ایتالیا گسترش مستند به عنوان عوارض عبور 13,000

HALF-MAST. A person in protective gear stands at the balcony of a Vatican's building on Via della Conciliazione on April 1, 2020 in Rome, with St. Peter's basilica in background, as flags are being flown at half-mast in cities across Italy to commemorate the victims of the virus. Photo by Filippo Monteforte/AFP

نیم ماست. یک فرد در دنده محافظ ایستاده در بالکن واتیکان ساختمان از طریق دلا در راه مصالحه در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در رم با کلیسای سنت پیتر در پس زمینه به عنوان پرچم در حال پرواز نیمه افراشته در شهرستانها در سراسر ایتالیا برای بزرگداشت قربانیان ویروس. عکس فیلیپو مونتفورت/AFP

رم ایتالیا – ایتالیا در روز چهارشنبه 1 آوریل تمدید آن لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند تا مارس 13 برای کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس که ادعا کرده اند 13,115 زندگی می کند.

“اگر ما شروع به شل شدن ما اقدامات در حال حاضر تمام تلاش های ما را بیهوده بوده است” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: ملت در ملی تلویزیونی آدرس.

پسوند حد انتظار بوده است. ایتالیا, وزیر بهداشت گفت: در دوشنبه, مارس 30 که کسب و کار در سراسر کشور از 60 میلیون باقی خواهد ماند توقیف و مجامع عمومی ممنوع حداقل تا مارس 12.

ایتالیا رسمی عفونت رای شده است به طور پیوسته کاهش اما تعداد مرگ و میر روزانه است سرسختانه بالا باقی ماند.

این کشور در گزارش دیگری 727 مرگ و میر در روز چهارشنبه.

آن ثبت شده 2,376 مرگ و میر در طی 3 روز به تنهایی.

مقامات در حال حاضر بحث چگونه آنها می توانند رزومه کاری حداقل برخی از فعالیت های کسب و کار بدون گسترش بیماری جدید.

ایتالیا Confindustria بزرگ اتحادیه کسب و کار تخمین می زند که هر هفته تحت مستند برش مورد 0.75% فعال کشور سالانه تولید ناخالص داخلی — در حال حاضر سومین در اتحادیه اروپا است.

برخی از گزارش های رسانه ها نشان می دهد که کونته در نهایت ترک خواهد که تصمیم به رهبران منطقه ای.

مقامات محلی ممکن است پس از آن تصمیم می گیرید که کارخانه ها و یا کسب و کار در مناطق خود می تواند با خیال راحت اگر تمام های مختلف اجتماعی فاصله در قوانین اعمال می شود.

مقامات نیز در انتظار تحویل کیت که اجازه می دهد می تواند تست جامع به طوری که برخی از مردم می توانند رزومه کاری.

اما کونته به هیچ نشانه ای از زمانی که و یا چه زمان مستند اقدامات – در محل به طور کامل از مارس 12 – ممکن است کاسته شود.

“زمانی که کارشناسان به ما بگویید که این شماره ها به دنبال بهتر از ما شروع به فکر کردن در مورد بلند کردن اجسام تمام اقدامات” کونته گفت.

“اما من نمی توانم به شما بگویم اگر آن را در تاریخ 14 آوریل.”

محدودیت های فعلی بوده است با توجه به پایان می رسد در روز جمعه, آوریل 3. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im