جاشوا جلسه ممکن است در پشت درهای بسته – پروموتر

CHAMP AGAIN. British boxer Anthony Joshua (white trunks) has competed in Saudi Arabia where he reclaimed his world heavyweight crown from Mexican-American Andy Ruiz last December. Photo by AFP

قهرمان دوباره. انهدام آنتونی جاشوا (سفید تنه) به رقابت پرداختند در عربستان سعودی که در آن او خود را اصلاح سنگین وزن جهان تاج از مکزیکی-آمریکایی اندی رویز در ماه دسامبر گذشته. عکس از AFP

LONDON, United Kingdom – آنتونی جاشوا را ترویج می گوید: قهرمان جهان را بعد از دفاع از عنوان ممکن است صحنه پشت درهای بسته با وجود coronavirus بحران است.

ادی Hearn است و با توجه به حرکت جاشوا بعدی مبارزه با کوبرات Pulev که در اصل برنامه ریزی شده برای تاتنهام ورزشگاه در ژوئن 20.

لندن کشمکش شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به همه گیر و Hearn خواهد بود مایل به حرکت آن را به میانه اگر مخاطبان مجاز است وجود دارد.

جاشوا ضرب و شتم اندی رویز به WBA, IBF, WBO و IBO سنگین وزن عنوان در عربستان سعودی در ماه دسامبر.

Hearn در حال حاضر پیشنهاد او ممکن است صحنه درگیری میان Dillian وایت و الکساندر Povetkin در یک محل خالی اما پیامدهای مالی انجام همین کار را با یوشع آن را بیاستفاده.

“ما در حال رفتن به رفتن به AJ و می گویند همسر وجود دارد 10 میلیون پوند کمتر در گلدان – ما باید برای دریافت خلاق” Hearn گفت: بوکس اجتماعی در چهار شنبه, مه 6.

“این کشورها در حال رفتن به بالا و در حال اجرا بسیار سریعتر از کشور ما و یا امریکا است.

“آیا عربستان (سعودی) یا دبی یا ابوظبی آماده به مرحله یک رویداد در ماه سپتامبر یا اکتبر? من فکر می کنم 100%.

“اگر شما نمی توانید یک زندگی گیت برای بزرگتر دعوا ما را به نگاه در جاهای دیگر که شامل به دنبال در سرزمین های دیگر.

“آیا من واقعا می خواهم AJ به جعبه پشت درهای بسته? هیچ. با آنچه که او تولید کرده است در نظر است که زندگی مخاطبان من را انجام خواهد داد همه چیز من می توانید انجام دهید مطمئن شوید AJ نیست و مبارزه در پشت درهای بسته.”

انگلیسی بوکس مدیره از کنترل صادر کرده است یک سری قوانین برای این ورزش آینده نگر داخلی بازگشت در ماه جولای از جمله تمام نشان می دهد در نظر گرفتن محل بدون هواداران و مربیان و مسئولان با پوشیدن ماسک.

Hearn گفت که او به طور گسترده پذیرفته شده در این دستورالعمل است که آنها اصرار دارند لزوما الزام آور اما نام آن را “بسیار محافظه کار شروع شود.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de