ایتالیا رونمایی از 25 میلیارد یورو coronavirus طرح نجات

VIRUS THREAT. Residents wearing protective masks wait to do their shopping outside a supermarket in Codogno, southeast of Milan in Italy, on March 11, 2020. Photo by Miguel Medina/AFP

VIRUS تهدید. ساکنان پوشیدن ماسک محافظ صبر کنید برای انجام خرید خود را در یک فروشگاه بزرگ در کدگنو جنوب شرقی میلان در ایتالیا, در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. عکس میگوئل مدینه/AFP

رم ایتالیا – ایتالیا قول داد در چهار شنبه, مارس 11 به صرف تا 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار) برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن 827 مردم و قرار دادن این کشور در بیمارستان ها و اقتصاد تحت فشار است.

تحلیلگران اشاره کرد که حجم رم را نجات همان بود به عنوان یکی از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) اعلام کرد برای تمام 27 کشور بلوک در دوشنبه 9 مارس.

“این نشان می دهد که ایتالیا به تنهایی قرار است به تلاش به همان اندازه به عنوان اتحادیه اروپا به عنوان یک کل” آلیانز اقتصاددان ارشد لودویک Subran گفت.

ایتالیا با وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri گفت: نیمی از این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله و نیم دیگر دور نشستن و شنود گذاشته باید بحران بهداشت و درمان مارپیچی خارج از کنترل است.

اعلام شد که ایتالیایی ها با دست و پنجه نرم در سراسر کشور سرکوب در گردهمایی که به تخلیه خیابان ها و توقیف همه چیز از کلیساها به رستوران.

Agence France-Presse عکاسان کشف نقاب بهداشت کارگران در, نایلون, لباس و دستکش پاشش فلورانس خالی سنت علامت مربع با مواد ضد عفونی کننده از طریق یک شلنگ.

“من حتی نمی تواند تشخیص رم در حال حاضر” 30 ساله اهل مسکو Yekaterina گفت: در حالی که نما به تنهایی برای یک عکس که معمولا شلوغ فواره در قلب رم.

هر چیزی هنوز باز در سراسر ایتالیا باید هر شب 6 بعد از ظهر. کلیساهای ارسال شده دست نوشته نشانه های لغو توده ها و کافه ها عذرخواهی به خود را به طور منظم برای داشتن آنها را به نوبه خود به دور.

بخشی از دولت تزریق پول نقد است که به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک هستند که مبتلا به فشار از یک انفجار در تعدادی از گردشگران که برای بازدید از, ایتالیا, هنر پر کلیساها و achingly تپه های زیبا.

“با فعالیت های اقتصادی موجب سقوط عمیق تر و گسترده در کوتاه مدت ما باید ارائه پشتیبانی قوی تر,” Gualtieri نوشت: در نامه ای به مقامات اتحادیه اروپا که هنوز هم باید تایید رم را صرف افزایش دهد.

دولت همچنین قرار دادن گوشت در استخوان ظهور طرح به اجازه خانواده به طور موقت به حالت تعلیق برخی از وام مسکن و اجتماعی پرداخت مالیات.

Gualtieri گفت: “بخشی از تضمین دولت” بودند که مورد بحث برای کمک به ایتالیا creaking بانک ها برای زنده ماندن و در نتیجه بحران نقدی.

خاموش کردن کل

ایتالیا شاهد نزدیک به 60 درصد از مرگ و میر ثبت شده در خارج از چین از این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع به پخش از غول های آسیایی مرکزی ووهان در استان ژانویه.

دولت در پاسخ به شیوع بیماری در ماه گذشته توسط quarantining 50000 نفر در 11 روستا بودند که بدترین آسیب دیده در شمال.

که به دنبال آن در روز یکشنبه 8 مارس اجتماعی فاصله اقدامات در میلان لمباردی منطقه و مناطق اطراف آن است که در آن بیش از 15 میلیون نفر زندگی می کنند و 40% از کشور فعالیت اقتصادی رخ می دهد.

لمباردی اقدامات تمدید شد به همه مدیترانه کشور 60 میلیون نفر در صبح روز سه شنبه 10 مارس.

این محدودیت تا به حال تاثیر عمیقی در راه ایتالیا زندگی می کنند و کار می کنند.

خیابان های مرکزی شهر رم بودند خالی از صبح روز چهارشنبه و اتوبوس که معمولا کهنه با مسافران زد تقریبا خالی است.

گردشگران باید اساسا ناپدید شد و واتیکان سنت پیتر مربع بسته است به همه اما کسانی که می خواهند برای ورود به اصلی کلیسای دعا در زیر آن افزایش گنبد مشرف رم.

به مردم گفته شده به نگه داشتن حداقل یک متر (3 فوت) از یکدیگر و از دست دادن هستند و ناپسند است. ایتالیایی ها باید خودشان را در بر داشت شروع به صحبت کردن با یکدیگر چند قدم از هم جدا – در حالی که اغلب خنده در مورد مقررات در طول راه.

فلورانس گالری Uffizi گزارش داد صدها هزار نفر از نمایش ها چند ساعت پس از ارسال های مجازی خوش آمدید به آن در حال حاضر-توقیف دائمی مجموعه آنلاین.

“به محض این که اورژانس گذشت ما را سازماندهی رایگان carbonara روز برای پزشکان و پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی” بسته توجه داشته باشید با یک رستوران در رم محبوب Trastevere محله گفت.

اما لمباردی رهبر منطقه Attilio فنتنا از دولت خواست در رم به تمام فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی برای 15 روز در سراسر swathes از شمال به دلیل “وضعیت در حال نزدیک شدن به یک لحظه خطرناک.”

او گفت: تنها خدمات ضروری از قبیل جمع آوری زباله باید همچنان در مجموع سرکوب در زندگی عمومی است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im