جی پی مورگان چیس برای افزایش وام مسکن به قرض گرفتن استانداردهای میان همه گیر

جی پی مورگان چیس, بزرگترین کشور وام دهنده از نظر دارایی گفت: این افزایش وام گرفتن استانداردهای این هفته برای وام وام مسکن جدید در میان حزب کمونیست چین (CCP) ویروس همه گیر.

“با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ما در حال ساخت تغییرات موقت است که اجازه خواهد داد که ما را به بیشتر از نزدیک تمرکز بر خدمت به مشتریان موجود” امی Bonitatibus مدیر ارشد بازاریابی افسر JPMorganChase خانه وام کسب و کار به رویترز گفت در تایید استقراض جدید اقدامات است.

جی پی مورگان که بزرگترین چهارم وام دهنده وام مسکن در سال گذشته نیاز به هیچ گونه جدید متقاضیان وام مسکن به 20 درصد پیش پرداخت و اعتبار نمره حداقل 700 شروع روز سه شنبه این شرکت به تایید آژانس خبری. در این زمان دمای پایین پرداخت حدود 10 درصد رویترز گزارش داد.

تغییر در سیاست نشان دهنده عدم اطمینان در اطراف اقتصاد ایالات متحده در بزرگ که میلیون ها نفر از آمریکایی ها را برای ثبت نرخ بیکاری در چند هفته گذشته به عنوان CCP ویروس همچنان در حال گسترش است. متحده صادر پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه سفارشات وادار کردن غیر ضروری کسب و کار در برخی از مناطق ،

این بانک همچنین گفت: آن را به استفاده بیشتر کارکنان برای رسیدگی به افزایش وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian) درخواست به عنوان بیشتر و بیشتر مردم از دست دادن شغل خود.

وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) گفت که refinancing درخواست به بالاترین سطح خود در حدود 10 سال در ماه مارس ،

“این وضعیت در حال انجام در اطراف coronavirus منجر به بیشتر استرس در بازارهای مالی اواخر هفته گذشته با نوسانات بی سابقه و گسترش گسترش می یابد. این راند نرخ وام مسکن به بالاترین سطح خود را از اواسط ماه فوریه و منجر به 10 درصد کاهش در تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی. اما تشکیلات جدید بکار تجاری فعالیت باقی می ماند بسیار بالا است. به استثنای سنبله دو هفته پیش شاخص همچنان در بالاترین سطح خود از اکتبر 2012 و refinancing حساب برای تقریبا 75 درصد از تمام برنامه های کاربردی” جوئل Kan, MBA دانشیار معاون رئیس جمهور از صنعت و اقتصادی, پیش بینی گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de