جو بایدن راه اندازی معاونت جستجو کمیته برای کاخ سفید پیشنهاد

SEARCHING FOR A VP. Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden smiles while standing with supporters at a campaign event at the W Los Angeles hotel on March 4, 2020 in Los Angeles, California. File photo by Mario Tama/Getty Images/AFP

جستجو برای VP. دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن لبخند در حالی که ایستاده و با هواداران در یک مبارزه انتخاباتی در W لس آنجلس هتل در 4 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، فایل عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – جو بایدن به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در روز پنج شنبه 30 آوریل رونمایی کرد کمیته ای برای کمک به او را به جستجو برای دامپزشک در حال اجرا همسر خود در کاخ سفید در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در این مرحله می آید به عنوان بایدن چهره فشار برای رسیدگی به اتهامات یکی از دستیاران سابق که به او تجاوز جنسی در 1990s.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن برای معاون رئیس جمهور و موقعیت خود او برگزار شد و به مدت هشت سال طول باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

“انتخاب یک معاون نامزد ریاست جمهوری یکی از مهم ترین تصمیم گیری در انتخابات ریاست جمهوری و هیچ کس نمی داند که این بیشتر از جو بایدن” مبارزات انتخاباتی خود مدیر جن اومالی دیلون در بیانیه ای گفت.

شرکت صندلی سابق سناتور کریس داد; کنگره لیزا بلانت روچستر; شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti; و سینتیا هوگان سابق مشاور به بایدن.

“این 4 شرکت-صندلی منعکس کننده قدرت و تنوع حزب ما و ارائه خواهد شد فوق العاده ای بینش و تخصص برای چه خواهد بود یک انتخاب دقیق و بررسی روند” اومالی دیلون گفت.

این کمیته تشکیل خواستار افزایش فشار برای بایدن برای رسیدگی به اتهاماتی که به او حمله 29 ساله کارکنان دستیار او در سنای ایالات متحده در سال 1993.

بایدن انتخاباتی را رد کرده است ادعا می کند اما خود او پاسخ داده است به طور مستقیم به اتهامات توسط تارا Reade در حال حاضر 56.

چند زنان دیده می شود به عنوان نامزد به بایدن را در حال اجرا mate از جمله سناتور کامالا هریس و سابق گرجستان مجلس دولت استیسی آبرامز باید حمایت بایدن در مورد اتهامات.

“من می دانم که جو بایدن و من فکر می کنم او را از گفتن حقیقت و این اتفاق رخ نداد” آبرامز که به دقت از دست داده گرجستان انتخابات فرمانداری در سال 2018 گفت: سی ان ان روز سه شنبه.

روز چهارشنبه بایدن 77 گفت که او تا به حال یک تاریخ افتخار مبارزه علیه خشونت جنسی.

“همانطور که می دانید من نوشت و دفاع و پشتیبانی خشونت علیه زنان قانون تبدیل شده که چگونه این کشور می شود عدالت و حمایت از بازماندگان و رهبری آن را بر ما’ کمپین برای مبارزه با تجاوز جنسی در دانشگاه های” او گفته مجازی سالن شهر.

“به عنوان معاون من مبارزه به ارائه یک ویژه قربانیان مشاور برای موارد تجاوز جنسی در ارتش,” او گفت:.

این Reade اتهامات در حال حاضر یک مسئله موجب ناراحتی در کمپین بلیزرز.

هریس و سناتور ctq یکی دیگر از پتانسیل همسر در حال اجرا, بازی نقش پیشرو در مخالفت با تایید برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور بیش از اثبات نشده و اتهامات که به او تجاوز جنسی یک زن در یک دبیرستان در 1980s. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im