ایتالیا با کونته تماس برای اتحادیه اروپا ‘قدرت شلیک کامل’ در برابر ویروس

FIGHTING COVID-19. In this file photo, Italy's Prime Minister Giuseppe Conte speaks during a press conference held at Rome's Chigi Palace, following the Ministers cabinet meeting dedicated to the coronavirus crisis, on March 4, 2020. File photo by Tiziana Fabi/AFP

مبارزه با COVID-19. در این فایل عکس ایتالیا, نخست وزیر جوزپه کونته صحبت می کند در طول یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در رم Chigi کاخ زیر وزیران در جلسه هیئت دولت اختصاص داده شده به کروناویروس بحران در 4 مارس سال 2020 است. فایل عکس Tiziana Fabi/AFP

LONDON, United Kingdom – نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به نام جمعه, مارس 20 برای اتحادیه اروپا به ضربه بزنید “قدرت شلیک کامل” از آن نجات صندوق برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

در مصاحبه ای با فایننشال تایمزکونته خواست اتحادیه اروپا برای انطباق با آن مکانیسم ثبات اروپا (ESM) – جنگ قفسه سینه برای کشورهای منطقه یورو با مشکلات بدهی های جدی به مبارزه با COVID-19 همه گیر در بلوک.

“این ESM بود گردد با یک نوع متفاوت از بحران در ذهن بنابراین باید آن را متناسب با شرایط جدید به طوری که ما می توانیم با استفاده از آن قدرت شلیک” کونته گفت FT.

“مسیر به دنبال این است که برای باز کردن ESM خطوط اعتباری به همه کشورهای عضو برای کمک به آنها در مبارزه با عواقب COVID-19 اپیدمی تحت شرایط مسئولیت پذیری کامل توسط هر یک از اعضای دولت در این راه منابع صرف شده است.”

ایتالیایی برتر تا به حال پنج شنبه, مارس 19 استقبال بانک مرکزی اروپا را عظیم 750 میلیارد یورو برای خرید اوراق قرضه بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک ویروس-موجب ویرانی اقتصاد.

بانک مرکزی اروپا اضطراری $820 میلیارد دلار طرح را پمپ نقدی به اقتصاد از طریق خرید اضافی دولت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه تا حداقل تا پایان سال.

ایتالیا در روز پنج شنبه پیشی گرفت و چین coronavirus کل مرگ و محکم برای تمدید مستند است که می تواند اقتصاد آن رنج می برند بزرگترین شوک پس از جنگ جهانی دوم است.

مدیترانه کشور تلفات رسیده 3,405 پس از آن ثبت 427 جدید مرگ و میر در چهار شنبه, مارس 18.

“ما در مواجهه با اگزوژن جهانی, شوک است که هیچ سابقه در تاریخ مدرن” کونته اضافه شده است.

“و به عنوان رهبران سیاسی ما به نام لازم را جسورانه و در عین حال غم انگیز را انتخاب کند.”

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت به طور جداگانه جمعه که اتحادیه اروپا باید موضع ایتالیا در غیر این صورت تمام کشورهای عضو خواهد رنج می برند.

آن را نمی تواند در مورد “هر کس برای خود” آن بود که همه با هم کار برای دریافت از طریق بحران, Le Maire اضافه شده است.

ایتالیا تعطیل اکثر کسب و کار در تاریخ 11 مارس برای مبارزه با شیوع بیماری مرگبار. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de