Jeter می گوید Astros رسوایی یک “سیاه چشم” برای بیس بال

ژوپیتر فلوریدا. (AP) — Derek Jeter خواسته های بیس بال می تواند تغییر موضوع.

میامی مارلینز مدیر عامل شرکت که استادانه هدایت و روشنی از بحث خود را در سراسر سالن از شهرت حرفه ای بازی کرده است را با ترس هر تیتر در هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی.

“آن را مانند آهسته قطره ای از پاسخ های بیرون آمدن از همه” Jeter روز دوشنبه گفت: در Marlins’ بهار اردوگاه های آموزشی. “امیدوارم که شما در برخی از نقطه مردم فقط می توانید حرکت کنید. اما این مایه تاسف است. آن چشم های سیاه و سفید برای ورزش است.”

Jeter علنا صحبت کرد و برای اولین بار پس از کمیسر راب مانفرد نتیجه Astros نقض قوانین با استفاده از یک تلویزیون دوربین به سرقت فو’ علائم در طول اجرا خود را برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 شود.

مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow متوقف شد برای یک فصل و سپس از کار اخراج شده توسط این تیم است. کمیسر مجازات شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد است زیرا بازیکنان بودند که نظم ندارد.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد مردم در تلاش برای به دست آوردن یک لبه در بیس بال, من فکر نمی کنم که چیزی جدید. مردم تلاش کرده اند به انجام آن برای سال” Jeter گفت. “اما بدیهی است که مردم آن را در زمان راه بیش از حد. و با وجود مجازات برای آن است. آنها در حال پرداخت قیمت.

تبلیغات

“صرف نظر از آنچه مجازات دیگران در حال رفتن به باید نظرات خود را در مورد آنچه آنها فکر می کنم باید اتفاق می افتد. شما امیدواریم که که بیش از زمان آن می گذرد. اما من مطمئن هستم این است که رفتن به نیش در حالی که برای.”

ماه گذشته Jeter آمد عرض یک رای که به اتفاق آرا انتخاب برای سالن از شهرت. به عنوان نیویورک یانکیز’ shortstop او همه چیز در مورد برد اما در دو فصل با Marlins آنها رفته 120-203.

میامی مزرعه سیستم بسیار بهبود یافته است, با این حال و در حالی که Jeter کاهش به پیش بینی زمانی که Marlins ممکن است تبدیل حذفی رقیب او معتقد است عمق استعداد جوان شروع به پرداخت سود سهام در سال 2020 است.

“این سازمان در بسیاری بهتری نسبت به زمانی که ما در زمان بیش از,” او گفت:. “ما باید خیلی بهتر از این سال از ما بودند سال گذشته است. من همیشه موعظه رقابت است. ما یک سازمان است که لایه لایه با استعداد است. بچه ها در حال رفتن به شروع به هل دادن و این یک چیز خوب است.”

میامی رفت 57-105 در سال 2019, فقیرترین رکورد در لیگ ملی. بسیاری از پیش بینی Marlins برنده شدن حدود 70 بازی های این سال است.

چالش دیگر برای Jeter است برای قرار دادن طرفداران بیشتری در صندلی. فصل گذشته Marlins پایان رسید آخرین NL در حضور و غیاب برای 14 بار در 15 سال گذشته.

“از فعل و انفعالات من تا به حال مردم در حال شروع به گرفتن هیجان زده” Jeter گفت. “ما در حال تلاش برای به دست آوردن اعتماد از پایه فن. در آن طول می کشد زمان کمی است. ما به امید بیشتر مردم شروع به اعتماد ما و آنها می آیند و به ما یک فرصت است.”

___

دنبال استیون شراب در توییتر http://twitter.com/Steve_Wine.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im