جو بایدن: آمریکا مدیر کمپین اتحاد توییتی ستایش, تبریک و قلب emojis مورد کانادا نخست وزیر.

جن اومالی دیلون توصیه ترودو لیبرال ها به عنوان یک استخدام مشاور برای 2015 انتخابات سخن گفت و در یک حزب لیبرال کنوانسیون و خطاب سه روز استراتژی عقب نشینی است.

در حال حاضر او را به کانادا متحدان در حال تماشای او را در غیر معمول سیاسی وظیفه: پیشرو در ایالات متحده انتخابات ریاست جمهوری در طول یک بیماری همه گیر.

“این بی سابقه تایمز” اومالی دیلون گفت: در طول یک آنلاین توجیهی برای مبارزات انتخاباتی داوطلبان آخر هفته گذشته.

مبارزه در حال حاضر او می گوید: “نه کمی متفاوت — بسیاری متفاوت است.”

Coronavirus گذاشته زباله به playbooks — آن را لغو رویدادهای عمومی و تحت فشار قرار دادند کمپین فعالیت های آنلاین و به قلمرو تحت سلطه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود گسترده ای اذعان میان دموکرات ها که آنلاین مبارزه در حال حاضر یک مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت است.

رئيس جمهور وقت اتحاد 15 بار بیشتر Twitter و Facebook followers از بایدن; او تولید چندین برابر بیشتر جستجوهای گوگل.

برخی از دموکرات ها نگران هستند که تهمت غالب سیستم عامل آنلاین است که به ویژه مهم در این سال به عنوان فرد در حوادث دریافت محدود. در اینجا یک مقایسه از جستجوهای گوگل برای بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن. (CBC)

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با استفاده از تاکتیک های پیچیده تر هم برای جمع آوری رای دهندگان داده ها و انتقال پیام: بر روی گوشی خود برنامه مثلا طرفداران دریافت جایزه برای انتشار نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی پست.

باراک اوباما سابق مدیر کمپین می گوید که نگرانی های او.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و خیلی خوب در ساخت حامیان طوطی پیام خود جیم مسینا گفت: در یک پادکست که او باعث می شود خود را به مشتریان مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن روش.

“من از او متنفرم” گفت: Messina بود که اوباما مدیر کمپین در سال 2012 با اومالی دیلون به عنوان معاون مدیر.

“اما او در حال انجام یک کار بزرگ است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از 80 میلیون پیروان توییتر که دیدن توییتها مثل این یکی که گسترش بی اساس لام. توییت خود الهام گرفته از یک کمدی نصب و راه اندازی به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری توییتر کتابخانه’ در واشنگتن, در اینجا تصویر در 14 ژوئن 2019. (Carlos Barria/فردا نیوز)

در ماه مارس بایدن استخدام اومالی دیلون که تا به حال منجر Beto o’rourke را اجرا ناموفق.

او در جریان داوطلبان در آخر هفته گذشته در مورد بایدن طرح به سطح شیب دار تا حضور آنلاین. این بیشتر شامل هزینه تبلیغات یک مجددا راه اندازی سایت و دو برابر شدن او دیجیتال تیم که در حال حاضر شامل فارغ التحصیلان از دیگر مبارزات دموکراتیک و سایت های آنلاین مانند Buzzfeed Video.

کار خود را با ترودو

43 سال ماساچوست بومی مشغول به کار در کمپین های بسیاری از زندگی بزرگسالان — او reminisced در طول جلسه در مورد یک مدل موی بد او در فلوریدا در سال 2000 زمانی که او وجود دارد مبارزه بوش-گور بازشماری نبرد.

تیم خود را از دست داد که نبرد. او متحدان کانادا تا به حال شانس بیشتری در سال 2015.

اومالی دیلون صحبت کرد به خصوص اغلب با کتی Telford در حال حاضر نخست وزیر جاستین ترودو رئیس ستاد به عنوان حزب لیبرال مدرن آن رای دهندگان-توسعه عملیات.

چند تن از اعضای ترودو همراهان صحبت در مصاحبه به یاد می آورد ظاهر او در سه روز جلسه استراتژی در اتاوا در اواسط 2015 که در آن او کبابی کارکنان ارشد در مورد مبارزات انتخاباتی خود را برنامه.

سازمان دیده بان | O ‘ Malley دیلون صحبت کرد و به کانادا لیبرالها در کنوانسیون 2014

یک مقایسه نقش او وجود دارد به حسابرس دیگری به پنل مدیر دیگری به بحث تسهیل. سابق ترودو دستیار جرالد ته توصیف کار خود را به عنوان یک بی طرف داور.

در آن زمان ترودو لیبرال ها بودند فرو رفته در یک رکود عمیق, گیر در مقام سوم.

یک معضل در این عملیات بود که برای توسعه یک یا دو استراتژی مبارزه: باید ترودو هدف چند سوار کنید و سعی کنید کاهش هارپر محافظه کاران به یک اقلیت? و یا گسترش منابع در سراسر گسترده تر نقشه در تعقیب فوری برنده می شود ؟

ته به یاد می آورد او را در حال حمایت از این دیدگاه که در نهایت غالب — که محافظه کاران به نظر می رسد به از دست دادن و می تواند با هر کس برنده غیر رسمی مسابقه در سمت چپ بین لیبرال و NDP.

