 است. (ایسنا/Kevin لمرقو/فایل عکس)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به دنبال تعادل نیازهای آمریکایی ها برای ساختن یک زندگی با محدودیت های در نظر گرفته شده برای صرفه جویی در زندگی می کند. رئیس جمهور گفت: در 9 آوریل در کاخ سفید نشست خبری که اقتصادی آتن در سراسر کشور را به تحمیل “فوق العاده ای عوارض ذهنی در بسیاری از مردم است.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به باز کردن قوی است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به باز کردن بسیار موفقیت و من می خواهم به می گویند حتی موفق تر از قبل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “ما در حال رفتن به باز کردن … بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی امیدوارم.”

CCP ویروس به شدت در سراسر کشور با دانشگاه جانز هاپکینز ارقام در گزارش ذکر 467,184 عفونت و 16,736 مرگ و میر.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im