J&K سوابق پنجم مرگ به علت Covid-19

سرینگر: جامو و کشمیر در روز جمعه ثبت آن پنجم COVID-19 مرگ در حالی که تعداد بیماران به ضرب گلوله به 328 پس از 14 بیشتر آزمایش مثبت بعد از آن در طول روز است.

آخرین قربانی این بیماری همه گیر شد 75 ساله ساکن شمال غربی Sopore شهر. پزشکان در سرینگر را در شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS) که در آن او پذیرفته شده بود پس از تست COVID-19 مثبت در هفته گذشته گفت که او قبلا مبتلا به چندین بیماری از جمله بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD و آسم) علاوه بر اینکه فشار خون بالا.

تایید تشخیص از 14 جدید, موارد, سخنگوی رسمی در جامو گفت: تمام اين بيماران ساکنان دره کشمیر. او گفت که از 328 موارد مثبت, 281 فعال هستند مثبت در حالی که 42 بهبود و پنج فوت کرده اند تا کنون. چهار نفر از بيماران ترخيص شده از سرینگر دولت-اجرای قفسه سینه بیماری در بیمارستان در روز جمعه پس از بهبودی خود را تأمین کنند.

سخنگوی اضافه شده که تا به امروز به عنوان بسیاری از 59,205 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک قرار داده شده است تحت نظارت که شامل 7,631 افراد در خانه قرنطینه از جمله امکانات توسط دولت 281 در بیمارستان انزوا 260 در بیمارستان قرنطینه و 27,366 خانه تحت نظارت است. علاوه بر 23662 افراد خود را به اتمام نظارت دوره است. هفده COVID-19 بیماران در حال دریافت درمان در یک بیمارستان در Ladakh اصلی شهر Leh. پزشکان ادعا کرده اند که بسیاری از آنها recuperating سریع.

در همین حال پلیس دستگیر حدود سه ده نفر در نقاط مختلف دره به اتهام نقض مجازی مستند که وارد آن روز 30 در روز جمعه. پلیس گفت که در میان آنها امام است سازمان یافته که نماز در یک مسجد در سرینگر را Batwara منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im