آن را مانند تایتانیک کاپیتان درخواست مسافران را به وحشت: Rahul در Coronavirus

دهلی نو: اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan اطمینان که دولت coronavirus بحران تحت کنترل است مانند تایتانیک کاپیتان گفتن مسافران را به وحشت خود را به عنوان کشتی بود unsinkable کنگره رهبر راهول گاندی گفت: در روز پنج شنبه.

گاندی سخنان پس از Vardhan را تضمین در مجلس است که دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 (coronavirus بیماری) در هند است.

“وزیر بهداشت و درمان گفت که دولت هند coronavirus بحران تحت کنترل است مانند کاپیتان تایتانیک گفتن مسافران را به وحشت خود را به عنوان کشتی بود unsinkable,” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر.

“از آن زمان دولت ساخته شده اقدام به طرح حمایت جامد منابع لازم برای مقابله با این بحران است.”

RMS Titanic بریتانیا بود بوش مسافر که غرق در شمال اقیانوس اطلس در ساعات اولیه صبح روز 15 آوریل سال 1912 پس از اعتصاب یک کوه یخ در اولین سفر خود از ساوت همپتون به نیویورک است.

گاندی شده است نگرانی بیش از coronavirus عفونت پس از مدت طولانی. در فوریه 12, صدای جیر جیر, او گفت: coronavirus بسیار جدی تهدید به “مردم ما و اقتصاد ما”.

“احساس من این است که دولت نه در نظر گرفتن این تهدید جدی است. به موقع عمل حیاتی است,” او گفت:.

در اوایل این هفته گاندی برخورد کرده بود در نارندرا نخست وزیر بیش از این کشف تازه coronavirus موارد در کشور گفت: باید ترک اتلاف هند در زمان “بازی دلقک” با حساب های رسانه های اجتماعی که هند با آن مواجه است یک اورژانس است.

با پیام “در اینجا چگونه آن را انجام داده” گاندی نیز توییتی تصویری از سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien Loong پرداختن به سنگاپور در چگونه برای مقابله با کروناویروس.

تعداد coronavirus موارد در هند 29 از جمله 16 ایتالیا به دولت بود, گفت:, و اضافه کرد همه مسافران بین المللی در حال حاضر خواهد شد به نمایش در فرودگاه در حال رشد در میان نگرانی از گسترش عفونت دستگاه تنفسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de