MASKS. A customer buys face masks from a drugstore in Tokyo's Akihabara area on January 27, 2020. Photo by Charly Triballeau/AFP

ماسک. یک مشتری اقدام به خرید ماسک صورت از یک داروخانه در توکیو منطقه Akihabara در 27 ژانویه سال 2020 است. عکس Charly Triballeau/AFP

توکیو – ژاپن قرنطینه یک کشتی کروز حمل 3,500 مردم بود و تست مسافران جدید کروناویروس در شنبه 4 فوریه پس از یک مسافر که رفتگان در هنگ کنگ تست مثبت برای ویروس.

تلویزیون فیلم نشان داد تصاویر از چندین قرنطینه افسران ورود به الماس شاهزاده کشتی کروز در بندر یوکوهاما در روز دوشنبه, فوریه 3 برای بررسی سلامت همه 2500 مسافر و 1000 خدمه.

این حرکت پس از 80 سال مسافری که متحرك در ژانویه 25 در هنگ کنگ تست مثبت برای این ویروس مرگبار است. (بخوانید: چین coronavirus تلفات به 425 – جلالی:)

بالا ژاپن سخنگوی دولت Yoshihide Suga روز دوشنبه گفت که مقامات ژاپنی خواهد قرنطینه این کشتی که وارد در یوکوهاما بای یک روز زودتر از اصل برنامه ریزی شده است.

یک زن در بیست سالگی بود که قایقرانی با مادر در کشتی گفت: خصوصی پخش TBS در روز سه شنبه که همه مسافران “شد و خواست به ماندن در اتاق خود را به صبر کردن برای ویروس تست.”

او گفت: آنها منتظر بودند داخل اتاق خود را پس از دوشنبه و تا به حال هیچ کلمه ای در زمانی که آنها خواهد بود تست شده که از اوایل روز سه شنبه.

پس از کشتی وارد در یوکوهاما در روز دوشنبه مسافران گفته شد خروج خود از منطقه خواهد بود با تاخیر 24 ساعت یک مسافر گفت Kyodo News agency.

کشتی کروز در حال حاضر قرنطینه یک بار در روز شنبه, آوریل 1 در یک بندر در ناها در ژاپن جنوبی استان اوکیناوا.

اما دوم قرنطینه برگزار شد پس از این که انسان متحرك در هنگ کنگ داشت به توان و حذف.

پس از شنبه و ژاپن شده است محرومیت اتباع خارجی که به هوبئی در هفته های اخیر و همچنین دارندگان چینی گذرنامه صادر شده در هوبئی. ورود نمایش علائم ویروس جدید نیز می تواند اجازه ورود داده نشد. (بخوانید: چه کسی اعلام اضطراری بین المللی بیش رمان coronavirus)

در مجموع از 8 خارجی منع شده اند از ورود تا کنون Suga روز دوشنبه گفت:.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از روز شنبه که 20 نفر در ژاپن آزمایش مثبت برای این ویروس جدید از آنها 4 نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

ژاپن پرواز بیش از 500 شهروندان از ووهان کانون coronavirus. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im