ایتالیا سوگواری آن ویروس مرده در پایان ماه شوم

HALF-MAST. The Italian flag flies at half-mast on the city hall of Milan at noon on March 31, 2020 as flags are being flown at half-mast in cities across Italy to commemorate the victims of the novel coronavirus. Photo by Miguel Medina/AFP

نیم ماست. پرچم ایتالیا مگس نیمه افراشته در شهر میلان در ظهر روز 31 مارس سال 2020 به عنوان پرچم در حال پرواز نیمه افراشته در شهرستانها در سراسر ایتالیا برای بزرگداشت قربانیان این رمان coronavirus. عکس میگوئل مدینه/AFP

رم ایتالیا – ایتالیا مشخص شده یک دقیقه سکوت و پرواز پرچم در نیمه افراشته سهشنبه, مارس 31 به سوگواری 11,591 افرادی که فوت کرده اند از coronavirus همه گیر است که به شدت تغییر زندگی در این کشور مدیترانه ای.

ملت از 60 میلیون نفر ثبت کرده است نزدیک به یک سوم از تمام مرگ و میر ناشی از این بیماری در سراسر جهان است.

روز عزاداری نشانه یک ماه است که در آن ایتالیا شاهد مرگ و میر بیشتر از یک فاجعه بیش از هر زمان پس از جنگ جهانی دوم است.

این برای اولین بار شناسایی شده در ایتالیا در نزدیکی شمال شهر میلان در اواخر فوریه.

ویروس “است که یک آسیب است که صدمه کل کشور” رم شهردار ویرجینیا راگی گفت: پس از رعایت یک دقیقه سکوت در ظهر.

“هم ما را از این طریق دریافت کنید,” او گفت: در یک مراسم برگزار شده در خارج از رم شهرستان سالن.

شهر واتیکان نیز به پرواز در آمد آن زرد و سفید و پرچم نیمه افراشته در همبستگی با بقیه ایتالیا.

دولت ایتالیا تحمیل بی سابقه مستند 3 هفته پیش برای کمک به جلوگیری از گسترش یک ویروس است که در حال حاضر رسما آلوده بیش از 100000 نفر در کشور است.

هزینه های مالی از خاموش کردن مجبور تقریبا همه کسب و کار تهدید به اقتصاد ایتالیا – اتحادیه اروپا سومین سال گذشته – به آن عمیق ترین رکود اقتصادی در دهه.

دولت تصمیم به تمدید تعطیلی دوشنبه, مارس 30 حداقل تا اواسط ماه آوریل است.

فروشگاه ها و رستوران ها در حال انتظار نمی رود برای شروع باز کردن تا حداقل ممکن است و هیچ مقام رسمی حاضر است برای پیش بینی زمانی که زندگی ممکن است بازگشت به راه آن بود فقط یک ماه پیش.

“قربانی ما را که از ما خواسته به ماندن در خانه لازم است برای نجات همه ما” رم شهردار گفت.

“ما باید آن را برای تمام کسانی که جانشان را از دست دادند و تمام کسانی که قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر توسط کار برای همه ما – پزشکان پرستاران افرادی که کار در سوپر مارکت ها.”

اما سر از بیماری های عفونی بخش در میلان لوئیجی سککو بیمارستان که موفق به منزوی کردن, ایتالیایی, گونه گفت که او به دنبال در آینده با برخی از امید است.

“ما باید این تصور را که (همه گیر) است تضعیف” ماسیمو Galli گفت Italian radio.

ایتالیا گزارش 812 مرگ و میر در روز دوشنبه. آن روز تنها ضبط شد 969 روز جمعه, مارس 27 – بالاترین روزانه تلفات ثبت شده در هر نقطه در جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de