“او گفتن ما کمپین رهبری در سراسر کشور:” آیا این باور پای صندوقهای رای است. شما هنوز هم می تواند برنده این چیز'” ته به یاد می آورد.

ته یاد او اغلب درخواست چیزهایی مانند: “این است که آنچه روی داده است گفتن شما؟”

برخی از درسهای سیاسی نیست, عبور مرزهای,

نه همه اومالی دیلون درس از سیاست آمریکا شد و به راحتی قابل انتقال به کانادا برخی از لیبرال ها به یاد می آورد.

آمریکا عملیات استفاده می شود به تنگ نژادها و صحبت از “راه پیروزی”; انتخابات کانادا بیشتر تولید ملی امواج. آمریکایی مبارزات دسترسی به بارهای از اطلاعات مصرف کننده; کانادا سختگیرانه قوانین حفظ حریم خصوصی.

یکی لیبرال گفت: شناسایی طرفداران حزب سخت تر است در کانادا به دلیل دیگری: در چند سیستم آن را به عنوان آسان نیست به یک لیبرال از یک NDPer از سبز به آن است برای کشف کردن که یک جمهوری خواه یا دموکرات.

ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری منتقل شده آنلاین در یک دوران اجتماعی فاصله. در اینجا بایدن از زیرزمین studio, دریافت تایید از سال 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون ، (از طریق بی بی سی)

اما یکی اومالی دیلون سرود آیا اعتصاب وتر.

او موعظه قدرت در شخص کمک رسانی. لیبرال ها موافقت کرد و با تکیه بر داوطلب درب-سینه. آنها زخم هزینه های کمتر از یک دهم آنچه محافظه کاران را در استخدام, تماس, خدمات, با توجه به انتخابات کانادا ،

این موضوع اومالی دیلون گفتار به یک حزب کنوانسیون در سال 2014. او گفت: لیبرال ها که یک سازمان می تواند تغییر 1,000 آرا با مونتاژ یک تیم مردمی — او گفت: داوطلبان محلی بیشتر مورد اعتماد نه تنها زمانی که آنها با دست کشیدن بر روی درب بلکه زمانی که آنها پست در رسانه های اجتماعی.

رئيس جمهور سابق حزب لیبرال آنا Gainey گفت: اومالی Dillion دارای یک استعداد برای ساخت آنلاین و آفلاین قطعات از یک کمپین با هم کار کنند.

“همه مهم تر برای مبارزات انتخاباتی در سال 2020” Gainey گفت. “COVID-19 ارشاد است سیاست در سراسر جهان به شیفت حاضر حتی سریع تر.”

اومالی دیلون است و نه دیجیتال متخصص در شرکت مشاوره. که عروسکی Goff که منجر اوباما دیجیتال عملیات و کمک pro-بایدن گروه در این سال است.

‘سیاسی مبتکر’

او به نام اومالی دیلون استعداد مدیر — عالی در دستکاری چالش های متعدد در یک بار سوال روش های قدیمی و تطبیق با تغییر شرایط.

“او تحویل داده شده است که یکی بزرگ و عجیب و غریب چالش [با این همه گیر] — به وضوح پیش بینی نشده چالش” Goff در مصاحبه ای گفت:.

“اما من تصور کنید او شما را به آن همان ذهنیت که او به 2015 ترودو نژاد و همه چیز او می کند که: ‘گزینه های ما چه هستند? چگونه ما معمولا چیزهایی است ؟ چگونه می توانیم آن را بهتر کنیم؟’

“او شده است یک مبتکر سیاسی تمام زندگی خود را. در حال حاضر او را برای نوآوری تحت کمی شرایط مختلف.”

سابق اوباما دیجیتال مدیر گفت: دلایل خوبی وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بزرگتر آنلاین زیر از جمله سال خود را صرف پرورش افراد مشهور با شخصیت. علاوه بر این, او گفت:, رسانه های اجتماعی lavishes توجه در آتش زا و عجیب و غریب است.

در جریان یک جلسه برای داوطلبان اومالی دیلون گفت: هدف این است که برای بایدن به توجه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن; او معتقد انتخابات به یک “همه پرسی” در مغلوب ساختن پیشی جستن. (بایدن کمپین)

Goff اشاره کرد به عنوان مثال که استاندارد, کارکنان, نوشته شده در کاخ سفید توییت مانند ادای احترام به یک تعطیلات ملی به مراتب کلیک کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را گرفتند.

او گفت: بایدن کمپین هیچ دلیلی برای رقابت با تهمت که می تواند در ایجاد بزرگترین رسانه های اجتماعی منظره.

در واقع اومالی دیلون حتی گفت: داوطلبان در آخر هفته گذشته که او خوشحال به رای دهندگان اجازه خاطر صحبت کردن در مورد رئیس جمهور در یک نقطه نمایش اسلاید است که خواندن “این انتخابات یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور در حال حاضر در اکثریت قریب به اتفاق نظر سنجی های ملی و در اکثر اگر نه همه نوسان-دولت پای صندوقهای رای است.

“آنها در خارج وجود دارد را به نفع دیجیتال نبرد علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها وجود دارد برای پیروزی در انتخابات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Goff گفت.

“فرد با بیشترین انباشته رسانهها در پایان این چرخه را کاملا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. می تواند وجود داشته باشد شکی در آن نیست…. [اما] که رفتن به بیشترین آرا؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de