SORRY LOSS. Damian Lillard and the Trail Blazers fall short of their sixth win in the last 7 games. Photo from Twitter/@NBA

با عرض پوزش از دست دادن. Damian Lillard و تریل بلیزرز سقوط کوتاه از ششم خود را پیروزی در آخرین 7 بازی. عکس از توییتر/@NBA

مانیل فیلیپین – مهم بدون تماس خدشه دار آنچه که می تواند یک خطر ناک پایان دادن به یوتا جاز جان سالم به در Damian Lillard و پورتلند تریل بلیزرز 117-114 روز جمعه 7 فوریه (روز شنبه, فوریه 8, Manila زمان).

داوران از دست رفته goaltending تماس بالقوه game-tying لیآپ توسط Lillard در فینال 10 ثانیه هموار کردن راه برای موسیقی جاز به فرار با بحث پیروزی و پایان خود را در پنج بازی از دست دادن خط.

Lillard در تلاش برای پاسخ به یک داناون Mitchell سطل که به جاز یک 116-114 سرب با 20 ثانیه به سمت چپ اما او را دیدم شات swatted دور توسط رودی Gobert.

تکرار اما نشان داد که توپ در حال حاضر در لمس مدیره قبل از آن مسدود شده بود Gobert – یک بازی است که باید حکومت به عنوان یک goaltend.

اما مقامات نداشت و در تماس به عنوان Bojan Bogdanovic که به پایان رسید با یک تیم بالا 27 امتیاز سرد پیروزی برای جاز با یک پرتاب آزاد.

مایک کانلی chalked 18 امتیاز و 4 پاس گل و 2 دزد Mitchell تا به حال 16 امتیاز و 7 پاس گل و 6 ریباند در حالی که Gobert اضافه شده 16 امتیاز و 14 ریباند برای جاز که 33-18 برای محل 4 در کنفرانس غرب.

جو Ingles chimed در 14 امتیاز و 6 ریباند در حالی که اردن Clarkson آمد کردن زمین و اندکی 13 امتیاز در برد.

Lillard, کالایی دیوانه در داوران در پایان بازی او را دیدم 42 امتیاز 6 ریباند و 6 پاس گل به هدر رفتن با تریل در حال سقوط کوتاه از آنچه که می توانست خود را به ششمین پیروزی در آخرین 7 بازی.

تریل که کاهش یافته است به 24-29 نیاز به برنده به عنوان بسیاری از که ممکن است به عنوان آنها دنباله ممفیس گریزلیز 2.5 بازی برای آخرین نقطه حذفی در غرب است.

CJ McCollum قرار داده تا 27 امتیاز و 5 ریباند در از دست دادن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de