ایتالیا را تحت بی سابقه مستند

رم: سفر محدود شده بود در سراسر ایتالیا از جمعه و مجامع عمومی ممنوع شد در سراسر کشور به عنوان دولت قرار داده شده و کل شبه جزیره در lockdown برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

ازدواج و تشییع جنازه ممنوع شد برای بیش از سه هفته تحت قرنطینه و کافه ها و رستوران ها گفته شد نزدیک به 6 ساعت با نخست وزیر اصرار مردم به “اقامت در خانه”.

این اقدامات بی سابقه در محل تا 3 آوریل تمدید شد از چندین مناطق زیادی از شمال به ایتالیا کل جمعیت بیش از 60 میلیون نفر در یک حکم امضا شده دوشنبه شب.

از آنجا که COVID-19 بیماری های دولتی در چین در اواخر سال گذشته ایتالیا تبدیل شده است و در اروپا سخت ترین-آمار کشور است و شاهد یک افزایش سریع در مواردی به بیش از 9000 با بیش از 400 مرگ و میر تا کنون.

“همه انواع اجتماعات در اماکن عمومی و یا سایت برای عموم آزاد” ممنوع شد, این حکم گفت: در حالی که رویدادهای ورزشی در همه سطوح و رشته لغو شد — توقف بازی در بالا پرواز سری آ لیگ فوتبال.

بر اساس قوانین جدید سفر تنها مجاز است برای ضروری ترین کار و یا دلایل بهداشتی, اما مردم قادر خواهد بود به بازگشت به خانه های خود را از جای دیگر.

این اقدامات گسترش یک منطقه قرنطینه که ایتالیا بتواند هم برای خود صنعتی شمال افزوده در اطراف شهرهای میلان و ونیز در روز یکشنبه.

مدارس و دانشگاه ها تمام شد بلافاصله بسته و کسب و کار شد و خواست به کارکنان خود را ترک کنند.

کافه ها و رستوران ها تنها مجاز به باز کردن بین 6 صبح و 6 فرمان گفت و تنها اگر یک فاصله حداقل یک متر بود و ممکن است بین مشتریان.

نهادهای مذهبی نیز باز بماند تا زمانی که مردم می توانند با حفظ همان فاصله از یکدیگر — اما مراسم مانند ازدواج تعمید و مراسم ممنوع تا آوریل 3.

– سوپر مارکت ها بسته بندی شده

همانطور که از دوشنبه شب به خبرگزاری فرانسه تعداد نشان داد ایتالیا ثبت شده بود بیش از نیمی از مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است.

قبل از امضای فرمان نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در دراماتیک شب تلویزیون آدرس است که می تواند “بود خلاصه به شرح زیر است: من در خانه بماند”.

“همه باید تسلیم چیزی است که برای حفاظت از سلامت شهروندان” او گفت:.”امروز ما لحظه ای از مسئولیت. ما نمی توانیم اجازه گارد ما را.”

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه همه اقدامات جدید اجرا خواهد بود.

قطار و پروازهای متعددی به کار ادامه داد و میلان در روز دوشنبه با وجود زودتر مجموعه ای از محدودیت برای آن منطقه لمباردی.

افرادی که مایل به رفتن به بخش دیگری از کشور مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن یک فرم استاندارد توجیه دلایل خود را برای سفر.

فرمان دولت گفت: این فرم برای ارائه به مقامات در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و نیز در جاده های اصلی بین شهرستانها خواهد کار بر روی یک افتخار سیستم و بدون اثبات “نیاز” مورد نیاز خواهد بود.

سوپر مارکت باز یک شب در رم و ناپل بسته بندی شده بودند با ساکنان کردن در مواد غذایی و همچنین صابون و مواد ضد عفونی کننده, ایتالیایی, رسانه ها گزارش شده است.

تصاویر نشان داد مردم با آرامش در انتظار در صف در خارج از مغازه ها در نیمه های شب با وجود فرمان دولت اطمینان است که سوپر مارکت ها هنوز هم به طور منظم restocked و درخواست ایتالیایی ها به “دیوانه” با وحشت از خرید.

همه اسکی بودند از عمل و سینما, موزه ها, کاباره ها و شبیه سالن باید بسته باقی می ماند پس از دستور به بستن درهای خود را بیش از آخر هفته این حکم گفت.

تنها مسابقات ورزشی برگزار شده توسط سازمان های بین المللی اجازه خواهد داشت به جلو بروید — اما بدون تماشاگر.

– زندان شورش –

ایتالیایی مقامات رو بیشتر سردرد پس از زندانیان ترس از عفونت اعتراض و یا همچنین در 23 زندان های سراسر کشور — ترک چند مرده است.

برخی از زندانیان شده اند درخواست می شود اعطا عفو بیش از بحران بهداشت و درمان.

دولت برای اولین بار مجموعه ای از محدودیت های ایتالیا به شمال فرستاده می شود بازار سهام به یک سقوط است که میلان ارز از دست دادن بیش از 11 درصد در روز است.

اما گسترش شمال محدودیت به سایر نقاط کشور فقط یک روز بعد نشان می دهد دولت در تلاش است برای مقابله با مقیاس اورژانس پزشکی است.

ایتالیایی مقامات بهداشت هشدار داده بود در روز شنبه که شمال منطقه لمباردی بود شروع به اجرا از تخت بیمارستان برای بیماران در شرایط ویژه.

دولت نیز شروع به یاد بازنشسته پزشکان به عنوان بخشی از تلاش خود را به سرعت تقویت سرویس های بهداشتی با 20000 کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im