توکیو (AP) — خودروساز ژاپنی هوندا روز جمعه گزارش داد نزدیک به 31 درصد از فرو رفتن در آن ماه های اکتبر تا دسامبر سود به عنوان تقاضا برای آن موتور سیکلت موفق به سقوط وسایل نقلیه فروش.

Honda Motor Co. گزارش سه ماهه سود 116.4 میلیارد ین (1.1 میلیارد دلار) از 168 میلیارد ین در مدت مشابه سال قبل است.

فروش برای سه ماه تضعیف 6 درصد به 3.7 تریلیون ین ($34 میلیارد دلار).

هوندا مطرح شده در آن سال سود پیش بینی به 595 میلیارد ین ($5.4 میلیارد دلار) از قبل 575 میلیارد ین ($5.2 میلیارد دلار) اگر چه بهبود پیش بینی های جدید است که هنوز 15 درصد کمتر از آنچه در آن به دست آورده قبلی سال مالی.

اما هوندا ساز توافق جمع و جور مینی ون اودیسه و Asimo ربات گفت: آسیب را از شیوع یک ویروس است که شروع در چین مرکزی منعکس است در پیش بینی های خود را از طریق مارس سال 2020 است.

هوندا مانند دیگر خودروسازان ژاپنی است و نه از سر گرفت تولید در کارخانه ها در چین از سال جدید قمری است, تعطیلات که شروع Jan. 24.

توکیو-بر اساس هوندا گفت: آن سه خودرو-مونتاژ گیاهان در ووهان شهرستان در مرکز شیوع بسته باقی می ماند از طریق Feb. 13. هوندا سایر گیاهان در چین باقی خواهد ماند توقیف حداقل از طریق پنج شنبه ،

تبلیغات

سی هوندا کارکنان بازگشت به ژاپن در اجاره هواپیما از ووهان مرتب توسط دولت ژاپن و هیچ یک از آنها بیمار با این ویروس آن را گفت.

شرکت سفر به ووهان منطقه هستند لغو و سفر به چین به طور کلی در حال اجتناب شود مگر اینکه مطلقا لازم است گفت: هوندا که همچنین باعث می شود فوق العاده توله اسکوتر.

دیگر خودروسازان ژاپنی را به طور موقت تعطیل و تولید آن در چین گیاهان.

Toyota Motor Corp بالا ژاپن خودروساز گفت: جمعه آن بود گسترش تولید و توقف در آن 12 خودرو گیاهان در چین حداقل یک هفته دیگر از طریق Feb. 16. چهار نفر از سایت های تولید خودرو در حال مونتاژ گیاهان.

تویوتا و سالم گزارش شده سود و فروش در اوایل این هفته و افزایش سالانه خود را پیش بینی, اما این ویروس باقی می ماند در معرض خطر به آن چین ،

Nissan Motor Co. گفت: پیش از آن با توجه به بازگشایی بسیاری از کارخانه ها در چین روز دوشنبه اما صبر کنید حداقل تا فوریه. 14 و امکانات در داخل و اطراف ووهان. نیسان گزارش درآمد هفته آینده.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de