ایتالیا coronavirus مرگ و میر شیرجه رفتن به پایین ترین سطح از مارس 19

PALM SUNDAY. Parish priest Don Antonio Lauri (L) hands a palm branch to a girl after celebrating Palm Sunday mass from the rooftop of the San Gabriele dell'Addolorata church in Rome on April 5, 2020. Photo by Tiziana Fabi/AFP

یکشنبه نخل. کشیش دون آنتونیو Lauri (L) دست نخل شعبه به یک دختر بچه پس از, جشن پالم یکشنبه جمعی از بام سان گابریل دل’Addolorata کلیسا در رم در 5 آوریل سال 2020 است. عکس از واژن, Fabi/AFP

رم ایتالیا – ایتالیایی مقامات گفت: پنج شنبه, مارس 5, آنها ممکن است به زودی مجبور به در نظر گرفتن تسهیلات پس از دیدن روزانه coronavirus تلفات سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از دو هفته است.

525 رسمی COVID-19 مرگ و میر گزارش شده توسط حفاظت مدنی سرویس شد مدیترانه کشور را به پایین ترین سطح از 427 مرگ و میر ثبت شده بودند در 19 مارس ،

آنها همچنین به نمایندگی از کاهش 23 درصد از 681 مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه.

“منحنی خود را آغاز نموده تبار و تعداد مرگ و میر را آغاز کرده است به رها کردن” ایتالیا ISS ملی سلامت مدیر موسسه سیلویو Brusaferro به خبرنگاران گفت:.

“اگر این آمار را تایید کرد (در روز) ما را مجبور به شروع به فکر کردن در مورد فاز دو او گفت:” در اشاره به کاهش یک ماه ملی مستند.

Uncharted waters

و ایتالیا به مرحله دوم نبرد در برابر یک ویروس است که در حال حاضر رسما کشته 15,887 ممکن است سختتر از اول. (بخوانید: با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در ویروس-آمار اروپا به ایالات متحده girds برای ‘سخت’ هفته)

نخست وزیر جوزپه کونته تصمیم به آدرس ایتالیا بزرگترین بحران در نسل با فدا کردن اقتصاد به نفع سلامت عمومی است.

ملت از 60 میلیون شد اولین دموکراسی غربی به طور داوطلبانه تعطیل تقریبا همه کسب و کار و ممنوعیت تجمعات عمومی – از جمله ساده پیاده روی در پارک – در مارس 12.

خود را در قمار به نظر می رسد پرداخت می شود.

مقامات گزارش اولین کاهش یکشنبه در تعدادی از غیر مهم COVID-19 بیماران دریافت کننده مراقبت در بیمارستان در سراسر کشور مناطق 22 گانه.

این تعداد کاهش یافت و از 29,010 در روز شنبه به 28,949 در روز یکشنبه.

تعداد بیماران در وضعیت بحرانی لبه پایین از 3,994 در روز شنبه به 3,977 در روز یکشنبه – دوم پی در پی رها کردن.

اما این آمار برای اقتصاد ایتالیا خواهد بود.

این کشور بزرگ کسب و کار لابی Confindustria تخمین می زند که در سال جاری تولید خواهد شد کوچک 6 درصد اگر مستند به قوت خود باقی مانده تا پایان ماه مه.

Confindustria معتقد است که هرگونه هفته پس از آن را ریز ریز کردن یکی دیگر 0.75% فعال ایتالیا در مجموع خروجی – اتحادیه اروپا سومین سال گذشته است.

کونته دولت است که انتظار می رود روز شنبه اعلام جدید اورژانس اقدامات پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک و خانواده ها است که گسترش در 25 میلیارد یورو (27 میلیارد دلار) برنامه پرده برداری کرد در ماه گذشته.

آینده کاهش در ایتالیا است سعی شده است از سوی دیگر غرب کشور از این ویروس گسترش از چین به اروپا در ماه فوریه است.

ایتالیایی مقامات بهداشتی باقی می ماند بسیار محتاط باشد چرا که آنها می دانند که مرگ و میر در حال سقوط است تقریبا به طور قطع به دلیل اینکه اکثر مردم خود جدا.

حفاظت مدنی رئیس خدمات آنجلو Borrelli به نام یکشنبه در گزارش مرگ “خبر خوبی است.”

“اما ما نباید اجازه گارد ما را” او هشدار داد.

پنج نقطه طرح

ایتالیایی, رسانه های روز یکشنبه گفت: کونته دولت آماده شد پنج نقطه برنامه که باز کردن کسب و کار در مراحل در حالی که بسیاری از اجتماعی فاصله اقدامات در محل برای برخی از زمان.

Corriere della Sera گفت: روزانه ایتالیایی ها می خواسته می شود که برای رفتن به محل کار با ماسک و نیاز به اقامت دو متر (6 فوت) از هم جدا در در همه زمان ها.

“ماسک های مهم هستند زیرا آنها در جلوگیری از گسترش عفونت” Borrelli روز یکشنبه گفت.

هر کسی که نشان می دهد کوچکترین COVID-19 علائم باید بلافاصله گزارش به مقامات بهداشت و جدا شده به مدت دو هفته.

کونته دولت همچنین در نظر دارد برای تضمین ده ها هزار نفر از خبره خون و کیت های آزمایش برای دیدن چگونه بسیاری از مردم را توسعه داده اند آنتی بادی برای این بیماری است.

کسانی که با آنتی بادی ممکن است ایمنی و اجازه داده می شود به کار می کنند.

اما ایتالیا ندارد خبره کیت در لحظه و زمانی که این در دسترس خواهد بود ناشناخته باقی مانده است.

همچنین معلوم نیست که آیا مردم با آنتی بادی هنوز هم می تواند در گسترش این بیماری است.

ایتالیا نیز گزارش برنامه ریزی برای ساخت بیشتر coronavirus خاص بیمارستان در سراسر کشور است.

دولت پیشنهاد نهایی شامل استفاده از نرم افزار تلفن برای “تقویت, تماس, ردیابی” – بحث اندازه گیری مخالف توسط طرفداران حفظ حریم خصوصی است که سعی شده است در کشورهایی مانند کره جنوبی و اسرائیل است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im