ایتالیا و اسپانیا کاهش رکورد در روزانه Covid-19 مرگ و میر

رم: با 525 مرگ و میر در 24 ساعت, ایتالیا در روز یکشنبه و ثبت پایین ترین نرخ مرگ در 24 ساعت گذشته شاید در اوایل نشانه ای که در اروپا بدترین آمار کشور ممکن است عبور اوج این بیماری است.

آن است که بالاترین نرخ مرگ و پس از وقوع اولین بار آغاز شد این است که در مستند برای تقریبا چهار هفته در حال حاضر. در مجموع 15,877 که مردم از COVID-19 در ایتالیا. وجود دارد یک کاهش کوچک در بیماران در شرایط بحرانی با بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه, گزارش, 17 کمتری بیماران, به گزارش سی ان ان.

در همین حال یکی دیگر از 674 که مردم از coronavirus در اسپانیا در روز گذشته به کمترین روزانه افزایش در درصد از اوایل ماه مارس.

اسپانیا گزارش 809 جدید و میر ناشی از کروناویروس در روز شنبه و بالا آوردن مجموع به 11,744 مرگ و میر با این حال مقامات اسپانیایی در حال مشاهده یک پوشش نقره ای در اینجا آن را به عنوان بالاترین افزایش از ژانویه 26.

مقامات اسپانیایی گفت که مرگ و میر نشان دهنده افزایش 7.3 درصد است که بالاترین افزایش را به ثبت شود پس از مارس 26 هنگام مرگ برای اولین بار شروع به خونتان به گزارش سی ان ان.

روز پنجشنبه اسپانیا تلفات عبور از 10 000 پیوستن ایتالیا به عنوان کشور به گزارش پنج رقمی مرگ عوارض.

طبق اطلاعات مقامات اسپانیایی در حال حاضر وجود دارد 124,736 موارد COVID-19 اما تعداد تازه موارد گزارش شده در یک روز نیز پایین آمده است.

تعداد موارد گزارش شده در روز افزایش یافته است تنها 3 درصد از جمعه که نمایشی از کاهش اوج این بیماری در این کشور در مارس 19, زمانی که افزایش 27 درصد ثبت شد در تعدادی از موارد تازه در یک روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de