ایتالیا سبقت چین به عنوان ملت با اکثر ویروس مرگ و میر

MORE DEATHS. A lonely Italian National policeman patrols near St. Peter's Square (Rear) at the border between Italy and the Vatican, on March 19, 2020 in Rome during the lockdown within the new coronavirus pandemic. Photo by Filippo Monteforte/AFP

بیشتر مرگ و میر. تنهایی ملی ایتالیا پلیس گشت زنی در نزدیکی میدان سنت پیتر (عقب) در مرز بین ایتالیا و واتیکان در 19 مارس سال 2020 در رم در طول مستند درون coronavirus بیماری همه گیر. عکس فیلیپو مونتفورت/AFP

پاریس, فرانسه – ایتالیا گذشت ترسناک یک نقطه عطف در روز پنج شنبه مارس 19, هنگامی که آن پیشی گرفت و چین به عنوان کشوری با بیشترین گزارش مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید فراگیر در این سیاره است.

جهان به پا کرده است تا جنگ خود را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش سریع از COVID-19 با چندین کشور تحمیل مستندات است که در حال نگه داشتن ده ها میلیون نفر از مردم به دام افتاده در خانه های خود.

اما مرگ و میر افزایش یافت در اروپا و حتی چین را دیدم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید با صفر داخلی موارد گزارش شده برای اولین بار.

ایتالیا اعلام کرد یکی دیگر از 427 مرگ و میر در روز پنج شنبه در نظر گرفتن مجموع آن به 3,405 با توجه به Agence France-Presse شمارش.

چین که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر سال گذشته گزارش رسمی 3,245 مرگ و میر.

در سطح جهانی مرگ و میر از این ویروس که مهمترین علائم سرفه های خشک و تب افزایش یافته است و به بیش از 9000.

کشور را سخت تر کنترل مرز و به هر طریقی نزدیک به یک تریلیون دلار برای سرپا نگه داشتن teetering اقتصاد جهانی, فقط برای دیدن یک بار در یک قرن همه گیر ظاهر مارپیچی بیشتر خارج از کنترل است.

چین ذکر شده هیچ جدید داخلی عفونت برای اولین بار پس از وقوع اولین ورزشگاه در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر و قبل از گسترش در سراسر جهان.

آن را به نظر می رسد به staunched ویروس با اقدامات سختگیرانه از جمله کامل قرنطینه ووهان از ژانویه به این معنی که تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر در بقیه جهان پیشی گرفته اند کسانی که در چین است.

اما ترس وجود دارد که آسیا چهره یک موج دوم از موارد وارداتی از خارج از کشور با 34 مورد جدید گزارش شده در چین بالاترین رقم برای دو هفته.

‘پرداخت یک قیمت’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که زیر آتش خود را برای پاسخ به بحران, شارژ پنج شنبه که جهان پرداخت برای چین به عدم شفافیت در شیوع کروناویروس جدید وجود دارد چند ماه پیش.

“این می تواند موجود بوده اند که در یک منطقه از چین که در آن آغاز شده است. و قطعا جهان است پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنها چه بود,” او گفت:.

به عنوان تلفات رسید در کشور, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: ملی مستند است که کپی شده است در سراسر اروپا خواهد بود طولانی مدت به مارس 3, بسیار مخربی به امید یک پایان سریع بحران است.

“ما نمی خواهد بود قادر به بازگشت بلافاصله به زندگی به عنوان قبل از آن بود,” او گفت:.

فرانسه نیز مطرح تمدید دو هفته ای مستند به دستور این هفته توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به عنوان وزیر کشور لعنتی “احمقها” که دست انداختن خانه حبس قوانین و قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

این بیماری در ادامه به آمار بالا مشخصات ارقام با اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier و موناکو شاهزاده آلبرت دوم در میان کسانی که تست مثبت است.

بانک بازوکا

با کشورهای فلج همه گیر و بازارهای سهام imploding سیاستگذاران این هفته انداخته موجی از اقدامات برای تقویت اقتصاد جهانی است.

