رئیس فدرال جروم پاول گفت: در آماده سخنان روز شنبه که مداوم نرخ بهره پایین قطع کرده و بانک مرکزی این دامنه را برای پاسخ به یک رکود اقتصادی اضافه کرد که افزایش هزینه های دولت خواهد بود کلید برای نگه داشتن اقتصاد شناور.

“این نرخ بهره پایین محیط ممکن است محدود به توانایی بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره سیاست به اندازه کافی برای حمایت از اقتصاد در یک رکود” پاول گفت: در شهادت آماده برای یک کمیته خدمات مالی مجلس جلسه روز سه شنبه. او اضافه کرد که “در حال حاضر نرخ بهره پایین محیط زیست همچنین بدان معنی است که این امر مهم برای سیاست های مالی برای کمک به حمایت از اقتصاد اگر آن را ضعیف میکند.”

سر ملت را بانک مرکزی به نام برای خویشتن داری در هزینه های دولت فدرال در زمان رونق به اتاق را برای افزایش هزینه های زمانی که اقتصاد در نهایت آیا قرارداد.

“قرار دادن بودجه فدرال در یک مسیر پایدار زمانی که اقتصاد قوی است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که سیاستگذاران باید از این فضا به استفاده از سیاست های مالی برای کمک به برقراری ثبات در اقتصاد در یک رکود” پاول گفت. “توسعه پایدار در بودجه فدرال نیز می تواند حمایت از اقتصاد رشد بیش از مدت طولانی.”

اقتصاد ایالات متحده که پاول گفت: “به نظر می رسد انعطاف پذیر به جهانی headwinds که به شدت در تابستان گذشته” است که در آن 11 سال از رکورد طولانی گسترش است.

Epoch Times Photo
رئیس فدرال جروم پاول شهادت در یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن در ژوئیه 10 2019. (ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

رشد در ‘متوسط سرعت و خاموش تورم

رئیس بانک فدرال گفت که در حالی که اقتصاد رشد در سرعت متوسط و بازار کار تقویت بیش از نیمه دوم سال گذشته تورم همچنان زیر کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو را (FOMC) متقارن 2 درصد هدف.

پس از کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو در تازه ترین نرخ-تنظیم ملاقات در اواخر ماه ژانویه و در جریان آن اعضای حکومت به نگه داشتن نرخ وجوه فدرال را بدون تغییر پاول ابراز نگرانی در مورد تورم در حال اجرا بیش از حد سرد است.

“در حالی که سطح پایین تورم است که قطعا چیز خوبی است, تورم اجرا می شود که همواره در زیر هدف ما این می تواند منجر به ناسالم پویا است که در آن طولانی مدت تورم رانش پایین کشیدن واقعی تورم و حتی پایین تر,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی (pdf) on Jan. 29.

پاول گفت: در روز سه شنبه اظهارات که بیش از 12 ماه از طریق دسامبر 2019 کل مخارج مصرفی شخصی (PCE) تورم 1.6 درصد در حالی که تورم که به حساب نمی قیمت انرژی و مواد غذایی خود را به دلیل نوسانات نیز بود در 1.6 درصد است.

یکی دیگر از تورم ارزیابی تغذیه استفاده می کند برای اطلاع از نرخ آن تعیین و تصمیم گیری است که بازار بر اساس انتظارات تورمی. یک نمودار ارائه شده توسط نیک Reece ارشد مالی و تحلیلگر و مدیر نمونه کارها در Merk سرمایه گذاری نشان می دهد که شرکت کنندگان در بازار بر این باورند متوسط تورم در طول 10 سال آینده شناور در اطراف 1.7 درصد است.

Market-based Inflation Expectations
بازار بر اساس انتظارات تورمی. (حسن نیت ارائه میدهد از نیک Reece/Merk سرمایه گذاری)

در اظهارات پاول نیز مشخص شده چند “مهم دیگر-اجرای چالش ها” که اقتصاد ایالات متحده مواجه یعنی نسبتا پایین مشارکت نیروی کار توسط مردم در خود نخست سال کار و ضعیف رشد بهره وری.

“پیدا کردن راه هایی برای افزایش مشارکت نیروی کار و رشد بهره وری را به نفع آمریکایی ها و باید یک اولویت ملی,” پاول گفت.

“صندلی پاول را ارزیابی محیط اقتصادی کنونی بود جدی گفت:” آلن Sukholitsky بنیانگذار و رئیس ماکرو استراتژیست در Xallarap مشاوره. “ما در میان طولانی ترین توسعه در ضبط و با وجود بازار کار قدرت, فدرال رزرو هنوز نتوانسته به آمار خود نرخ تورم, هدف,” او گفت:.

“این کمیته پیش بینی اتمام آن بررسی سیاست های پولی در اطراف اواسط این سال است که هنگامی که ما انتظار داریم رشد اقتصادی و رشد کار شروع به کاهش” Sukholitsky اضافه شده است. “اگر چه صندلی پاول گفت که زمان موضع سیاست پولی خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند مناسب در بازار قیمت گذاری تقریبا پنجاه درصد شانس حداقل دو نرخ کاهش در ماه دسامبر.”

پاول همچنین اظهار داشت: بر خطر ناشی از شیوع کروناویروس.

“ما از نزدیک نظارت بر ظهور coronavirus که می تواند منجر به اختلال در چین که بیش از نشت به بقیه اقتصاد جهانی” پاول گفت.

در اوایل سه شنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به نام کروناویروس “قبر تهدید برای بقیه جهان است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su