Ivanka Trump ارشد مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش عربستان سعودی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در فوریه. 16 برای گرفتن “اصلاحات قابل توجهی” برای گسترش حقوق زنان.

“ما می دانیم که هنگامی که زنان در حال رایگان برای موفقیت, خانواده, رشد جوامع شکوفا و کشورهای در حال قوی تر” مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر رئیس جمهور گفت: در سخنرانی در جهانی زنان فروم در دبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و شوهرش جارد کوشنر نگه ارشد نقش مشورتی در کاخ سفید است. 38 ساله و مادر سه باعث شده است که تعداد زنان توانمند ابتکارات در خانه و خارج از کشور. برخی از تلاش های او به دست آورده اند حمایت هر دو حزب در واشنگتن است.

در سخنرانی در دبی مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ پیشرفت زنان در ایالات متحده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“امروز زنان آمریکایی پیشرو در هر جنبه ای از جامعه است. در سال گذشته وجود دارد که زنان بیشتر از مردان در ایالات متحده نیروی کار با تامین بیش از 70 درصد از مشاغل جدید,” او گفت که در آدرس خود.

Epoch Times Photo
Ivanka Trump دوم از سمت راست دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به لرزش دست با لامیا عبدالعزیز خان مدیر اجرایی جهانی زنان فروم به محض ورود در دبی, امارات متحده عربی, در فوریه. 16, 2020. (AP Photo/کامران Jebreili)

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت عربستان سعودی برای تغییرات اخیر در قانون اجازه می دهد که به سفر خارج از کشور و اخذ گذرنامه بدون اجازه از یک خویشاوند مرد. در سال 2018 ممنوعیت رانندگی زنان خودرو برداشته شد. تغییرات پیشگام تاج شاهزاده محمد بن سلمان بخشی از گسترده فشار برای تبدیل اقتصاد عربستان و جذب بیشتر سرمایه گذاری خارجی.

تهمت نیز مورد تحسین قرار گرفته یک تعداد انگشت شماری از دیگر کشورهای شرق میانه: بحرین برای معرفی قانون علیه تبعیض در محل کار, اردن, برای از بین بردن محدودیت های قانونی بر توانایی زنان برای کار در شب مراکش برای گسترش زنان حقوق زمین و تونس برای معرفی قوانین برای رسیدگی به خشونت خانگی.

او اشاره کرد که بیشتر کار مورد نیاز برای انجام شود و اشاره کرد که از زنان در سراسر منطقه به طور متوسط هنوز هم تنها نیمی از حقوق مردان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش اماراتی رهبران برای “از بین بردن موانع برای زنان به پیوستن به نیروی کار و در حال توسعه یک استراتژی ملی است که به رسمیت می شناسد که زنان به مرکزی برای رشد پایدار.”

او اشاره کرد که اگر چه 70 درصد از اماراتی فارغ التحصیلان دانشگاه هستند و زنان تنها 10 درصد از درهم کل درآمد ملی است مشتق شده از زنان است.

“ما می دانیم که این به رشد و شکوفایی در سال آینده,” او گفت:.

Epoch Times Photo
Ivanka Trump ارشد مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد شیخ زاید مسجد در ابوظبی, امارات متحده عربی, در فوریه. از 15 سال 2020 است. Ivanka Trump را ارائه سخنرانی در جهانی زنان فروم در دبی فردا. (AP Photo/کامران Jebreili)

مخاطبان برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار شامل حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ولیعهد دبی حمدان بن محمد آل مکتوم رئیس بانک جهانی دیوید Malpass و صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva.

دبی حاکم است wildly محبوب در خانه و دیده می شود به عنوان یک نوسازی نیروی. او اما در مواجهه برخی از انتقاد خارج از کشور در مورد حقوق زنان در گزارش زیر که یکی از دختران خود سعی به فرار از کشور شد و به زور برگشت.

امارات متحده عربی و عربستان سعودی در اوایل حامیان زنان و توانمندسازی صندوق یک بانک جهانی ابتکار عمل را به کمک به کارآفرینان زن که Ivanka Trump پشتیبانی می کند. در طول سفر در خارج از کشور از پدرش ریاست جمهوری به عربستان سعودی دو کشور حوزه خلیج فارس متعهد 100 میلیون دلار به صندوق.

در طول سفر دو روزه به امارات متحده عربی تهمت ملاقات با زنان کارآفرین و مورد بحث و دولت ایالات متحده در پروژه او را پیشرو که با هدف کمک به زنان در کشورهای در حال توسعه. زنان در توسعه جهانی و رفاه ابتکار راه اندازی شد در سال گذشته با حمایت رییس جمهور است.

Epoch Times Photo
Ivanka Trump ارشد مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد شیخ زاید مسجد در ابوظبی, امارات متحده عربی, در فوریه. از 15 سال 2020 است. (AP Photo/کامران Jebreili)

در روز قبل از سخنرانی تهمت تور ابوظبی مسجد بازدید ابوظبی شعبه موزه لوور و ملاقات با این کشور روز به روز حاکم ابوظبی تاج شاهزاده محمد بن زاید.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de