بانک مرکزی اروپا اواخر روز شنبه, مارس 18 اعلام کرد یک 750 میلیارد یورویی خرید اوراق قرضه طرح لقب “بزرگ بازوکا.”

“زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به عمل است. هیچ محدودیتی وجود دارد به تعهد ما به یورو” رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گفت.

در ایالات متحده آمریکا, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin است اصرار کنگره به تصویب $1 تریلیون دلار اضطراری بسته محرک بلافاصله با بسیاری از اقتصاددانان گفت: ما در حال حاضر در حال حاضر در رکود عمیق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و دیدگاه های خود را به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” حتی خود را به عنوان دولت در مواجهه رشد انتقاد بیش از یک عدم تست برای coronavirus و به سرعت پاسخ خود را.

ایالات متحده تا کنون خودداری از جارو محدودیت های مورد استفاده در چین و بسیاری از کشورهای اروپایی اگر چه خیابان های بسیاری از شهرهای بزرگ که خالی به عنوان محلی محدودیت به اثر می آیند.

بازارهای ایالات متحده در صحنه تک به تک روی محرک اخبار اگر چه بازارهای آسیایی در زمان یکی دیگر از ضرب و شتم.

اما حس عذاب قریب الوقوع در ادامه به بازیگران پال در سراسر جهان اقتصاد با خطوط هوایی خودروسازان و دیگران همه هشدار از تلخ بار جلوتر است.

‘دشمن علیه بشریت’

جنگ است فقط آغاز سراسر نقاط جهان با سایه virus طول در سراسر آفریقا.

نیجریه مگا-شهر لاگوس اعلام کرد آن را تعطیل مدارس در حالی که در بورکینافاسو تایید کرد اولین مرگ در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

روسیه گزارش اول خود را به مرگ و حتی اقیانوسیه کشور فیجی گفت: آن را به حال اول خود را مورد.

سازمان ملل متحد هشدار داد که به سازمان ملل را در خاموش شدن و ممنوعیت سفر برخی از 3 میلیارد نفر فاقد حتی ابتدایی ترین سلاح برای محافظت از خود را از ویروس: صابون و آب در حال اجرا.

سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus کشور خواست به “گرد هم می آیند به عنوان یک در برابر یک دشمن مشترک: دشمن علیه بشریت است.”

کشورهای در حال گرفتن به طور فزاینده ای گام های جدی برای جلوگیری از عفونت با استرالیا و نیوزیلند ممنوعیت غیر-ساکنان از ورود و هند تحمیل یک روز در سراسر کشور حکومت نظامی.

بریتانیا بسته شد ده ها تن از ایستگاه های مترو لندن و تعطیل مدارس چه دولت را تکذیب کرد گزارش آن در مورد قفل کردن سرمایه است.

‘مانند یک روان’

در حالی که اتحادیه اروپا مرزهای خود را بسته به خارجی ها در بسیاری از کشورها میله, رستوران ها و اکثر مغازه ها درهای خود را بسته اند تا اطلاع ثانوی آوردن زندگی در اروپا به طور معمول شلوغ شهرستانها را متوقف کند.

این ویروس همچنین در ادامه به آمار ورزشی و رویدادهای فرهنگی با یونان توزیع بیش از مشعل المپیک به توکیو 2020 سازمان در یک مراسم پشت درهای بسته برگزار شد در میان تماس ها برای این بازی ها به تعویق افتاد.

فوتبال به زبان انگلیسی نیز تمدید آن خاموش کردن حداقل تا مارس 30.

اینترپل هشدار داد که مجرمان در سراسر جهان شد و تجاری در همه گیر با ارائه جعلی و یا زیر استاندارد محصولات پزشکی مانند فولاد ماسک.

کشورهای در حال همکاری برای مبارزه با احتکار.

به دیگران انبار کاغذ توالت و پاستا, فرانسه thronging نانوایی برای خود مشهور باگت.

“ما افرادی را دیده ام در آمده که می خواهید برای خرید 50 باگت در یک زمان” گفت: Matthieu Labbe فرانسه فدراسیون نانوایی. “وجود دارد چیزی شبیه به یک روان در برخی از افراد است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im