UNEMPLOYMENT. Evan White poses for a picture in New York City on May 7, 2020. Photo by Kena Betancur/AFP

بیکاری است. اوان سفید به شمار برای یک عکس در شهر نیویورک در 7 مه سال 2020 است. Photo by Kena Betancur/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – coronavirus همه گیر است آمار ایالات متحده سخت تر از هر کشور دیگری ارسال بیکاری بالا رفتن سرسام آور و ناکارآمدی زندگی های بی شماری از آمریکایی ها. دیدار با 3 تا از آنها:

پیدا کردن راه خود را

Laya همیلتون بود تماشای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون صحبت می کنند از نوار که در آن او کار می کرد در آتلانتا یک روز در اواسط ماه مارس زمانی که او اعلام کرد تمام رستوران ها باید تبدیل به خدمت به مواد غذایی به رفتن. که زمانی که او متوجه او می شود از دست دادن شغل خود.

این یک شکست برای 23 ساله همیلتون که متعهد شده بود خودش را به عهد بوق در یک رستوران در خدمت کباب و مواد غذایی راحتی چند ماه قبل پس از تصمیم گیری او نمی تواند حقه بازی کار وجود دارد در کنار تحصیل برای مدرک روزنامهنگاری. به علاوه پول خوبی بود.

“نکته اصلی در مورد خدمت است که شما می توانید به همان اندازه و یا حتی بیشتر از کسی که رفت به دفتر آن روز” او گفت:.

مطمئن است که می تواند به معنای 9 ساعت روی پای خود و بدون استراحت برای پایه پرداخت تنها $2 ساعت اما نکات به طور منظم اضافه شده به صدها دلار در روز است.

این صرفه جویی از کسانی که سودآور ماه در اوایل سال جاری که همیلتون است که در حال حاضر باقی مانده در آنجا او بیکاری ادعا هنوز به تایید دولت است.

در عین حال او را به فکر کردن در مورد یک حرفه ای چیزی در تقاطع روابط عمومی و سیاست است.

و هنگامی که نوار بازگشایی او خواهید بروید حتی اگر اجتماعی فاصله پروتکل به معنای مشتریان نمی خواهد به عنوان فراوان به عنوان آنها قبل از.

“این که خیلی تماس در همه,” او گفت: از کار. “من خود را می نوشند و آن را به آنها بدهد.”

در تمام ساعات

ساندرا ماهش گرفته شده برای بیدار شدن از خواب در زمان های عجیب و غریب چیدن تلفن و شماره گیری به همان تعداد: مریلند بیکاری در دولت ،

در 57, او فقط می خواهم بدست پشت در پاهای خود را پس از حرکت به سمت حومه شهر واشنگتن آغاز یک کار جدید در ماه فوریه کار میز جلو از یک آپارتمان مجلل ساختمان.

اما پس از آن او مریض شدم: تب و سرفه و سرگیجه. او می ترسید این بود coronavirus اما تست منفی است.

در زمان او بود و دوباره این ویروس پر بود و دکتر گفت که اگر او در خانه مانده.

اما پس از گرفتن بیکاری پرداخت برای چند هفته دولت قطع کردن ظاهرا اعتقاد او شده است می خواهم به استخدام دوباره ارسال ماهش در یک تا کنون بی ثمر تلاش به آنها را دریافت کنید برای رفع مشکل.

“من شده اند به معنای واقعی کلمه بیدار شدن از خواب در هر زمان از شب و روز در تلاش برای تماس و یا دریافت آنلاین” Mahesh گفت.

متولد در گویان, Mahesh یک تابعیت شهروند آمریکایی گفت که او استفاده می شود به زندگی صرفه جو مهارت های او را به استفاده از در هفته های اخیر او به عنوان مذاکره تاخیر از وام خودرو, اما او هنوز هم پشت در اجاره.

بیشتر وقت خود را صرف در داخل تلفن همراه دختر خود را و یا به دنبال آنلاین برای شغل او می تواند انجام دهد از راه دور. هنگامی که او را به خارج از آن را به راه رفتن در اطراف پارکینگ یک بسته مرکز خرید.

“این که چگونه من باقی مانده اما این نوع از وضعیت خواهد کسی دیوانه” Mahesh گفت. “من نمی بینم آینده خوبی با امریکا در حال حاضر.”

حرفه ای قطع شده

در جهان تصفیه نیویورک sommeliers 35 ساله اوان سفید بود خوب به اندازه کافی برای استخدام و به دور از Babbo یک رستوران ناهار خوری خوب یک بار متعلق به خوار مشهور آشپز Mario Batali, برای دیگر رستوران با حتی بهتر انتخاب شراب.

سپس coronavirus رسیده شهر هر دو رستوران ها بسته و سفید قرار داده شد ،

“من فکر می کنم من قادر خواهد بود برای دریافت یک شغل در کسب و کار رستوران هنگامی که همه چیز شروع به تبدیل شدن به بیشتر از نرمال دوباره. آن را دقیق برخی از موقعیت خود را به عنوان قبل از ؟ من نمی توانم بگویم” سفید گفت.

او مشغول به کار در رستوران برای 15 سال آغاز به عنوان یک سرور قبل از کشف عشق او را از شراب هر چند پس از روز طولانی احاطه مسائل او اغلب خود را میبیند ولع مصرف هر چیزی اما – شراب و آبجو و یا چیزی بدون الکل است.

سفید نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که او را تا به حال ماه از زمان, اما نه اجازه دهید کار خود را لغزش او در تلاش برای گرفتن کلاس در شراب صدور گواهینامه توسط ویدئو کنفرانس در حالی که همه تعجب اگر زننده صحنه رستوران نیویورک معروف است هرگز بازگشت.

سفید دریافت بیکاری و هنگامی که او در مقایسه با خود به برخی از همکاران خود – کسانی که به ساخت ساعتی حقوق و یا حمایت از خانواده یا بستگان در کشورهای دیگر – او فقط می تواند احساس خوش شانس.

“آن قرار می دهد نگرانی در مورد فروش شراب در یک چشم انداز کاملا متفاوت باعث می شود آن را به نظر می رسد تا احمق در راه” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net