از دست دادن شغل و کاهش پرداخت در کارت های هندی در این صنعت با توجه به مستند

حیدرآباد: نشان می دهد که طولانی مدت مستند شامل coronavirus گسترش ممکن است منجر به کاهش شغل در این صنعت NASSCOM رئیس جمهور سابق R Chandrashekhar گفته است که کار از خانه فرهنگ ممکن است تبدیل به یک توسعه مثبت در دراز مدت به عنوان آن باز می شود تا راههای جدیدتر و صرفه جویی در سرمایه گذاری توسط این شرکت.

سابق بوروکرات نیز گفت: راه اندازی است که بازمانده در بودجه تزریق توسط سرمایه گذاران ممکن است سخت تر از شرایط اگر سناریوی حال حاضر رو به وخامت است.

“شرکت های بزرگتر ممکن است در واقع برش مشاغل به دو دلیل. یکی این است که آنها نمی خواهند به از دست دادن کارکنان خود را و آنها را به پرداخت پول. بسیاری از آنها ( شرکت های بزرگ) حتی اگر آنها انجام ریختن برخی مشاغل ممکن است آن را در بسیاری از افرادی که در موقت یا کارآموز نوع و تمام. اما آنها نمی خواهد می خواهید به طور منظم و دائم کارکنان برای رفتن. بنابراین تا زمانی که آنها باید انعطاف پذیری کافی در کتاب خود از آنها ادامه خواهد داد” گفت: NASSCOM رئیس جمهور سابق.

“اما فراتر از یک نقطه که از آن می رود در صورت اجازه دهید ما می گویند دو ماه یا سه ماه پس از آن حتی برای آنها احساس فشار. آنها ممکن است نه فقط نگه داشتن در ارائه یارانه به کارمندان است. بنابراین سوال اصلی این خواهد بود که چگونه زمانی که می رود,” چاندراسکار گفت.

او همچنین گفت: این کار از صفحه اصلی سیستم که به تصویب رسید و توسط چندین شرکت در سراسر جهان از جمله هند ممکن است تاثیر منفی بر این صنعت در کوتاه مدت اما در دراز مدت آن را تغییر فرهنگ کار است که تا کنون بود و نه تجربه های زیادی از این شرکت در هند است.

در تاثیر طولانی مدت مستند در آمدن او گفت: این امر می تواند یک چالش بزرگ برای جوجه شرکت به عنوان سرمایه گذاری آنها بر روی ایده های خود را و آینده درآمد و وضعیت حال حاضر تحت آن جنبش مردم است که پیشتر ممکن است غل پیشرفت خود را.

“از کجا می خواهد آنها (startups) دریافت پول برای پرداخت حقوق به کارکنان خود را. سرمایه گذاران خواهد پرداخت پول و یا سرمایه گذاری پول خود را به پرداخت حقوق زیرا آنها در موسسه خیریه کسب و کار.”

اگر کارکنان پرداخت نشده و اگر آنها را ترک و آن را دشوار است برای راه اندازی againto آمده است. به طوری که کل سرمایه گذاری طرح می رود برای یک بازی شیر یا خط, او گفت:.

رئیس سابق NASSCOM, B V R موهان ردی گفت: یک تصویر واضح و روشن به عنوان به آنچه که اتفاق خواهد افتاد هنوز پدید آمده که این وضعیت با تمام جهات است که هنوز هم در حال تحول است. ردی گفت: وجود خواهد داشت یک انقباض تقاضا برای این صنعت به عنوان کل جهان تحت فشار است. “وجود دارد هیچ اقتصادی در دنیا است که به خوبی در این وضعیت.

پس بنابراین وجود خواهد داشت تقاضا انقباض گفت, نشان می دهد بار سخت تر از صنعت جلوتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de