جو بایدن می گوید او ممکن است وتو ‘مدیکر برای همه’ تحت شرایط خاصی

2020 ریاست جمهوری امیدوار ذکر ‘تاخیر’ و ‘امنیت’ که ممکن است توجیهی برای حق وتو

معاون سابق رئیس جمهور و جبهه دموکراتیک-دونده جو بایدن گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی دوشنبه که اگر رئيس جمهور منتخب او وتو “مدیکر برای همه” پیشنهاد اگر آن را تضعیف “امنیت و اطمینان” از مراقبت های بهداشتی ارائه شده است.

بایدن که فشار تیم بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن در نظر او این اظهارات را پرسید که MSNBC را لارنس o’donnell اگر او را وتو جهانی بهداشت لایحه پیشرفته توسط تعدادی از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری از جمله بایدن ارشد رقیب سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.).

“حق وتو سوال. بیایید فلش رو به جلو است. شما رئیس جمهور. برنی ساندرز هنوز هم فعال است در سنا است. او موفق به دریافت مدیکر برای همه از طریق مجلس سنا در برخی از مصالحه نسخه الیزابت وارن نسخه و یا نسخه های دیگر. نانسی پلوسی می شود یک نسخه از آن را از طریق مجلس نمایندگان” o’donnell خواسته بایدن. “آن را به میز کار خود را. آیا شما آن را وتو?”

بایدن گفت که برای او به وتو این لایحه آن را به تهدیدی برای ثبات ارائه مراقبت های بهداشتی تحت وضعیت موجود ترتیبات. در پاسخ او همچنین لمس بر نگرانی ها در مورد قیمت.

“من وتو, هر چیزی که تاخیر در ارائه امنیت و اطمینان از بهداشت و درمان که در حال حاضر در دسترس می شود.” “اگر آنها که از طریق معجزه و یا وجود یک تجلی است که رخ داده است و برخی از معجزه رخ داده است که گفت: ‘ok آن را تصویب’ سپس شما باید برای نگاه در هزینه. من می خواهم به می دانم که چگونه آنها را پیدا کنید $35 تریلیون. آنچه که انجام می دهند ؟ این به طور قابل توجهی افزایش مالیات بر طبقه متوسط که از آن خواهد شد. چه اتفاقي مي افتد؟”

“نگاه من مخالف نیست به این اصل است که ما باید مدیکر. بهداشت و درمان باید یک راست در امریکا” بایدن ادامه داد. “مخالفت من مربوط به اینکه آیا یا نه آن را شدنی, دو, چه هزینه و چه عواقب برای بقیه بودجه هستند.”

“چگونه شما می رویم برای پیدا کردن $35 تریلیون دلار در طول 10 سال آینده بدون داشتن اثرات عمیقی بر روی همه چیز از مالیات برای طبقه متوسط و طبقه کارگر و مردم و همچنین تاثیر در بقیه بودجه؟,” او اضافه شده است.

برآورد متفاوت در هزینه “مدیکر برای همه است.” دو حزبی سیاست عمومی سازمان کمیته مسئول بودجه فدرال منتشر شده طیف وسیعی از برآورد اعم از $28-32 تریلیون بیش از یک دهه. یک مقاله ذکر شده در مجله PLOS پزشکی مورد بررسی 22 پیش بینی هزینه و نتیجه یک تک پرداخت کننده سیستم می تواند در دراز مدت خالص پس انداز به آمریکایی ها نسبت به زمان تنظیم.

یک بارها ذکر شده اعتراض به یک سیستم پرداخت است که در حالی که آن را ممکن است مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر کیفیت آن رنج می برند.

کریس Jacobs نویسنده کتاب “پرونده تک پرداخت کننده: چگونه ‘مدیکر برای همه’ را خراب امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی―و آن اقتصاد” گفت: در مصاحبه اخیر خود با Epoch Times’ برنامه آمریکایی “رهبران فکری” است که یک “مدیکر برای همه” طرح باعث می شود تقاضا برای سنبله و با کیفیت به رها کردن.

“به عنوان کسی که همیشه به همه شما می توانید خوردن بوفه می داند که ساخت چیزی رایگان به معنی شما می خواهید به مصرف بیشتر از آن. در حال حاضر من فکر نمی کنم مردم به طور داوطلبانه ثبت نام برای عمل جراحی قلب به دلیل آن رایگان است اما شما ببینید اضافی تقاضا برای مراقبت های بهداشتی” جاکوبز گفت.

نتیجه جاکوبز گفت: خواهد بود دیگر صبر کنید بار و کمتر دسترسی به مراقبت های ویژه در بسیار زمینه های تخصصی.

در مبارزات انتخاباتی خود سایت بایدن به تشریح خود را در مراقبت های بهداشتی طرح که شامل ساختمان در Obamacare در حالی که خروج از ساختار زیرین دست نخورده است.

“به عنوان رئیس جمهور بایدن را به حفاظت از قانون مراقبت مقرون به صرفه از این ادامه حملات. او مخالف هر تلاش برای خلاص شدن از این تاریخی قانون—از جمله تلاش های جمهوری خواهان و تلاش دموکرات” بایدن می گوید در سایت در اصل پیشنهاد برای نگه داشتن بیمه خصوصی درپوش حق بیمه, گسترش, یارانه واجد شرایط بودن و اضافه کردن یک گزینه است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im