ژاپن گسترش ویروس اورژانس در سراسر کشور

PROTECTION. A staff member (L) works behind transparent sheets as a preventive measure to stop the spread of the COVID-19 coronavirus at a city hall in Fukaya, Saitama prefecture on April 15, 2020. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

حفاظت. یک عضو هیات (L) با این نسخهها کار در پشت ورقه های شفاف به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus در شهر هال در اوداوارا استان سایتاما در 15 آوریل سال 2020 است. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

توکیو ژاپن – نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز پنج شنبه مارس 16, گسترش یک وضعیت اضطراری به دلیل coronavirus برای پوشش کل کشور به ساقه در حال رشد گسترش این بیماری است.

اعلامیه اجازه می دهد تا به منطقه ای فرمانداران به اصرار مردم به ماندن در خانه اما با اقدامات تنبیهی و یا حقوقی نیروی اندازه گیری است که به مراتب ضعیف تر از سخت مستندات دیده می شود در دیگر نقاط جهان.

آبه در حال حاضر اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در 7 منطقه از جمله توکیو که در آن یک سنبله اخیر در مواردی باعث شده است که هشدارهای اضطراری تجهیزات پزشکی می تواند به سقوط.

“مناطق که در آن یک وضعیت اضطراری باید انجام گسترش خواهد یافت از 7 استان به تمام استان” آبه گفت: جلسه ویژه کارشناسان پزشکی به نام به بحث در مورد این بیماری است.

او گفت که وضعیت اضطراری را در نیروی باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 6.

پس از اولیه اورژانس آمد به اثر در آوریل 8, چندین منطقه ای فرمانداران کرده و اقدامات به گسترش خود را برای پوشش مناطق – هشدار از تعداد فزاینده ای از coronavirus عفونت و ضعف امکانات پزشکی.

برخی اعلام کرده اند محلی خود را شرایط اضطراری حتی اگر آنها را حمل حقوقی ندارد.

ژاپن تا کنون دیده نسبتا کوچک شیوع ویروس – با وجود ضبط آن مورد اول در اواسط ماه ژانویه با حدود 8,500 عفونت و 136 روز پنج شنبه.

اما محلی انجمنهای پزشکی و کارشناسان صدا زنگ و آبه خواسته است مردم در مناطق در حال حاضر در یک وضعیت اضطراری برای کاهش تماس با دیگران برای جلوگیری از رشد انفجاری در عفونت.

در توکیو فرماندار از سوی مردم به کار از خانه و قابل توجهی قطره دیده شده است در تعداد زیادی از مردم رفت و آمد هر روز در این شهر به شدت شلوغ سیستم حمل و نقل.

اما در حالی که برخی از مناطق مرکزی شده اند نحو نامشخصی ترک, محله های محلی باقی مانده است نسبتا شلوغ با افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا این اقدامات کافی خواهد بود.

ژاپن دو اورژانس انجمنهای پزشکی در این هفته با صدور بیانیه مشترک هشدار آنها “در حال حاضر سنجش فروپاشی سیستم پزشکی اورژانس” با بيمارستان ها قادر به مقابله با بيماران مبتلا به غیر از بیماری های کروناویروس.

و در ژاپن سوم بزرگترین شهر اوزاکا شهردار درخواست برای کمک های مالی از بارانی در خدمت به عنوان حفاظت شخصی برای سلامت کارگران که او گفته بودند که مجبور به توسل به کیسه های زباله. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im