کاخ سفید مشاور Ivanka Trump و کشاورزی اتاق پسرم پردو در روز جمعه به طور رسمی لگد جدید توزیع مواد غذایی برنامه که جفت تلاش تولید کنندگان و خانواده ها به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

میلیاردها دلار از میوه و سبزیجات و سایر محصولات کشاورزی که رفته اند ممکن است به دلیل همه گیر را به جای تحویل به بانک های مواد غذایی و سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت نیازمندان تحت جدید ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) برنامه ای به نام کشاورزان برای خانواده های جعبه مواد غذایی.

در طول سفر خود از نوار ساحلی Sunbelt تولید لبنی و تولید و توزیع در مریلند تهمت و Perdue مشخص شده برنامه راه اندازی در یک مراسم.

Epoch Times Photo
کاخ سفید مشاور Ivanka Trump (C) و کشاورزی اتاق پسرم پردو (L) ترک پس از یک تور ساحلی Sunbelt تولید در لورل, Md., در 15 مه سال 2020 است. (اندرو بیلبائو/عکس از آسوشیتدپرس)

پردو گفت که قبل از وقوع COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان کروناویروس در آمریکا عرضه مواد غذایی زنجیره ای عمل هموار و گرفته شده برای اعطا.

“نیمی از کسب و کار خود و تبخیر یک شبه او گفت:” از تاثیر بر تولید کنندگان و توزیع کنندگان از ویروس رانده خاموش شدن ناگهانی در صنعت foodservice که شامل رستوران ها و شرکت های هواپیمایی در حال حاضر توقیف و دارند.

با رستوران ها بسته هتل ها idled و کروز کشتی لنگر انداخت کشاورزان گذاشته شده اند بدون توزیع کنندگان به خرید کالاهای خود را که منجر به هدر.

“هنگامی که این چیزی که اتفاق افتاده است, بدیهی است, آن را هولناک به شنیدن در مورد سبزیجات نیاز به شخم زده زیر به خاطر هیچ بازار و شیر نیاز به ریخته حیوانات به طور بالقوه نیاز به معدوم شود چرا که ما تا به حال شکسته زنجیره تامین” پردو گفت.

هدف این برنامه به سرعت نجات غذا از تلاش کشاورزان و ارائه آن را به کسانی که نیاز به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر قرار داده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و تحت فشار بیشتر.

اولین دختر گفت که جمعه گذشته در دولت تصویب $1.2 میلیارد دلار در دور اول قرارداد برای برنامه.

Epoch Times Photo
کاخ سفید مشاور Ivanka Trump می پوشد یک ماسک به عنوان او صحبت می کند با کارکنان زیر یک تور ساحلی Sunbelt تولید در لورل, Md., در 15 مه سال 2020 است. (اندرو بیلبائو/عکس از آسوشیتدپرس)

“من افتخار می کنم که اکثریت دریافت کنندگان کوچک و منطقه ای تامین کنندگان مواد غذایی که اولویت بندی کوچکتر مزارع و غیر انتفاعی در مناقصه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود که این برنامه تا به حال “تاثیر واقعی” در شرکت هایی مانند ساحلی Sunbelt که rehired 50 نفر برای کمک به اجرای برنامه که قبلا furloughed با توجه به COVID-19.

بخشی از آن را از 3 میلیارد دلار Coronavirus مزرعه کمک برنامه اعلام شده در مارس 17, تحت, که وزارت کشاورزی اقدام به خرید از تولید کنندگان و توزیع به جوامع است.

ساحلی Sunbelt تولید بسته بندی میوه و سبزیجات در خانواده به اندازه جعبه های مقوایی و انتظار برای تحویل 35,000 جعبه یک هفته به بانک های مواد غذایی و سازمان های دیگر از طریق ژوئن 30.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان با حضور در این رویداد مورد ستایش قرار داد این برنامه به عنوان یک پیروزی بیش از چند بار گفت و آن را “کمک کشاورزان ما و ما تولید کنندگان و تامین کنندگان ما و آن را به کمک به مردم به کار در اینجا و آوردن آنها را به عقب.”

“این کمک به ما غذا بانک ها و جامعه ما و سازمان ما ایمان مبتنی بر سازمان های تغذیه افرادی که گرسنه هستند و در طول زمان دشوار است,” او اضافه شده است.

پردو در مصاحبه ای با صدای آمریکا گفت: این برنامه نیز آدرس مواد غذایی زنجیره تامین شکاف که دیدم غذا هدر برود در حالی که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها نیازمند صف در بانک های مواد غذایی.

“وجود دارد یک mis-تخصیص عرضه و تقاضا به طور موقت” پردو گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش این برنامه در یک نامربوط کاخ سفید رویداد در روز جمعه.

“این می تواند کمک به کشاورزان و دامداران و اما آن خواهید بود و آوردن غذا به برخی از خطوط مواد غذایی و برخی از مواد غذایی آشپزخانه است که شما بوده ام به دیدن در تلویزیون,” او گفت:.

“ما در حال رفتن به خرید 3 میلیارد دلار ارزش که مواد غذایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بزرگ برای همه: ما کشاورزان ما دامداران و افرادی که نیاز به مواد غذایی بزرگ.”

رئیس جمهور به دختر بزرگتر شده است با همکاری وزارتخانه های کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری شامل کوچکتر مزارع در COVID-19 امداد برنامه های کاخ سفید گفت.

تهمت نیز روز جمعه گفت که تقریبا در هر دولت اقداماتی را آغاز بازگشایی.

“مردم آمریکا در حال انجام یک کار فوق العاده ای از ادامه به اقدامات احتیاطی در حالی که در همان زمان مایل به شروع” او گفت:.

“و آنها شروع خواهد شد به رزومه کاری خود را به آمریکا راه زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که “ما خواهد بود reigniting اقتصادی ما موتور” در حالی که “مراقبت از ما بیشتر آسیب پذیر است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de