جو بایدن می گوید رادیو میزبان او ‘ain’t سیاه” اگر او را دچار مشکل تصمیم گیری بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن می گوید که او “باید نشده است بنابراین cavalier” در نظرات قبل از آن جمعه که در آن او پیشنهاد سیاه رای دهندگان که بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه”.

در طول یک مصاحبه همزمان رادیو نمایش The Breakfast Club, میزبان Charlamagne Tha خدا فشرده بایدن در گزارش می دهد که او با توجه به مینه سوتا بهداشت ، ctq که سفید است به انتخاب خود برای معاون رئیس جمهور و به او گفت که رای دهندگان سیاه خود را نجات داد “زندگی سیاسی در مقدماتی” و “چیزهایی که آنها می خواهند” از او.

“من نه تصدیق کسی که در نظر گرفته می شود.” “اما من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. متعدد است.”

یک بایدن دستیار و سپس به دنبال پایان این مصاحبه باعث میزبان گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

بایدن پاسخ داد: “من که به رسانه ها و رسانه” و همسرش گفت: نیاز به استفاده از استودیو های تلویزیونی.

او سپس افزود: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

میزبان مقابله است که گفتگو در مورد بایدن به همسر در حال اجرا نیست در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تصویب رتبه بندی با رای دهندگان همواره کم

“نگاهی به كارنامه” بایدن گفت: با استناد به کار خود را به عنوان سناتور به گسترش قانون حق رای سال 1965. “NAACP تایید شده است و من هر بار که من اجرا کردم. بیا یک نگاهی به من رکورد است.”

بایدن خطاب به جنجال در طی یک کنفرانس تلفنی با آمریکا سیاه و سفید اتاق بازرگانی بعد از ظهر جمعه.

“من باید شده اند تا اسب سوار. من همیشه گرفته آفریقایی جامعه برای اعطا” بایدن گفت: شرکت کنندگان در تماس است.

“هیچ کس نباید مجبور به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و دین خود را خود را در پس زمینه.”

بایدن دفاع ضبط

بایدن تاکید کرد ارتباط خود را با رای دهندگان اشاره کرد در طول مبارزات انتخاباتی خود را از وابستگی به روی رای دهندگان در دلاور سنا نژادها و مشارکت وی به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما بالا ستوان.

سیاه رای دهندگان کمک به احیای بایدن انتخاباتی در این سال مقدماتی با مقام دوم به پایان برسد در نوادا قفقاز و توجهی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه پس از او آغاز شده و با شرم آور پس از اتمام در اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر.

سناتور. کامالا هریس sparred با بایدن در بحث مرحله اما او پس از تایید ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد. بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا و بسیاری از دموکرات رای دهندگان می خواهم برای دیدن یک زن از رنگ گرفتن nod. (پل Sancya/آسوشیتد پرس)

Symone Sanders, مشاور ارشد به بایدن گفت: فراق نظر در مصاحبه روز جمعه بود “ساخته شده در بذله گویی.”

“اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت:” ساندرز توییتی. “او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز. دوره.”

این خطر وجود دارد اما از رای دهندگان به خصوص کسانی که جوانتر ماندن در منزل در ماه نوامبر که می تواند پیچیده بایدن را در مسیر پیروزی در انتخابات است. The Breakfast Club است به خصوص قابل توجه برگزاری بایدن نظرات چون این برنامه محبوب در میان جوان تر بودند.

بایدن انتخاب یک همسر در حال اجرا می تواند کمک به ایجاد انگیزه رای دهندگان. او آغاز بررسی صلاحیت رقیب یک فرایند او گفت: به احتمال زیاد خواهد شد گذشته از طریق جولای. چند سیاه زنان بنا به گزارش ها در میان کسانی که تحت بررسی است.

‘مغرور و مهربان’

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی که سیاه و سفید است, مشخص می شود, نظرات در رسانه های اجتماعی به عنوان “ترین مغرور و مهربان چیز” او شنیده می شود در یک زمان بسیار طولانی است.

“من هستم جرم است, اما نه تعجب گفت:” اسکات.

موسیقی تولید شانه شان “گرفتن” اظهار داشت: “Aye bruh @JoeBiden من در حال حاضر گفت: شما #BlackVoteAintFree.”

بایدن ساخته شده است به طور مشابه, مشکل, نظرات, قبل از.

او به عنوان معاون رئیس جمهور همسر در حال اجرا در سال 2008 با وجود توصیف اوباما از سال قبل به عنوان “جریان اصلی اولین آفریقایی آمریکایی است که بیان و روشن و پاک و خوب به دنبال.”

در اوایل این فصل مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, زمانی که صحبت کردن در مورد برابری فرصت برای فرزندان او اظهار داشت: “بچه های فقیر فقط به عنوان روشن و فقط به عنوان با استعداد به عنوان سفید کودکان و نوجوانان.”

رئیس جمهور باراک اوباما و جو بایدن در راه رفتن به دفتر بیضی در واشنگتن در یک سال 2016 فایل عکس. اوباما خار یک بایدن کلامی اشتباه در سال 2007 به انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا. (پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصرف در بایدن نظرات در روز جمعه.

“او واقعا معتقد است که او یک زن 77 ساله با مرد سفید باید دیکته چگونه مردم باید رفتار کنند” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی کاترینا Pierson.

رئیس جمهور دارای سابقه آتش زا شعارهای مربوط به مسابقه ،

هنگامی که او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بسیاری از مهاجران مکزیکی “تجاوزگران.” در سال 2017, او گفت: وجود دارد خوب مردم در “هر دو طرف” از برخورد در Charlottesville, Va., بین supremacists و ضد نژادپرستانه تظاهرکنندگان که در سمت چپ یک ضد تظاهرات مرده است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ گفت: آنها نفرت امریکا و باید “بازگشت” به جایی که آنها آمده است حتی اگر همه شهروندان ایالات متحده و سه متولد شد و در ایالات متحده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de