جامع دانشجو به دنبال یک کرور غرامت برای صدمات در ضد کا اعتراض

دادگاه عالی دهلی نو در روز پنج شنبه به دنبال پاسخ از مرکز و AAP دولت در جامع Millia اسلامی دانشجویی را به دنبال درخواست غرامت برای صدمات رنج می برد توسط او گفته در اقدام پلیس ضد کا معترضان در دسامبر 15 سال گذشته است.

یک نیمکت از رئیس دادگستری D N پاتل و عدالت C هری شانکار صادر شده اطلاع به وزارت امور دهلی دولت و پلیس به دنبال موضع خود را در این درخواست که همچنین می خواهد ثبت نام از FIR به جرائمی گفته می شود که توسط نیروهای پلیس. دادگاه ذکر شده این موضوع برای بیشتر شنیدن on May 20.

درخواست ثبت شده توسط Mohd مصطفی تلاش کرده است که مقامات کارگردانی شود به پرداخت غرامت از حداقل Rs یک کرور جسمی و روانی دچار ضرر و زیان او.

این درخواست به دنبال جهت reimbursing دانش آموز هزینه های درمان های پزشکی است که او در حال حاضر وارده از جمله هزینه رفت و آمد به بیمارستان.

در فوریه 17, دیگر مشابه دادخواست آمده بود تا برای شنوایی قبل از دادگاه عالی که به دنبال پاسخ از دولت دهلی نو و پلیس در درخواست.

آن ثبت شده توسط Shayaan Mujeeb که ادعا شد که او در کتابخانه دانشگاه در تاریخ 15 دسامبر 2019 تحصیل در هنگامی که پرسنل پلیس وارد ساختمان شدند و به اتهام ضرب و شتم دانش آموزان وجود دارد.

دادگاه در ابتدا از این دیدگاه که این درخواست باید در زمینه کت و شلوار مدنی اگر او به دنبال جبران خسارت به عنوان ادعاهای ساخته شده توسط او را باید ثابت از طریق مدارک و شواهد است که می تواند در حکم دادخواست.

قبلا یکی دیگر از دانشجویان Mohd Minhajuddin منتقل شده بود یک درخواست به دنبال یک کاوشگر را به این حادثه و خواستار پرداخت غرامت برای صدمات او رنج می برد.

Minhajuddin با توجه به تقاضای خود را از دست رفته دید در یک چشم این حادثه ،

در تاریخ 15 دسامبر سال گذشته در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون در نزدیکی جامع Millia اسلامی تبدیل خشونت آمیز با تظاهرکنندگان pelting پلیس سنگ و راه اندازی اتوبوس های عمومی و خصوصی وسایل نقلیه در آتش است.

پلیس بعد وارد دانشگاه شلیک teargas پوسته و باتون-شارژ دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im