حداقل 60 نفر در ژاپن که تا کنون تشخیص داده شده است با این ویروس با وزیر بهداشت Katsunobu کاتو هشدار ملت است ‘ورود به یک مرحله جدید’ از شیوع

منتشر شده 2:45 ساعت 17 فوریه سال 2020

به روز رسانی 2:45 ساعت 17 فوریه سال 2020

EMPEROR. Japan's Emperor Naruhito (C) waves to well-wishers beside Empress Masako (R), former Emperor Akihito (L) and former Empress Michiko (2nd L) from the Imperial Palace during a New Year's greeting ceremony in Tokyo on January 2, 2020. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

امپراتور. ژاپن امپراتور Naruhito (C) امواج به خوبی wishers در کنار ملکه Masako (R) سابق امپراتور Akihito (L) و ملکه سابق Michiko (2nd L) از کاخ سلطنتی در طول یک سال جدید را تبریک مراسم در توکیو در 2 ژانویه سال 2020 است. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

توکیو – ژاپن گفت: پنج شنبه, فوریه 17, آن را لغو بکند جشن تولد امپراتور جدید Naruhito به عنوان ترس رشد بیش از گسترش این کروناویروس جدید در کشور است.

“در موقعیت های مختلف ما تصمیم به انصراف از سفر توسط عموم مردم به کاخ برای اعلیحضرت تولد,” the imperial household آژانس در بیانیه ای گفت: یک روز پس از این دولت مردم هشدار داد برای جلوگیری از جمعیت و “غیر ضروری کرده است.”

“اعلیحضرت ظاهر در صبح و همچنین مکان امضای پستال کتاب لغو خواهد شد.”

حداقل 60 نفر در ژاپن که تا کنون تشخیص داده شده است با این ویروس با وزیر بهداشت Katsunobu کاتو هشدار روز یکشنبه که این کشور “وارد فاز جدیدی” از وقوع. (بخوانید: Coronavirus موارد تصویب 70,000 که به عنوان ماموریت آغاز می شود)

“ما می خواهیم به درخواست عمومی برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر ضروری کرده است. ما می خواهیم افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود برای جلوگیری از مکان های شلوغ,” او گفت:.

تولد جمع آوری در فوریه 23 لغو شد به عنوان رسانه های محلی گزارش داد که تازه بخش از توکیو ماراتن برنامه ریزی برای 1 مارس خواهد بود لغو شد.

“ما هیچ تصمیم رسمی اعلام نشده است. ما در حال مطالعه و هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است ما اعلام خواهد کرد آن را با امروز” سخنگوی این سازمان گفته است.

جشن تولد برای امپراتور Naruhito بود که برای اولین بار پس از او تاج و تخت در سال گذشته است.

آخرین بار جمع آوری شد لغو شد در سال 1996 پس از گروگان گرفته شد در ژاپن سفارت پرو در طول یک رویداد به علامت پادشاه تولد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de